Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Μωρή σε εχω δει σε σαλοναρισμα βρωμα
Ενα χτικιο εισαι
Λογικο .....Γαμαω ανεστακο και οσο και να φαω τα κιλα δεν προλαβαίνουν να παρουν ποστο...

Αν ησουν γαμιας και οχι ενα βλημα που χυνει θα ηξερες τι σημαίνει αθλητισμος :2funny::2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
ΦΥΛΗΣ 104

Σέβεται τον πελατη και δεν δίνει γουρουνι στο σακι απο την στιγμη που τα κοριτσια ειναι εκει ...

Αντε να δουμε ποσο βλήμα εισαι για σημερα
έχει να σου πει ιστοριουλες ο κωλαρικος του ανεστακου από εκεί...ουυυυυυυυ.
διαγωνισμό κάνανε με την πιξουλα για το ποιος θα πάει πιο βαθιά το κωλοβυθόμετρο.
:2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
έχει να σου πει ιστοριουλες ο κωλαρικος του ανεστακου από εκεί...ουυυυυυυυ.
διαγωνισμό κάνανε με την πιξουλα για το ποιος θα πάει πιο βαθιά το κωλοβυθόμετρο.
:2funny::2funny::2funny:
Και εγω ! Για βγαλε λιγο την ψωλη σου απο το στομα του να μας πει τα καλαντα ...Τι να μας πει το βλήμα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
1
Like
1.374
Πόντοι
216
Η μαγκι ειναι κρος και ολοι το ξερουμε, μισει τους αντρες βασικα μισει το ειδος της και κανει μονο αυταρχικα προγράμματα.
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
91
Like
155
Πόντοι
0
Να στε καλά ρε τύποι..., τέσσερεις τελευταίες σελίδες διάβασα και έχω ρίξει και γαμώ τα γέλια... :D:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Και εγω ! Για βγαλε λιγο την ψωλη σου απο το στομα του να μας πει τα καλαντα ...Τι να μας πει το βλήμα
εδώ του έβγαλα τα σουρταφερτα του στους τσοντοσινεμαδες, που έψαχνε καβλι να του ανακουφίσει τη ροδαλη και ατριχη σουφριτσα του, γιατί δεν του κάνανε τα μικρά πουλάκια βλέπεις.
:effemine::boff:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
εδώ του έβγαλα τα σουρταφερτα του στους τσοντοσινεμαδες, που έψαχνε καβλι να του ανακουφίσει τη ροδαλη και ατριχη σουφριτσα του, γιατί δεν του κάνανε τα μικρά πουλάκια βλέπεις.
:effemine::boff:
Μα καλα αυτος δεν εζησε πασοκ??:2funny::2funny::2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.011
Like
3.280
Πόντοι
1.706
Aναγνωριζεις οτι ειμαι ενας έμπειρος ψυχολογος
Οτι θα πω εγω εδω ειναι ευαγγελιο ρε χαζοβιολη για τα επόμενα 10 χρονια,εχω βρει το παλμό και εχω χακαρει το σύστημα..
Σας το λεω 100 φορες καμακι και σοσιαλ μη χωθειτε καθολου δεν παιζεται μπαλα απο εκει.
Υπάρχουν αλλοι τροποι να προσεγγισεται αλλα δεν θα τους πω δημόσια.
Αυτη τη στιγμη αν ηθελα ειχα συν 2 με ηδη 3 στο ροστερ.
Ξέφυγες πολύ, τύπε μου.
Νεοφώτιστος της αυτοβελτίωσης είσαι που νομίζει ότι ανακάλυψε το φως το αληθινό και θέλει να το διαδώσει σε όλη την οικουμένη. Δεν γίνεσαι έμπειρος από την μία μέρα στην άλλη. Δεν είναι πολύς καιρός που ήσουνα «ρεσεψιονίστ στο Μπρνο». :wink: Μη μας περνάς για χαζούς, γιατί εμείς γελάμε με την πάρτη σου.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.872
Πόντοι
3.385
Νομίζεις τύπε. Ειλικρινά πολύ ευχαρίστως να στηρίξω έναν συναγωνιστή όπως θα ήθελα να με στηρίξει και αυτός. Δεν είπα ότι θα του δώσω το νεφρό μου ότι θα πείσω κανένα ακροατήριο, αλλά την προσπάθεια να την κάνω.

Επίσης, δεν έχω ιδέα αν αυτός είναι Αλβανός, απλώς έτυχε κάποιος να εκφράσει μια άποψη με την οποία συμφωνώ.

Οι ελλεηνίδες δεν θα έλεγα ότι ντύνονται πιο προκλητικά. Η διαφορά είναι ότι μια τέτοια μπορεί με ένα βλέμμα να βγάλει τόση πουτανιά που δεν είδα πχ σε όλο το Κιτκατ (Βερολίνο όσοι ξέρουν).

Αλήθεια θεωρείς ότι τα λέμε όλα αυτά επειδή δεν έχουμε πρόσβαση στο μουνί;
Το πρόβλημα είναι το τι θέλει (ειδικά της ελλεηνιδας) το μουνί για να έχουμε πρόσβαση σε αυτό.

Κάποιοι θέλουμε να παραμείνουμε αρσενικοί με την παλιά έννοια του όρου. Ξέρεις εκείνου του φαλλοκρατικού - πατριαρχικού μοντέλου που επέτρεπε στον άντρα να έχει τη γυναίκα σπίτι, τη γκόμενα στο γραφείο και να βιζιτάρει όσο του επιτρέπει η τσέπη του.

Μπορείς να καταλάβεις ότι τώρα που μιλάμε η μέση ελλεηνίδα έχει τη δυνατότητα να βγάλει το μουνί της στο σφυρί με 2 κλικ ή ακόμη χειρότερα να πληρώνεται μέσα από ένα τικτοκ σουφρώνοντας τα χείλη; Να κυκλοφορεί όπως γουστάρει, με όποιον γουστάρει, να κάνει ότι γουστάρει και ΑΝ γουστάρει και σε όποιον αρέσει;

Ε ρε τύπε κάποιοι δεν θέλουμε να γίνουμε ούτε χορηγοί ούτε στρατιωτάκια της καθεμιάς. 1000 φορές αποχή από το ελληνικό μουνί παρά ο ακόλουθος 5001 της κάθε βρωμιάρας.

Τέλος, το ξέρεις ότι η ρίζα του προβλήματος είστε όσοι στηρίζετε αυτοί τη νοοτροπία επειδή τους το επιτρέπετε να φέρονται έτσι;

Η κατάσταση είναι το ίδιο σκατά όπως και πολλά άλλα προβλήματα στην Ελλάδα. Κυκλοφορούν έξω κάποιοι που έχουν κλέψει 100 φορές. Ε γιατί να μην το κάνουν 1000; Αφού ξέρουν ότι θα βγουν και πάλι έξω. Γιατί να μην το δώσει η άλλη στον κάθε κακομοίρη που είναι διαθέσιμος να κάψει τα φράγκα του σε ταξιδακια; Αφού ξέρουν και πάλι ότι θα βρεθεί ένας άλλος κακομοίρης να τα κάνει όλα αυτά γαργαρα και να τις αποκαταστήσει...

Πραγματικά, όταν μου απευθύνονται λες και εκπροσωπώ κάποιους περισσότερους πλην του εαυτού μου, κοιτάζω πίσω μου και δε βλέπω κανέναν.
Επίσης, πολύ Δονκιχωτικό μου ακούγεται όλο αυτό το λογύδριο, λες και δίνεις κάποια γενναία μάχη ενώ κάποιοι άλλοι (στους οποίους εντάσσεις και μένα- δεν ξέρω από πού ορμώμενος) έχουν ''συνθηκολογήσει''. Πολύ φοβάμαι ότι οι πραγματικές ''μάχες'' είναι αλλού και όχι σε όσα περιγράφεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
1
Like
1.374
Πόντοι
216
Ξέφυγες πολύ, τύπε μου.
Νεοφώτιστος της αυτοβελτίωσης είσαι που νομίζει ότι ανακάλυψε το φως το αληθινό και θέλει να το διαδώσει σε όλη την οικουμένη. Δεν γίνεσαι έμπειρος από την μία μέρα στην άλλη. Δεν είναι πολύς καιρός που ήσουνα «ρεσεψιονίστ στο Μπρνο». :wink: Μη μας περνάς για χαζούς, γιατί εμείς γελάμε με την πάρτη σου.
Γελα οσο θέλεις κακογερε,αν θες μπορεις να με αντικρουσεις με επιχειρήματα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
1
Like
1.374
Πόντοι
216
Η μεθοδος της αυτοβελτιωσης βοηθα τον καθε άντρα να μπορει να ξεχωρίσει απο το σύνολο να ειναι πανω απο τον μεσο ορο.
Επίσης υπαρχουν μεθοδοι τρικ οι οποιοι μπορουν αποτελεσματικά να εφαρμοστουν και να υπαρξει καλο αποτελεσμα.
Ολα έχουν να κανουν με το τι ζητα ο καθένας.
Ο μεσος αντρας αρκειται να γνωρίσει κοπελες απο κυκλους προξενια αντε και κανα σοσιαλ,η μεθοδος ολα αυτα τα απαξιωνει και δεν βρίσκει αναποτελεσματικες μεθοδους οπως το χυμα πεσιμο στην Ερμού η στο δρόμο.
Η μέθοδος εχει τροπους τρικ και σωστη καθοδήγηση η οποια βοηθα τον μεσο αντρα να εξελιχθεί.
Η μεθοδος αυτη δεν εχει χακαριστει απο τις γυναικες μιας και την κραταω κρυφη γιατι ειναι δικο μου δημιουργημα και την λεω μονο σε συγκεκριμένα ατομα τα οποια θέλουν να εξελιχθούν.
Η αυτοβελτίωση δεν βοηθα μονο το ντειτινγκ αλλα το ευρυτερο συνολο μιας καλης ζωης ενος άντρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
1
Like
1.374
Πόντοι
216
Σημαντικό κεφαλαιο στην αυτοβελτίωση ειναι το οικονομικό-επαγγελματικο.
Αν δεν υπαρχει αυτο εχετε χασει το 65% της αυτοβελτίωσης.
Σκοπος ειναι η βαση,να εχετε μια καλη δουλειά και καλες αποδοχες ωστε το 65% της αυτοβελτίωσης να ειναι έτοιμο.
Το υπολοιπο 35% χτιζεται βημα βημα.
Οι γυναικες κοιτανε πολυ το επαγγελματικό οικονομικο σε εναν αντρα,πολυ σπανιες περιπτωσεις να μην το κοιτανε η να μην ρίχνουν βαρύτητα.
Λεει καποιος η δουλεια μου ειναι αυτη 700 ευρω παιρνω δεν θα βρω γυναίκα?εγω σε ολους αυτόυς λεω να κανουν μια επένδυση η μια εξτρα δουλειά να ανεβασουν το μπάτζετ,βασικα να υπαρχουν περισσότερες απο μια πηγη εσόδων.
Αυτο οι γυναικες το εκτιμούν και αυτομάτως ανεβαζεται την αξια σας.
Πολλοι δεν εχουν καταλάβει οτι οι γυναικες ειναι φιλοχρηματα οντα,οσο και ωραιος να είσαι με τροπους κλπ αν δεν εχεις κασε τοτε δυσκολεύει ολη η φάση.
Παρατηρείτε γυρω σας τυπους σαν αναποδα γαμωτο να εχουν μουναρες,ολοι αυτοι να ξερετε εχουν παραδάκι και χρημα απο πίσω αλλιως δεν θα ειχαν τη μουνάρα.
Δεν φωναζει η μερσεντα η το γκουτσι το χρημα του τυπου αλλα η γκομενα που εχει διπλα του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.655
Κριτικές
11
Like
2.981
Πόντοι
746
Oι γυναίκες έχουν πιο εύκολο το σέξ. Αλλα εγκυμονεί άλλους κινδύνους για την συναισθηματική τους κατάσταση πχ να πέσουν σε μαλάκα - σε στάλκερ - σε βιαστή κτλ.

Ενα προφίλ να φτιάξει η αλλη ή να βγει έξω λιγο φτιαγμένη βρίσκει για σέξ γρήγορα αλλα σε αυτο ποιος φταίει ;

Οταν πάμε σα μαλάκες και υποκύπτουμε σε ότι μαλακία πεί η αλλη αληθεια μας φταίνε οι γυναικες ;
Εγώ που δεν είμαι τίποτα ιδιαίτερο (σαν ανάποδο γαμώτο μάλλον θα έλεγα), σε site μου έκατσε μια Ελλεηνίδα με μούλικο (μια κόρη)... Βασικά χορηγό ήθελε (το κατάλαβα έμμεσα) έστω με ελάχιστα λεφτά γιατί ήταν σε τραγική οικονομική κατάσταση... Εμφανισιακά στο πρόσωπο καλή ήταν, είχε μόνο ελεφαντίαση στα πόδια... Αλλά το έπαιζε ότι εγώ (και γενικά εμείς οι γυναίκες), άμα δείξουμε βυζί, καταφέρνουμε τα πάντα γιατί όλοι είναι αγάμητοι... Την είδα και πονηρή... Μετά το πρώτο ραντεβού που πήγαμε για καφέ, δεν της απάντησα στα μηνύματα που μου έστελνε... Το ίδιο και με Αλβανή, που ήταν καλό παιδί (ψιλοάσχημη στο πρόσωπο, αλλά με καλό σώμα)... Γούσταρε και μου έστελνε μηνύματα, αλλά εγώ κατάλαβα ότι δεν κόλλαγε η κατάσταση και δεν θα μπορούσα να λειτουργήσω... Δικό μου το λάθος που της είχα γράψει στην αρχή... Πρέπει πάντως να καταλάβουν ότι δεν είναι όλοι οι άντρες μια :alivedick:με δυο πόδια, όπως μας νομίζουν οι περισσότερες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom