Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
567
Like
1.399
Πόντοι
206
Καλημερα και καλη εβδομαδα απο εμενα
Δεν εχω βρεθει με καμια παο της 2 κοπελες/κυριες .. Απλος εχω μια απορια πως ειναι δυνατόν να παρεχουν αυτες της υπηρεσίες και να μην ειναι περιποιημένα τα ακρας της τα χερια της γενικα ολο το σωμα και ειδικα ο χωρος που διαθετουν ...
Αυτο ειναι καθαρα μειονεκτιμα για της ιδιες
Η Ίσιδα, όπως ήδη γνωρίζεις από τη συμμετοχή σου στο νήμα της, ανεβαίνει στις 26/5. Με ένα σέσσιον μαζί της, στο προτείνω ανεπιφύλακτα, μπορείς να διαπιστώσεις από κοντά τι ισχύει και τι όχι. Αν όλοι όσοι έχουμε πορωθεί μαζί της έχουμε διαφορετικό γούστο από το δικό σου ή θα γίνεις και εσύ ένας από τους θαυμαστές της.

Ακριβώς το ίδιο θα σου προτείνω και για την Έρικα. Έχεις διαβάσει πολλά και για τις δύο, οπότε, φαντάζομαι ότι έχεις διαπιστώσει ότι οι επισκέψεις σου δεν θα είναι κασκαντεριλίκι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
174
Like
384
Πόντοι
21
Η Ίσιδα, όπως ήδη γνωρίζεις από τη συμμετοχή σου στο νήμα της, ανεβαίνει στις 26/5. Με ένα σέσσιον μαζί της, στο προτείνω ανεπιφύλακτα, μπορείς να διαπιστώσεις από κοντά τι ισχύει και τι όχι. Αν όλοι όσοι έχουμε πορωθεί μαζί της έχουμε διαφορετικό γούστο από το δικό σου ή θα γίνεις και εσύ ένας από τους θαυμαστές της.

Ακριβώς το ίδιο θα σου προτείνω και για την Έρικα. Έχεις διαβάσει πολλά και για τις δύο, οπότε, φαντάζομαι ότι έχεις διαπιστώσει ότι οι επισκέψεις σου δεν θα είναι κασκαντεριλίκι.
φίλτατε αυτο ακριβός πως αν δεν βρεθουμε με της εκαστοτε γυναικες δν μπορουμε να ξερουμε ακριβως..
Με την ισιδα εχω μιληση και μονο λογο επαγγκελματικου ωραριου μηπως δν βρεθοτμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom