Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Τι να απαντήσουν. Σε pm μου είπαν ότι κατάλαβα λάθος. Άντε γειά!
 

ZAXOS DOGKANOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
παιδια οποιος ενδιαφερεται για κυριαρχικο κανω με μια φιλη μου και οι 2 ειμαστε πολυ εμφανησιμες να μου στειλει pm. καυτα κοριτσια με σεξυ δερματινα εσωρουχα και μποτες. Στη Θεσσαλονικη


οι μποτες εχουν και σπιρουνια? :rockon:
 

tralalalalala

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
έρχομαι από κύπρο διακοπές και γυρεύω κάποια αφέντρα για θεσσαλονίκη.. μπορείτε να με βοηθήσετε?


Οχι greeklish
 

tralalalalala

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καποιες πληροφοριες που μπορο να κανο αυταρχικο δυνατο
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
να κοιτάξει λίγο και την ορθογραφία σου...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
καποιες πληροφοριες που μπορο να κανο αυταρχικο δυνατο

Metanoeite.jpg
 

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Παίκτες ανοίγω αυτό το thread για να ενημερωθούμε μεταξύ μας ,συγκεκριμένα για Θεσσαλονίκη, και για αφέντρες που δεν τρολλάρουν αλλά όντως θέλουν να δουλέψουν και να σε συναντήσουν. Εγώ έχω συναντήσει mistress Kelly (aka Eleni Kalogianni στο foubou) και Αφροδίτη καυτή σαραντάρα (παίζει και ως call girl απλό αν γουστάρεις γαμήσι).
Και απ΄ τις δυο ευχαριστημένος στα light φετίχ και προγράμματα που ζήτησα. Και οι δυο στα 80 γιου η ώρα.
Καλοδεχούμενες και εμπειρίες με τανεςπού openminded που το πάνε και παραπέρα, εννοώ φετιχιστικά (γιατί Σαλόνικα με φαίνεται στο τέλος με κάτι τέτοιες θα βολευτούμε...)
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Η κελι αν δε κανω λαθος δεν εκανε μονο bdsm αλλα και κανονικο σεξ νομιζω πριν καποια φεγγαρια δουλευε με αγαπη και ζετα στην κλεανθους και μετα το γυρισε solo τωρα δε ξερω αν δουλευει και τη κανει
 

serr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Η κελι αν δε κανω λαθος δεν εκανε μονο bdsm αλλα και κανονικο σεξ νομιζω πριν καποια φεγγαρια δουλευε με αγαπη και ζετα στην κλεανθους και μετα το γυρισε solo τωρα δε ξερω αν δουλευει και τη κανει
Μάλλον σε κάποια άλλη Κελλυ αναφέρεσαι. Αυτή πάντως είναι πολλή καλή και για σκληρά παιχνίδια για όποιον ενδιαφέρεται. Φυσικά δεν έχουμε και άλλες στην Θεσσαλονίκη. Φίλε bodylover23 αυτή την Αφροδίτη που την βρίσκουμε ?
 

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Μάλλον σε κάποια άλλη Κελλυ αναφέρεσαι. Αυτή πάντως είναι πολλή καλή και για σκληρά παιχνίδια για όποιον ενδιαφέρεται. Φυσικά δεν έχουμε και άλλες στην Θεσσαλονίκη. Φίλε bodylover23 αυτή την Αφροδίτη που την βρίσκουμε ?
Eδω στο σαιτ σαν καυτη σαρανταρα, ή καπως ετσι
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Μάλλον σε κάποια άλλη Κελλυ αναφέρεσαι. Αυτή πάντως είναι πολλή καλή και για σκληρά παιχνίδια για όποιον ενδιαφέρεται. Φυσικά δεν έχουμε και άλλες στην Θεσσαλονίκη. Φίλε bodylover23 αυτή την Αφροδίτη που την βρίσκουμε ?
Oχι καθολου τυπε αυτη πρεπει να ειναι που λεω η Κελλυ
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
786
Like
272
Πόντοι
26
Επειδή σκεφτομαι να βρεθω με την  kelly ,σε καποιο αλλο φορουμ μιλάνε οτι ειναι τρανσέξουαλ ισχυει κατι τετοιο Η μιλουσαν για αλλη?και γενικα τι εντυπώσεις εχουμε για την εν λογω κυρία?
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Επειδή σκεφτομαι να βρεθω με την  kelly ,σε καποιο αλλο φορουμ μιλάνε οτι ειναι τρανσέξουαλ ισχυει κατι τετοιο Η μιλουσαν για αλλη?και γενικα τι εντυπώσεις εχουμε για την εν λογω κυρία?
Δεν είναι τρσνσεξουαλ, κανονική γυναίκα είναι, καλός χαρακτήρας, έμπειρη στο στυλ αυτό
Δεν ξέρω έαν δούλευε παλιά και διαφορετικά,,,,λεπτομέρειες πμ στείλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom