Νέα

Φουσέκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Λεει ,εκανε 6μηνες φυλακη ,επειδη εκανε φαρσα στο πεζικο ,και εστειλε δυο τανκς στα συνορα!!!

Ασε που πιστευω οτι τελικα ,εκανε κινηση και το υποβρυχιο :2funny: :2funny: ;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Λεει ,εκανε 6μηνες φυλακη ,επειδη εκανε φαρσα στο πεζικο ,και εστειλε δυο τανκς στα συνορα!!!

Ασε που πιστευω οτι τελικα ,εκανε κινηση και το υποβρυχιο :2funny: :2funny: ;)
εκανε φυλακη για φαρσες ολων τω ειδων.μορφω ο ανθρωπος
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Λεει ,εκανε 6μηνες φυλακη ,επειδη εκανε φαρσα στο πεζικο ,και εστειλε δυο τανκς στα συνορα!!!

Ασε που πιστευω οτι τελικα ,εκανε κινηση και το υποβρυχιο :2funny: :2funny: ;)
Σοβαρα?Δεν το ειχα ακουσει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο,τι και να λεμε ο τυπος ειναι απαλευτος ρε.Τρελλο γελιο.
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6



Διαγωνισμός-Φουσέκης-Τηλεφωνική φάρσα
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
ναι ειναι αληθεια οτι μετα την φαρσα στο υποβρύχιο τον δεσανε.συνολικα οι φαρσες του φουσεκη ειναι 11.βαριεμαι να ψαξω να τις ποσταρω αλλα σας παραθετω της ονομασιες τους.
1.απλα ειμαι νταης
2.δεν θελω δωρο
3.ειμαι ο φουσεκης
4.εχει παρα πολυ χιονη
5.εχεις χασει την θεση σου
6.η εκθεση
7.νικος ματσαμπουκας
8.ο γιωργος ο μπουκας
9.που ειναι ο γιανννης
10.χιλια δεν θα φτασουν
11.υποβρυχιο τριτων.




οποιος δεν τις εχει ακουσει απλα ΧΑΝΕΙ!!!φοβερος τυπος.αυτος πρεπει να παρει εκπομπή στην tv  οχι ο λαζοπουλος και ο θεμος!!!!
 

Επισκέπτης
Αυτος γιατι σταματησε να κανει φαρσες?...τον φαγανε οι πιτσες? :think:
 

Συνημμένα

  • 85lmC5oaUacj.jpg
    85lmC5oaUacj.jpg
    51,2 KB · Εμφανίσεις: 39

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Ο Φουσεκης ειναι σιγουρα ο καλυτερος γιατι βασιζεται σε αυθορμητα σχολια και εχει οντως χιουμορ.Οι υπολοιποι απλως εβριζαν μεχρι αηδιας.Ειδικα λεντης(που τυχαινει να τον εχω γνωρισει) και οι πατρινοι απο τους οποιους εχω ακουσει λιγα για να ειμαι ειλικρινης.

Παντα ειχα την περιεργεια,αυτος ο Λεντης τι τυπος ειναι απο κοντα;Χρονια πριν που ακουγα τις φαρσες του αναρωτιομουν ποιος κρυβεται πισω απο το τηλεφωνο.Μιλαμε εποχη δεκαετιας 90,και ο Λεντης ηχογραφουσε τις φαρσες του,με τελεια ποιοτητα,ηχου που ακουγες και τους δυο καμπανα.Πες φιλε απο περιεγεια για τι ανθρωπο μιλάμε.Μονο αρνητικο για μενα σε αυτον ειναι οτι δεν πρεπει να ταν και τοσο εξυπνο ατομο,δεν ηξερε να κανει μια οργανωμενη φαρσα σαν του Φουσεκη.Μονο εβριζε και τιποτα αλλο,και με τις ιδιες βρισιες σε ολους,παλιοκαρκινιάρη,σφεντόνα,κτηκιάρη,σατιρε,ξεκωλιάρη κλπ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Αυτο κατα τη γνωμη μου ειναι το πιο ωραιο :2funny:  [youtube=425,350]WPre72wktU8&feature=relmfu[/youtube]
Οι Πατρινοι ειναι αξεπεραστοι! :2funny:και ο Φουσεκης ειναι φοβερος.Ειδεικα με το Υποβρυχιο :2funny:.Ο Λεντης συμφωνο μονο βριζει.Βεβαια και αυτος εχει πλακα.
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
111
Πόντοι
6
Όσο καφρίλα είναι οι φάρσες τόσο γέλιο έχουν ρε γμτ μου. Ο Φουσέκης πρέπει να δούλευε ή να έκανε πρακτική πχ στον ΟΤΕ και σε κάποιες περιπτώσεις να παρεμβάλετο στα τηλέφωνα ώστε ο κόσμος να παίρνει σε έναν αριθμό και να βγαίνει αυτός με αποτέλεσμα να μην μπορούν να υποψιαστούν πως τους δουλεύει. Όπως και να ΄χει κάνει κυρίως αθώο χιούμορ εκτός από την φάρσα που ζητάει μια κοπέλα και βρίζει την μάνα της.
 

Επισκέπτης
χαχαχα τις ακουγα στα κινητα ολες στο γυμνασιο!.....γαμαγανε ρε! :rockon:
 
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
326
Like
666
Πόντοι
81
Ο Άρης Δημοκίδης από την Lifo έχει κάνει εκπομπή αφιερωμένη στον Φουσεκη. Λέει αρκετά πράγματα για τον τρόπο που λειτουργούσε και εξηγεί γενικά την κατάσταση με τις φάρσες την δεκαετία του 90 και τις αρχές της δεκαετίας του 2000.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom