Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (15 μέλη και 250 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.882
Πόντοι
19.505
Στο Φυλής 59 κάτω ήταν μια και καλά ελληνίδα η Άντζελα με πλούσιο σγουρό μαλλί και ωραίο πρόσωπο.
Θα ήθελα να ρωτήσω ειδικά τον ληξίαρχο Κο Σμύρνη αλλά και τους παλαιότερους αν τους θυμίζει την Ελένη την "Αιγυπτια" που δούλεψε στο Κεφαληνίας 75 και στο Κων/πόλως 128 για κάτι φεγγάρια....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.614
Πόντοι
45.465
Στο Φυλής 59 κάτω ήταν μια και καλά ελληνίδα η Άντζελα με πλούσιο σγουρό μαλλί και ωραίο πρόσωπο.
Θα ήθελα να ρωτήσω ειδικά τον ληξίαρχο Κο Σμύρνη αλλά και τους παλαιότερους αν τους θυμίζει την Ελένη την "Αιγυπτια" που δούλεψε στο Κεφαληνίας 75 και στο Κων/πόλως 128 για κάτι φεγγάρια....
νομίζω και Φυλής 104 και αν λέμε την ίδια Φώκαιας 17β το 2014 -2015 ,ναι μου την θυμίζει αν και προσωπικά προτιμώ την Άντζελα την Κρητικοπουλα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Στο Φυλής 59 κάτω ήταν μια και καλά ελληνίδα η Άντζελα με πλούσιο σγουρό μαλλί και ωραίο πρόσωπο.
Θα ήθελα να ρωτήσω ειδικά τον ληξίαρχο Κο Σμύρνη αλλά και τους παλαιότερους αν τους θυμίζει την Ελένη την "Αιγυπτια" που δούλεψε στο Κεφαληνίας 75 και στο Κων/πόλως 128 για κάτι φεγγάρια....
adyNXCMG.jpg

για δες μοιαζει ?
και αν ναι, που ?
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
445
Κριτικές
3
Like
2.461
Πόντοι
441
νομίζω και Φυλής 104 και αν λέμε την ίδια Φώκαιας 17β το 2014 -2015 ,ναι μου την θυμίζει αν και προσωπικά προτιμώ την Άντζελα την Κρητικοπουλα
Την είδα και γω σε μια τσαρκα τις προάλες, αλλα μου φανηκε πολύ παγερή στο σαλόνι βγηκε για 1 δευτερόλεπτο και εξαφανίστηκε. Ωραίο σώμα αλλα νομιζω μικρό βυζί. Φόραγε σουτιέν βεβαια. Επίσης θεώρησα οτι ειναι κατά 99% λατίνα από την εμφάνησή της.....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.882
Πόντοι
19.505

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.709
Πόντοι
17.311
Άλλη αυτή, δεν λέω αυτή την Αιγυπτια. Λέω μία που δούλευε Κεφαληνίας 75 στο στούντιο. Έχω και κριτική παλιά στο Κων/πόλεως 128.
α ηταν και αλλη ελενη αιγυπτια που ειχαν βγαλει οι παλιοτεροι?
σορρυ τοτε γραψε λαθος, αυτη ηξερα και ειχα προλαβει στα τελευταια της κιολας, μονο. :thumbsup:
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
Καποια καλη για κωλο παιδια για τωρα πειτε
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
227
Like
1.050
Πόντοι
201
Καποια καλη για κωλο παιδια για τωρα πειτε
Εγώ ξέρω ότι οι περισσότερες που ανακοινώνουν κώλο με κάθε τρόπο στο δωματίο προσπαθούν να το αποφύγουν ελάχιστες το δίνουν απλόχερα. Η θα σφίγγουν την κωλοτριπίδα τους (βλέπεε λατίνες φυλής 71) για να μην μπει ή θα σε ζαλίζουν ότι είναι χοντρός και δεν κάνουν με χοντρούς κλασσική ατάκα , την έχουν πει κατά καιρούς ολές οι κουλουρτζίδες ή θα πουν ο κώλος είναι για λίγο και θα θελουν να τελειώεις στο 2λεπτο ή στο λεπτό όπως η ειρήνη από φυλής και άλλες τέτοιες παπαριές................ και το μόνο βέβαιο δεν θα στήνονται σωστά ώστε να μην μπορείς να τις ξεσκίσεις εύκολα μπας και χάσεις την στύση ώστε να το αποφύγουν το κωλογαμήσι..............Εγώ πλέον όπου ανακοινώεται και κώλος μυρίζομαι φόλιασμα και ΑΠΑΤΗ πλιν εξαιρέσεων φυσικά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.850
Πόντοι
7.046
@analgape αυτή τη στιγμή για τίμιο γκροβερ είναι μόνο η θεία Σόνια. Πολύ όμορφη 50αρα. Φατσαρα, χειλαρες, δονταρες, πεντικιούρ μανικιούρ στη πένα, καθαρή και αυτή και ο οίκος της και πολύ περιποιημένη. Σε έναν οίκο στη Φυλής. Δεν ενθυμούμαι νούμερο. Για πιτσιρίκες καμία όσο γνωρίζω δεν δίνει γκροβερ.
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
85
Like
179
Πόντοι
0
@analgape αυτή τη στιγμή για τίμιο γκροβερ είναι μόνο η θεία Σόνια. Πολύ όμορφη 50αρα. Φατσαρα, χειλαρες, δονταρες, πεντικιούρ μανικιούρ στη πένα, καθαρή και αυτή και ο οίκος της και πολύ περιποιημένη. Σε έναν οίκο στη Φυλής. Δεν ενθυμούμαι νούμερο. Για πιτσιρίκες καμία όσο γνωρίζω δεν δίνει γκροβερ
Έχω ακούσει ότι είναι λίγο παράξενη ισχύει;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.415
Πόντοι
3.506
Έχω ακούσει ότι είναι λίγο παράξενη ισχύει;
Όταν την γάμησα πρώτη φορά, δούλευε στο Φυλής 90κάτι, υπόγειο, το μακρινό 2008. Ήταν ότι καλύτερο, σε milf, τότε. Φιλιά, πιπάρα, γλύψιμο αρχιδιών και τελειωτικό τσιμπούκι. Της ρούφαγες τις βυζάρες, την έστηνες στα τέσσερα και της έσκιζες, άγρια, τον κώλο. Αυτή ήταν πάντα πρόθυμη και δεν έβγαζε άχνα. Τα χρόνια πέρασαν. Αυτή έγινε γυρολόγος, σε πολλά ρδέλα και άλλαξε μέχρι και το όνομα της. Μέσα σε αυτά τα χρόνια, φαίνεται πως αλλοιώθηκε η προσωπικότητα της. Πλέον, είναι μία σπαστική και κομπλεξική θείτσα. Μη το ένα, μη το άλλο, δεν σε αφήνει να γλύψεις βυζιά και στην λέει, σε κάποιες στάσεις. Παραμένει, όμως, milfάρα και η πίπα της είναι μία, από τις καλύτερες της πιάτσας, αλλά μέχρι εκεί. Εγώ την έχω κόψει, εδώ και πάρα πολλά χρόνια.
 

Mr.Dick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εχθές (Τετάρτη) το απόγευμα - βράδυ ήταν μια Σάρα στο Φ71Β. Την έχει πάρει κανένας να μας πει τι λέει στα ενδότερα, γιατί κριτική δεν παίζει?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Σε ποιο δουλευει τωρα η θεια Σόνια;
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
864
Κριτικές
11
Like
2.004
Πόντοι
496
Καλησπερα και χρόνια πολλά! Επειδή υπάρχουν πολλές καυλες μιας και γύρισα από διακοπές με το άλλο μου μισό! Έχουμε κάποια καλή πρόταση για τώρα; Σκέφτηκα μπιουτη που λένε ότι δίνει πόνο (θα προσαρμοστώ με τα κιλά) αλλά δν ξέρω αν δουλεύει!
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
873
Πόντοι
361
Σε ποιο δουλευει τωρα η θεια Σόνια;
Φυλης 84Β ή 86Α.
Δεν θυμαμαι ακριβως, αλλα σιγουρα 1 απο αυτα τα 2.
Μια φορα περασα με την Σονια, εχει κολαρα για σκισιμο αλλα ολο μη το ενα μη το αλλο οπως ειπαν και οι παραπανω.
Στο τελος ξενερωσα, μου επεσε και ουτε καν μουνι δεν μπηκα. Αν δεν εισαι εγκεφαλικος και δεν χαμπαριαζεις απο τετοια πηγαινε.
Αν δεις οτι η πορτα κατω ειναι ανοιχτη αλλα το φωτακι κλειστο και η πορτα πανω κλειδωμενη, σημαινει πως ειναι δωματιο με πελατη διοτι το μαγαζι το τρεχει μονη της.

Ελπιζω να βοηθησα.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
1
Like
663
Πόντοι
81
Φυλης 84Β ή 86Α.
Δεν θυμαμαι ακριβως, αλλα σιγουρα 1 απο αυτα τα 2.
Μια φορα περασα με την Σονια, εχει κολαρα για σκισιμο αλλα ολο μη το ενα μη το αλλο οπως ειπαν και οι παραπανω.
Στο τελος ξενερωσα, μου επεσε και ουτε καν μουνι δεν μπηκα. Αν δεν εισαι εγκεφαλικος και δεν χαμπαριαζεις απο τετοια πηγαινε.
Αν δεις οτι η πορτα κατω ειναι ανοιχτη αλλα το φωτακι κλειστο και η πορτα πανω κλειδωμενη, σημαινει πως ειναι δωματιο με πελατη διοτι το μαγαζι το τρεχει μονη της.

Ελπιζω να βοηθησα.
Αυτό έπαθα προχθές το πρωί. Ανέβηκα πάνωκαι έφυγα γιατί βρήκα κλειστή την πόρτα. Αν ήξερα αυτό που μόλις είπες θα περίμενα.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
837
Κριτικές
23
Like
7.922
Πόντοι
2.036
Καλα εκει στο Ιασωνος 30 οροφος ή παιζει διαγωνισμος πια κοπελα βογγαει πιο δυνατα στο δωματιο ή εχει πεσει γραμμη απο τα αφεντικα τους να στριγγλιζουν ολες στο δωματιο για να ακουγονται μεχρι το σαλονι.... Πρωτα η Ζωίτσα βραδυνη βαρδια....μετα παλι η Σονια απογευματινη βαρδια...και σημερα το μεσημερι που ημουνα δωματιο με την Αντζελα παλι τα ιδια....Αλβανιδες ολες τους....καλα ειδικα αμα ειναι και δυο κοπελες στην βαρδια και ειναι δωματιο και οι δυο...χοροδια κανονικη...αααααα...ουουουουουυυ....ααααχχχχχχ μεχρι και εξω στην Ιασωνος ακουγονται....
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
837
Κριτικές
23
Like
7.922
Πόντοι
2.036
Και κατι ακομα...χθες στην μεταμεσονυχτια βαρδια που πηρα την Αννα την Ρουμανα (η οποια δουλευε μαζι με την αλλη την Ρουμανα την Αντζελα) ηταν τσατσα η γνωστη η Νελλη η οποια για πρωτη φορα ηταν ΗΣΥΧΗ, κυριλε μιλαγε ηρεμα ειπε το προγραμα τον κοριτσιων και ολα καλα ουτε δραματα ουτε φωνες ουτε να ειναι ορθια στην πορτα να εμποδιζει τον κοσμο να φευγει, καθοταν ησυχα στην καρεκλιτσα της και ειχε παρει ενα κρουσαν Champion με γεμιση σοκολατα και το ετρωγε σιγα σιγα.... Μπραβο ρε Νελλη...εστρωσες επιτελους......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom