Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 108 άτομα (8 μέλη και 100 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Αγκυρας 9 Ρωξαννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Βικτόρια, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αγκυρας 12α Μαρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αγκυρας 12β Αντριαννα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 105 αριστερά κλειστό.

Φυλής 105 δεξιά Κατερίνα λατινα, καστανή με γαλανά μάτια!!! φυσικά, φακοί; δε ξέρω..., ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 109α Βικτόρια, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 109β Όλγα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
live update επιγραμματικα

Φυλής 86α Καρίνα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και με συν 10 ευρώ πρωκτικό.

Φωκαιας 27α Βερονικα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
38
Like
90
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:

milfonator

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Τι λες ρε φίλε τώρα? πιστεύω να το είπες για πλάκα.και που γαμιετε με το ζόρι το κάνει τώρα τελευταία
θελω να ευχαριστησω για την ενημερωση. Κυκλοφορουν τοσα ψεμματα δε ξερεις τι σκατα να πιστεψεις πια ρε γαμωτο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gxamos

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
38
Like
90
Πόντοι
0
θελω να ευχαριστησω για την ενημερωση. Κυκλοφορουν τοσα ψεμματα δε ξερεις τι σκατα να πιστεψεις πια ρε γαμωτο
Φίλε μου είναι μεγάλη ιστορία και θέλει πολύ κουβέντα αυτό.αλλα από ψέματα άλλο τίποτα.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
13
Like
10.252
Πόντοι
2.046
live update επιγραμματικα

Φυλής 86α Καρίνα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και με συν 10 ευρώ πρωκτικό.

Φωκαιας 27α Βερονικα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
μεγάλη προσοχή στην Καρίνα! διαπίστωσα πως είναι ρομαντικιά!
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
401
Like
809
Πόντοι
81
στο μαγαζί αυτό πάντα προσέχουν με τα κινητά. Μου έχει συμβεί και σε άλλα. Και δεν τους δίνω άδικο. Πρόσφατα κάποιος μαλάκας εδώ δεν επιχείρησε να ανεβάσει φωτογραφία και βίντεο αν θυμάμαι καλά;
Ναι ρε φίλε το καταλαβαίνω μου έχουν κάνει κ άλλου παρατήρηση αλλά με ωραίο τρόπο κ ευγενικό αυτή η γριά είναι στρίγγλα
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
401
Like
809
Πόντοι
81
Και εσύ βρε φίλε μου πήγες στην Βανέσα??????δεν βλέπεις της ενημέρωσης που γράφουμε??δεν κάνει η κοπέλα τώρα.παλια ναι.τωρα όχι δεν αξίζει για τίποτα. Ρωτήστε και τους παλιούς ξέρουν καλύτερα από εμένα.και κάτι άλλο που ξέχασα να σου πω.ξερω ότι έχει φύγει από το ι20.δεν ξέρω αν έχει ξανά πάει εκεί θα σου πω ψέματα.αλλα την Τετάρτη που πήγα ήταν άλλη κοπέλα γιατί έχει φύγει από εκεί.και συγκεκριμένα ήταν ένας άνδρας Τσάτσος μεγάλης ηλικίας.
Διαβάζω ρε φίλε αλλά πάντα έχει κόσμο η βλαμμένη και λέω κάτι καλό θα κάνει αλλά τζιφος πολλοί μπαίνουν και σαν εμένα μέσα για το συματωτυπο της κ τα βυζιά που έχει...
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
38
Like
90
Πόντοι
0
Διαβάζω ρε φίλε αλλά πάντα έχει κόσμο η βλαμμένη και λέω κάτι καλό θα κάνει αλλά τζιφος πολλοί μπαίνουν και σαν εμένα μέσα για το συματωτυπο της κ τα βυζιά που έχει...
Φίλε μόνο αυτό αξίζει πάνω της.δεν θα σου πω ψέματα έχω περάσει πάρα πολλές φορές μαζί της.αλλα και αυτό κάποια στιγμή θα φτάσει στον αφαλό.οτι έχει δουλειά έχει.αλλα όχι Έλληνες όπως είχε.και πολύ ασχολήθηκα μαζί της κάτι που δεν αξίζει για μένα πλέον.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zafiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
231
Like
1.546
Πόντοι
201
Βεργας 2 ποια δουλευει απογευμα η Αλεξανδρα ή η Χριστινα? Γνωριζει καποιος?
 

Hunter milf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2019
Μηνύματα
15
Κριτικές
16
Like
311
Πόντοι
290
Οσοι πατε στα μπουρδελα και γαματε μπραβο σας! Με αυτες που μας φερνουν! ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΒΟΥΡΕΣ.... Αλλα οσο γαματε τις σαβουρες αυτες θα εχουμε! Καλη μας τυχη λοιπον!!
Φιλαράκι ήρθα σήμερα βράδυ μετά από παρα πολλούς μήνες. Πραγματικά ακριβώς αυτό που λες. Θα γαμαμε καμία Ντιάνα και θα λέμε και Ευχαριστω
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
30
Like
3.795
Πόντοι
2.836
Μ αρεσει που ασχολειστε και με βαρδιες εκει στην ιασωνος ειδικα..μου ζεχνει στη βρωμια..να πω προς φυλης μερια..οκ..κατι παει κ ερχεται..κατι τρωγεται..βρισκεις και κανα καλο-καθαρο κορμι που κ που...αλλα στο Μεταξι..και 1 ευρω να παει..μη πω και δωρεαν ακομη..εγω δε περνω ουτε απ εξω...
Πεστα συναγωνιστή!!
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
874
Πόντοι
311
Μπορώ να πω με σιγουριά ότι στο Covid που έμπαινες στα μπουρδελα του Μεταξουργείου (που τότε τα κλείδωναν λόγω lockdown και έμπαινες κ καλά κρυφά) πηδούσαμε ποιο ευπαρουσίαστες κοπέλες. Δεν λέω ότι ήταν η περιοχή γεμάτο μοντέλα αλλά όχι υπήρχαν 5-6 ευπαρουσίαστες. Δεν έμπαινες καν στην διαδικασία να πας φυλής. Άντε μέχρι Λιοσίων - Χωματιανου.
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
210
Πόντοι
0
---Μηπως εννοεις την πετιτ Αλβανιδα Αντζελα που ηταν Ιασωνος 30 (στον οροφο αλλα και στο υπογειο καποιες μερες)? αυτη τωρα τελευταια μετακομισε στο Ιασωνος 44 ισογειο (μολις περασεις την διασταυρωση με την ΜεγΑλεξανδρου, η δευτερη πορτα στο δεξι σου χερι οπως κατηφοριζεις την Ιασωνος)....Προχθες Πεμπτη μεσημερι την πηρα στον συγκεκριμενο οικο...

--- Αλλιως το αλλο υπογειο ψηλα στην Ιασωνος ειναι το Ιασωνος 27 με την πετιτ Ναταλια η οποια μοιαζει με Αλβανιδα αλλα μου εχει πει οτι ειναι Βουλγαρα.... Αυτη οντως φοραει κιτρινο μαγιο και εχει σχεδον ανυπαρκτο στηθος (με τουμπανο ρωγες ομως)...Την συγκεκριμενη τελευταια φορα που την πηρα ηταν πριν 3 μερες και εδειχνε πολυ κουρασμενη και καταπονημενη, παντως παρα την κουραση της ηταν καλη στο δωματιο...ισως εχει παρει μινι αδεια για να μην την βρισκεις.....
Την Ναταλία λεω
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Τον τελευταίο καιρό δεν βλέπω την Βίκυ στο Φυλής 69 ισόγειο. Σταμάτησε οριστικά και αυτή από τα μπουρδέλα της Αθήνας;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
13
Like
10.252
Πόντοι
2.046

tip28

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2024
Μηνύματα
5
Like
32
Πόντοι
0
Συναγωνιστές: Μακρυά από Τροφωνιου 11 Στέλλα ισόγειο με πρόγραμμα φουλ έξτρα και κωλαρακι. Η κοπέλα δεν το έχει ,πιο πολύ βάση δίνει να σου πιέζει τ'@ρχιδι@ αν δώσεις παραπάνω Ρυθμό παρά να κάνει την δουλειά της.σηκωθηκα και έφυγα χωρίς κατάθεση .έκλαψα το 20αρι αλλά δεν ξανά πατάω,ούτε απ' έξω περνάω .
 
Τελευταία τροποποίηση:

tip28

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2024
Μηνύματα
5
Like
32
Πόντοι
0
Η συνέχεια με έβγαλε μεταξ. Μαραθώνος 59 μεσαίο,όροφο , Ναταλί. Μικρό κοριτσάκι γύρο 24-26 ,αρκετά όμορφη στο πρόσωπο, Κοντούλα με τατού στο αριστερό μπούτι,τιμάει το 20αρι σε απλό πρόγραμμα.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.140
Πόντοι
14.936
Για παμε λιγο...
Μεσημεριανη τσαρκα με καφεδακι ανα χειρας...
Κουλ ημερα...
Σχετικα μικρη κινητικοτητα στους οικους παρα την ωραια μερα...
Φωκαιας 19..
Καρλα πιπινι πολλα υποσχομενο με προσωπο-σωμα φωτια ΑΛΛΑ και
μιλφονι Ροζα Μπουρναζο-Βαλκανιο πολλα υποσχομενο και αυτο με
λεοπαρ ανιμαλ-πριντ εσωρουχα και ο στοχος κλειδωθηκε...
Ροζα...
Μπηκε καπακια και με πλακωσε στα τσιμπουκια και στις καβαλες...
ΦΩΤΙΑ...
Χωριο που φαινεται κολαουζο δεν θελει λενε οι παλιοι...
Εφυγα για σπιτι κομπλε...
Κοιμηθηκα λιγο και σηκωθηκα για μπανακι και διαβασμα...
Συγχαρητηρια στην ομαδα μου...:grouphug:
Χρωσταω κριτικες και πρεπει να αρχισω να γραφω ο μαλακας αλλα τρεχω
σαν παλαβος...
Ευχομαι να βρω λιγο χρονο και να αρχισω να γραφω...
Διαβαστε το γαμαει...
9789605662455.jpg

Το νου σας αλανια...
Οτι δεν μας σκοτωσε μας εκανε πιο δυνατους...:sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom