Νέα

Η ασύμβατη ερωτική ζωή της κας «Ο» (Μέρος Α)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sargiris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τώρα συνεννοηθήκαμε κολασμένε συγγραφέα.
 

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
πέρασες καλά μωρή λουμπίνα?

Φίλτατε Αρίων1955
Θρυλικέ ρήτορα του κομμουνιστικού ερωτισμού και λατρεμένε κιθαρωδέ της προλεταριακής ηδονής. Επινοητή διθυραμβικών αλλά και δροσερά πρόστυχων κινηματικών τοποθετήσεων.
Μη δείχνεις ανέραστος ποιητής, ενώ είσαι ένας νομάδας της ηδονής.
Ξέρω, σε ενοχλούν οι αριστοκράτες του έρωτα, οι κερδοσκόποι του σέξ και είσαι ένας μαχητής της πάλης των ευταξιών του λεγόμενου ορθού ερωτισμού, κόντρα σε κάθε παρά φύση (κατά την άποψή σου) πράξη, που προσβάλει τη δική σου προσέγγιση της αδιατάραχτης ερωτικής αταξίας.
Όμως λατρεμένε μου, ποτέ μην λες ποτέ. Ακόμη και αυτός που σου δίνει την έμπνευση, ο Αρίων, Λέσβιος ήταν…
Σε σέβομαι αφάνταστα Ταιναρίωνα μπουρδελιάρη και φιλοδέλφινε ιδεολόγε μύστη.
Όμως ωιμέ εσύ κι εγώ φαίνεται πως φωνάζουμε από δύο διαφορετικές κορυφές και μάταια προσπαθούμε να ακουστούμε.
Εσύ ένας υποτελής της «18ης Μπρυμαίρ του Λουδοβίκου Βοναπάρτη» κι εγώ ένας ποταπός αδίστακτος φεουδάρχης ηδονικών εμπειριών.
Ας προχωρήσουμε σε μια Μαρξιστικών αρχών συμφωνία τιμημένε υμνητή του Απόλλωνα. Ας καταλήξουμε σε μία αρχή: «Από τον καθένα ανάλογα με τις δυνατότητες του, στον καθένα σύμφωνα με τις ανάγκες του».
Συμφωνείς ροδαλέ σφυροδρεπανοφόρε..?

 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Το γαμησαμε και ψοφησε
 

Επισκέπτης
Φίλτατε Αρίων1955
Θρυλικέ ρήτορα του κομμουνιστικού ερωτισμού και λατρεμένε κιθαρωδέ της προλεταριακής ηδονής. Επινοητή διθυραμβικών αλλά και δροσερά πρόστυχων κινηματικών τοποθετήσεων.
Μη δείχνεις ανέραστος ποιητής, ενώ είσαι ένας νομάδας της ηδονής.
Ξέρω, σε ενοχλούν οι αριστοκράτες του έρωτα, οι κερδοσκόποι του σέξ και είσαι ένας μαχητής της πάλης των ευταξιών του λεγόμενου ορθού ερωτισμού, κόντρα σε κάθε παρά φύση (κατά την άποψή σου) πράξη, που προσβάλει τη δική σου προσέγγιση της αδιατάραχτης ερωτικής αταξίας.
Όμως λατρεμένε μου, ποτέ μην λες ποτέ. Ακόμη και αυτός που σου δίνει την έμπνευση, ο Αρίων, Λέσβιος ήταν…
Σε σέβομαι αφάνταστα Ταιναρίωνα μπουρδελιάρη και φιλοδέλφινε ιδεολόγε μύστη.
Όμως ωιμέ εσύ κι εγώ φαίνεται πως φωνάζουμε από δύο διαφορετικές κορυφές και μάταια προσπαθούμε να ακουστούμε.
Εσύ ένας υποτελής της «18ης Μπρυμαίρ του Λουδοβίκου Βοναπάρτη» κι εγώ ένας ποταπός αδίστακτος φεουδάρχης ηδονικών εμπειριών.
Ας προχωρήσουμε σε μια Μαρξιστικών αρχών συμφωνία τιμημένε υμνητή του Απόλλωνα. Ας καταλήξουμε σε μία αρχή: «Από τον καθένα ανάλογα με τις δυνατότητες του, στον καθένα σύμφωνα με τις ανάγκες του».
Συμφωνείς ροδαλέ σφυροδρεπανοφόρε..?
όλα καλά τα λες αλλά δεν μας είπες πέρασες  καλά με το αντρόγυνο?
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Spine, υποκλινομαστε στο ταλεντο σου... :dancing: :dancing: :dancing:
 

Kolarxido

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Εντυπωσιάστηκα πρέπει να βλέπετε φοβερά όνειρα λαλίστατε Spinos :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
σπιουνάκο..δεν παίζεσαι αγόρι μου....η φαντασία σου ξεπερνά και τον άρθουρ κλάρκ.....τι οδύσσεια 2001 και μαλακίες...τι όμηρος και ιλιάδα και οδύσσεια.....ΣΠΙΝΙΑΔΑ 2007...η απόλυτη ιστορική περιγραφή του έρωτα....από κώλο μέχρι ξυλοκόπους και μοικανούς...από μανάδες μέχρι πατεράδες,ξαδέλφια,μπατζανάκηδες,και έπεται συνέχεια.....ωχ μάνα μου τι θα διαβάσουμε ακόμα...σπιούνε έτσι και μου πέσουν τα μαλλιά απο αυτά που διαβάζω και αναγκαστώ να βάλω φυτευτά ...θα σου στείλω τον λογαριασμό..νάμαστε ξηγημένοι.... :2funny:
 

tasos_g

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
100
Like
3
Πόντοι
1
μου θημηζει το μικπο σπιτι στο λειδαδει
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Βρε Spino,

ποιο είναι το πορνίδιο που έχεις στο αβατάρ σου? Φαίνεται καλό ξεκωλάκι......
 

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Είναι η Ινδή καλλονή Aishwarya Rai .
Εξωτικά ερωτικό πλάσμα της Ασίας, με δύο από τα ωραιότερα μάτια, ίσως...
Σας αρέσει λατρεμένα μου αγόρια, δροσεροί εραστές της μυστηριώδους ηδονής και των άγονων δρόμων της γκάβλας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom