Νέα

Κάτοικος κέντρου Αθήνας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lemmy13!!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 930
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
667
Like
1.248
Πόντοι
206
Δεν νομίζω..πιο πολλές εγώ κι εσύ έχουμε πιει.
δεν θα ηθελα να αντιλεξω σε αυτο, αλλα στατιστικα αμα εισαι μεγα σταρ του αθλητισμου σε ουκρανια θα πρεπει να εχεις πιει βοτκα απο σιτηρα μαζεμενα απο παρθενες και μονο, και νερο αναβληζων απο πηγη οπου εχουν θεαθει ξωτικα. τουλαχιστον.
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
377
Like
522
Πόντοι
81
Καλημερα παιδες..το 2020 το καλοκαιρι στην γνωστη σταση που κανουν πιατσα στην 3ης Σεπτεμβριου εχοντας πιει λιγες μπυρες κιολας ηρθε μια γυρω στα 23 24 μου ειπε παμε σε ενα ξενοδοχειο γιατι μου αρεσεις τρελα πληρωσε μονο το ξενοδοχειο εγω δεν θελω χρηματα ε πηγαμε εκει καναμε οτι καναμε αλλα ξεχασα πως την ελεγαν μπορει καποιος να με βοηθησει ρε ηταν καστανοξανθη χαμογελαστη φουλ μεικαπ υψος περιπου 1.70 με τακουνια και περιπου 50 60κιλα τωρα θα ειναι γυρω στα 30 ηταν Ελληνιδα...
Δεν σου πέρασε από το μυαλό ότι στην αμοιβή του ξενοδοχείου ήταν και η αμοιβή της;

Πόσα πλήρωσες και σε ποιό;
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
377
Like
522
Πόντοι
81
Θα θρηνήσουμε θύματα και τα λεφτά που ξοδέψαμε για αυτά τα σκουπίδια.
Τύπε λέω να αφήσω τους NPCs να κάνουν beta testing...

Ιούλιο-Αύγουστο θα σκάσει από τον ήλιο κανά όχημα και θα ψαχνόμαστε τι έγινε.

Έχετε αφήσει ποτέ κινητό να φορτίζει (ειδικά με fast charging) ενώ το βαράει ήλιος; 50-60C χαλαρά!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
5.726
Πόντοι
2.306
το εκοψα απο κολωνακι για να αποφυγω τον γαμωηλιο αλλα αυτα που ειδα στα περιξ εκει γμτ με κεφαλαια γραμματα...
Πρέπει να έχεις τετρακέφαλους ποδοσφαιριστή τύπε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.120
Κριτικές
62
Like
40.655
Πόντοι
8.530
δεν θα ηθελα να αντιλεξω σε αυτο, αλλα στατιστικα αμα εισαι μεγα σταρ του αθλητισμου σε ουκρανια θα πρεπει να εχεις πιει βοτκα απο σιτηρα μαζεμενα απο παρθενες και μονο, και νερο αναβληζων απο πηγη οπου εχουν θεαθει ξωτικα. τουλαχιστον.
Tετοιος λυρισμός μόνο σε ροκ ψυχές γεννιέται...
Δεν είναι τυχαίο που ροκ μπαλάντες που έχουν αντέξει στο χρόνο βγαίνουν από συγκροτήματα με συνήθως πολύ πιο σκληρό ήχο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.120
Κριτικές
62
Like
40.655
Πόντοι
8.530
Πρέπει να έχεις τετρακέφαλους ποδοσφαιριστή τύπε.
Τα μέλη μας έχουν δυνατότητες περιπολιών και εφόδων σε μεγάλες αποστάσεις ανάλογες του προσωπικού Ειδικών Επιχειρήσεων κάθε ΝΑΤΟ'ι'κου Στρατού.
Είμαστε εκπαιδευμένοι για δύσκολες αποστολές .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.120
Κριτικές
62
Like
40.655
Πόντοι
8.530
busburn.png
:priest::badair::priest:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
5.726
Πόντοι
2.306
Τα μέλη μας έχουν δυνατότητες περιπολιών και εφόδων σε μεγάλες αποστάσεις ανάλογες του προσωπικού Ειδικών Επιχειρήσεων κάθε ΝΑΤΟ'ι'κου Στρατού.
Είμαστε εκπαιδευμένοι για δύσκολες αποστολές .
ΟΡΧΕΙΣ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.120
Κριτικές
62
Like
40.655
Πόντοι
8.530
Αμφιβάλλεις;
Απαιτούνται ισχυρά ψυχικά αποθέματα και καλή σωματική κατάσταση ώστε να ανταπεξέλθουμε σε τσάρκες,δράση και αναπλήρωση δυνάμεων που απαιτεί το αγαπημένο μας άθλημα.
 

Amdro

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Δεν σου πέρασε από το μυαλό ότι στην αμοιβή του ξενοδοχείου ήταν και η αμοιβή της;

Πόσα πλήρωσες και σε ποιό;
15 αλλα δεν θυμαμαι πως λεγοταν το χοτελ..Ελληνιδα ηταν παντως η κοπελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom