Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
554
Like
236
Πόντοι
26
επίσης η πολιτική δεν έχει καμία σχέση με τον προσανατολισμό των ανθρώπων...ο κασελάκης το έχει αναγάγει στο ενεργητικό του επειδή δεν έχει τι άλλο να πει.

φασίστας παραμένει όποιος διώχνει βουλευτές που έχουν διαφορετική άποψη.

Καλά ΟΤΙ και να λέμε τώρα η πλατφόρμα που έχει ο Κασσελάκης για να κανονικοποιεί την ομόφυλη συντροφικότητα είναι ΠΟΛΥ σημαντική. Για τα μιλούνια αόρατα ομόφυλα ζευγάρια εκεί έξω. Ένα εκ των οποίων είμαι κ γω με τον άντρα μου.

Η κοινωνία το αναγάγει σε κάτι πολύ σημαντικό. Οπότε το γεγονός οτι έχει αυτή την πλατφόρμα (που κακοποιούν τα μίντια φυσικά) έχει βαρύνουσα σημασία για την LGBT+ κοινότητα της Ελλάδας.

Τώρα για τις παπαρίες περι φασισμού πήγαινε πεστα in every other political party in Greece όπου ΟΛΟΙ οι πρόεδροι έχουν δικαίωμα διαγραφής. Τσιτάτα εσύ λες με αυτές τις εμπαθείς παπάτζες για τον Κασσελάκη φίλος.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.921
Like
11.586
Πόντοι
3.656
τύπε χωρίς παρεξήγηση αλλά ούτε τόσοι πολλοί είστε και η κοινωνία ψιλοχέστηκε γεμάτη από φασίστες είναι η κοινωνία.

πάτημα βρίσκει ο κασέλας γιατί δεν έχει άλλες πολιτικές θέσεις.

δε θα κάθομαι να λέω τα αυτονόητα
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
554
Like
236
Πόντοι
26
τύπε χωρίς παρεξήγηση αλλά ούτε τόσοι πολλοί είστε και η κοινωνία ψιλοχέστηκε γεμάτη από φασίστες είναι η κοινωνία.

Που ξέρεις πόσοι είμαστε ρε μπρο? Πες μας κ μας να μάθουμε. Δεν υπάρχει ασφαλής ποσοτικοποίηση των ομόφυλων έλξεων όσο υπάρχουν εκεί έξω οι φασίστες που λες.

Όσο η ομοφοβία βασιλεύει, η εσωτερικευμένη ομοφοβία χτυπάει τους ίδιους τους γκέι (να πχ εδώ μόνο στο νήμα έχουμε 2-3 γκέι που κυρίως για λόγους εσωτερικευμένης ομοφοβίας φοβούνται να το πουν σε ένα ΑΝΩΝΥΜΟ φόρουμ) και η κοινωνία το αναγάγει σε σημαντικό ζήτημα τότε ΠΟΤΕ δεν μπορούμε να ξέρουμε με ασφάλεια την ακριβή ποσοτικοποίηση των inate ομόφυλων έλξεων που έχουν εκεί έξω οι άνθρωποι.

Τα άλλα παπάτζες, τσιτάτα κ κενά περιεχομένου που λες για Κασσελάκη απλά επειδή δεν έχεις κάτι άλλο να πεις.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.921
Like
11.586
Πόντοι
3.656
Που ξέρεις πόσοι είμαστε ρε μπρο? Πες μας κ μας να μάθουμε. Δεν υπάρχει ασφαλής ποσοτικοποίηση των ομόφυλων έλξεων όσο υπάρχουν εκεί έξω οι φασίστες που λες.

Όσο η ομοφοβία βασιλεύει, η εσωτερικευμένη ομοφοβία χτυπάει τους ίδιους τους γκέι (να πχ εδώ μόνο στο νήμα έχουμε 2-3 γκέι που κυρίως για λόγους εσωτερικευμένης ομοφοβίας φοβούνται να το πουν σε ένα ΑΝΩΝΥΜΟ φόρουμ) και η κοινωνία το αναγάγει σε σημαντικό ζήτημα τότε ΠΟΤΕ δεν μπορούμε να ξέρουμε με ασφάλεια την ακριβή ποσοτικοποίηση των inate ομόφυλων έλξεων που έχουν εκεί έξω οι άνθρωποι.

Τα άλλα παπάτζες, τσιτάτα κ κενά περιεχομένου που λες για Κασσελάκη απλά επειδή δεν έχεις κάτι άλλο να πεις.
δεν με απασχολούν εμένα αυτά τύπε...να κάνει ο καθένας ότι θέλει...όπως κάνω και εγώ.

έχω αλλά βαριέμαι να γράφω....τι να πω? ότι δεν ξέρει ούτε Ελληνικά να μιλήσει? Ότι όταν ήρθε στο προσκήνιο πέταγε την μία μαλακία μετά την άλλη μέχρι να προσλάβει κάποιον να του γράφει τι θα λέει?

ότι έκανε ριάλιτι σόου με τον σκύλο και τον άντρα του? ότι ακόμα και σήμερα δεν έχει πολιτικές απόψεις?

ότι κάθεται και τάζει για δάνεια και για αυξήσεις και για μειώσεις φόρων σα μαλάκας? να σου θυμίσω ότι και ο αλέξης έταζε και τελικά πήγε τον κατώτατο στα 450 μικτά...

τέλος πάντων βαριέμαι να συζητάω μπαρούφες.

αν θες ψήφισε τον αλλά δεν μπορείς να ακυρώνεις όσους τον εγκαλούν για τις μαλακίες του....τα ίδια κάνουν και οι γαλάζιοι όταν σχολιάζεις την γαλάζια μαφία.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
554
Like
236
Πόντοι
26
δεν με απασχολούν εμένα αυτά τύπε...να κάνει ο καθένας ότι θέλει...όπως κάνω και εγώ.

έχω αλλά βαριέμαι να γράφω....τι να πω? ότι δεν ξέρει ούτε Ελληνικά να μιλήσει? Ότι όταν ήρθε στο προσκήνιο πέταγε την μία μαλακία μετά την άλλη μέχρι να προσλάβει κάποιον να του γράφει τι θα λέει?

ότι έκανε ριάλιτι σόου με τον σκύλο και τον άντρα του? ότι ακόμα και σήμερα δεν έχει πολιτικές απόψεις?

ότι κάθεται και τάζει για δάνεια και για αυξήσεις και για μειώσεις φόρων σα μαλάκας? να σου θυμίσω ότι και ο αλέξης έταζε και τελικά πήγε τον κατώτατο στα 450 μικτά...

τέλος πάντων βαριέμαι να συζητάω μπαρούφες.

αν θες ψήφισε τον αλλά δεν μπορείς να ακυρώνεις όσους τον εγκαλούν για τις μαλακίες του....τα ίδια κάνουν και οι γαλάζιοι όταν σχολιάζεις την γαλάζια μαφία.

Kαι τα μίντια παίζουν ρόλο για την εργαλειοποίηση της προσωπικής του ζωής. Από την άλλη τώρα σε μια τέτοια υπαρξιακή μάχη που δίνει δε το βλέπω απαραίτητα κακό κ ο ίδιος να το εργαλειοποιεί ως ένα σημείο.

Υπάρχουν πολλά γίδια εκεί έξω που εντυπωσιάζονται από τέτοιες παπάτζες. Αν αυτό του φέρει κ παραπάνω ψήφους εγώ λέω είναι welcome.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom