Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
315
Like
518
Πόντοι
81
Μακροα απο black cut Artemis μπαζο ολικής !!!!
 

Hostas80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εσείς που σχολιάζεται και κρίνεται,να φανταστώ ότι όλοι πήγατε κάνατε τα ραντεβού σας μια χαρά δεν βγάλατε κουβέντα και κατόπιν εορτής κάνετε κριτική. Από την στιγμή που δεν σας άρεσε το οτιδήποτε απλά σηκωθείτε να φύγετε. Πίσω από μία οθόνη όλοι ξέρετε να κρίνεται. Τον εαυτό σας απορώ τον έχετε δει στον καθρέφτη;
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Εσείς που σχολιάζεται και κρίνεται,να φανταστώ ότι όλοι πήγατε κάνατε τα ραντεβού σας μια χαρά δεν βγάλατε κουβέντα και κατόπιν εορτής κάνετε κριτική. Από την στιγμή που δεν σας άρεσε το οτιδήποτε απλά σηκωθείτε να φύγετε. Πίσω από μία οθόνη όλοι ξέρετε να κρίνεται. Τον εαυτό σας απορώ τον έχετε δει στον καθρέφτη;
Προσωπικά τα έχω κοιτάξει και είναι μια χαρά, κατά δεύτερον να πω πως όταν βάζεις αγγελία και δεν βάζεις την μάπα σου τότε κάτι παίζει! Όταν λοιπόν βλέπεις την άλλη κατά μέτωπο εγώ προσωπικά δυσκολεύομαι να φύγω οπότε κάθομαι και ναι το κάνω με το ζόρι! Θεωρώ πρέπων όμως να πω ότι η μπλακ μπάζο είναι σαν ανάποδο γαμώτο και να ενημερώσω όλους όσους ρωτάνε για άποψη! Το να βγάζεις χολή σε ένα φόρουμ όπου γίνεται μία ανταλλαγή απόψεων ώστε να μην πετάξει κάποιος το 50 του το θεωρώ αισχρό. Εσύ πάλι είσαι ελεύθερος να τα πετάς σε μπάζα αν γουστάρεις, κανένας δεν θα σου πει τίποτα αν έχεις φετίχ με άσχημες!
 

Hostas80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικά τα έχω κοιτάξει και είναι μια χαρά, κατά δεύτερον να πω πως όταν βάζεις αγγελία και δεν βάζεις την μάπα σου τότε κάτι παίζει! Όταν λοιπόν βλέπεις την άλλη κατά μέτωπο εγώ προσωπικά δυσκολεύομαι να φύγω οπότε κάθομαι και ναι το κάνω με το ζόρι! Θεωρώ πρέπων όμως να πω ότι η μπλακ μπάζο είναι σαν ανάποδο γαμώτο και να ενημερώσω όλους όσους ρωτάνε για άποψη! Το να βγάζεις χολή σε ένα φόρουμ όπου γίνεται μία ανταλλαγή απόψεων ώστε να μην πετάξει κάποιος το 50 του το θεωρώ αισχρό. Εσύ πάλι είσαι ελεύθερος να τα πετάς σε μπάζα αν γουστάρεις, κανένας δεν θα σου πει τίποτα αν έχεις φετίχ με άσχημες!
Βρίσκεσαι σε ένα forum που ο καθένας παραθέτει την άποψη του και είναι σεβαστή.
Από εκεί και πέρα δεν σημαίνει ότι είναι σωστή ή αληθής προφανώς, ή ακόμη ότι πρέπει να υιοθετηθεί.
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0

Κάποιος για αυτή; Μίλησα μαζί της και μου φάνηκε πολύ χαρντ αλλά ζητάει 100 σε ξενοδοχείο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γνωρίζεις κανένας τίποτα;
Την συγκεκριμένη δεν μου την βγάζει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γεια σου, προσφέρω αυταρχικά σεσσιονς τα οποία περιέχουν πράγματα που θα συναποφασίσουμε από δω σύμφωνα με τα φετίχ και τα όρια και των δύο. Δεν παρέχω face sitting και ποδολατρεια αυτόν τον καιρό. Αγαπημένα δικά μου φετίχ είναι το ξεφτιλισμα και η επιβολή με κάθε τρόπο είτε ξύλο είτε φτύσιμο είτε λεκτικά είτε οτιδήποτε, roleplays τύπου αφέντρα σκλάβος, καθηγήτρια μαθητής κλπ αλλά και πιο τελετουργικά τύπου δέσιμο με αλυσίδες και τιμωρίες κυρίως σωματικές, η χρήση και η εκπαίδευση ως αντικείμενο η κατοικίδιο, το golden shower, το στραπον κ άλλα. Παίρνω δωράκι ανάλογα με το σεσσιον και το πόση ώρα θα διαρκέσει, δεν διαθέτω χώρο οπότε είτε έρχομαι σε δικό σου εάν βρίσκεται στο κέντρο, αλλιώς σε ξενοδοχείο. Η εχεμύθεια η καθαριότητα και η συναίνεση θεωρώ αυτονόητο ότι προσφέρονται αμοιβαία. Εσύ; Έχεις κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό σου ως φετίχ η φαντασίωση που θα ήθελες να γίνει πράξη σε κάποιο πιθανό μας σεσσιον;


Για το προφίλ που έβαλα παραπάνω αυτά μου είπε
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
174
Πόντοι
0
Εσείς που σχολιάζεται και κρίνεται,να φανταστώ ότι όλοι πήγατε κάνατε τα ραντεβού σας μια χαρά δεν βγάλατε κουβέντα και κατόπιν εορτής κάνετε κριτική. Από την στιγμή που δεν σας άρεσε το οτιδήποτε απλά σηκωθείτε να φύγετε. Πίσω από μία οθόνη όλοι ξέρετε να κρίνεται. Τον εαυτό σας απορώ τον έχετε δει στον καθρέφτη;
Προσωπικά τις επισκέφτηκα πριν μπω στο Forum και έχω κάνει σχολιασμό πολύ πιο πριν. Καλό είναι να αποφεύγουμε τις γενικεύσεις και ας βλέπουμε τα αναρτήσεις.
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0

Κάποιος για αυτή; Μίλησα μαζί της και μου φάνηκε πολύ χαρντ αλλά ζητάει 100 σε ξενοδοχείο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Την συγκεκριμένη δεν μου την βγάζει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γεια σου, προσφέρω αυταρχικά σεσσιονς τα οποία περιέχουν πράγματα που θα συναποφασίσουμε από δω σύμφωνα με τα φετίχ και τα όρια και των δύο. Δεν παρέχω face sitting και ποδολατρεια αυτόν τον καιρό. Αγαπημένα δικά μου φετίχ είναι το ξεφτιλισμα και η επιβολή με κάθε τρόπο είτε ξύλο είτε φτύσιμο είτε λεκτικά είτε οτιδήποτε, roleplays τύπου αφέντρα σκλάβος, καθηγήτρια μαθητής κλπ αλλά και πιο τελετουργικά τύπου δέσιμο με αλυσίδες και τιμωρίες κυρίως σωματικές, η χρήση και η εκπαίδευση ως αντικείμενο η κατοικίδιο, το golden shower, το στραπον κ άλλα. Παίρνω δωράκι ανάλογα με το σεσσιον και το πόση ώρα θα διαρκέσει, δεν διαθέτω χώρο οπότε είτε έρχομαι σε δικό σου εάν βρίσκεται στο κέντρο, αλλιώς σε ξενοδοχείο. Η εχεμύθεια η καθαριότητα και η συναίνεση θεωρώ αυτονόητο ότι προσφέρονται αμοιβαία. Εσύ; Έχεις κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό σου ως φετίχ η φαντασίωση που θα ήθελες να γίνει πράξη σε κάποιο πιθανό μας σεσσιον;


Για το προφίλ που έβαλα παραπάνω αυτά μου είπε
αυτα στα ειπε η ναταλια δεν κανει ποδολαγνεια? δηλαδη μονο ξυλο ? τι φαση :woldman:
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Κάνει λέει απλά πολύ χαρντ ποδοπατημα και όχι απλή ποδολαγνεία. Για αυτό στην αρχή έβαλε άκυρο αλλά μετά που ρώτησα μου το είπε!
 

nikppetrou

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας, έχει κανείς εμπειρία με την κυρία

Υπόψη με ενδιαφέρει μόνο το strapon
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Γεια σας, έχει κανείς εμπειρία με την κυρία

Υπόψη με ενδιαφέρει μόνο το strapon
Δε θελω να σε απογοητευσω αλλα με τις φωτός κατι δε μου κολλαει. Εκει που φοραει τη μασκα δειχνει να μην εχει καμια σχεση με την γκομενα που εμφανιζεται στις δυο προηγουμενες χωρις μασκα
 

nikppetrou

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Δε θελω να σε απογοητευσω αλλα με τις φωτός κατι δε μου κολλαει. Εκει που φοραει τη μασκα δειχνει να μην εχει καμια σχεση με την γκομενα που εμφανιζεται στις δυο προηγουμενες χωρις μασκα
Με την έννοια ότι δεν είναι πραγματική η αγγελία ή ότι δεν είναι αντιπροσωπευτικές οι φωτογραφίες;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
566
Like
1.397
Πόντοι
206
Με την έννοια ότι δεν είναι πραγματική η αγγελία ή ότι δεν είναι αντιπροσωπευτικές οι φωτογραφίες;
Οι φώτο πάντα θα είναι λίγο εως πολύ πειραγμένες, με ένα φίλτρο κάτι... Παίζει πολύ καιρό η αγγελία, φαίνεται να έχει κάποια χρονάκια πάνω της αλλά μπορεί να είναι καλή σε αυτό που κάνει. Πιθανόν να βρεις και νεότερες για αυτό που θες, με την έννοια ότι ούτε αυτή είναι επαγγελματίας αφέντρα.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
315
Like
518
Πόντοι
81
Ξέρουμε κατι ;;;

 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Να διαβάσεις να δεις, καθυστερημένος είσαι και δεν βλέπεις;
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Δεν γίνεται το φόρουμ με γεμίζει με τις ίδιες ερωτήσεις ξανά και ξανά. Δεν θα σου πω σε ποια σελίδα είναι αλλά γύρισε λίγο πίσω για να δεις. Επίσης όταν ξεκινάμε με μία ερωτηματική αντωνυμία βάζουμε ερωτηματικό και δεν κάνουμε κατάφαση. Ας πούμε, τι λες ρε γκασμά; Και όχι τι λες ρε γκασμά!!!! Από τα βασικά θα ξεκινήσουμε;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: t0t3m

Podolagnos1337

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
82
Like
96
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom