Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (22 μέλη και 232 επισκέπτες)

Mar23

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Η Σόνια από φυλης 84β έχει εμφανισθει καθόλου?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Σε λίγα που μπήκα πριν λίγο.
Φυλής
86 Εβελινα
59 ισόγειο Τζουλιαννα και Κατερίνα
59 όροφος Νικόλ η νταρντάνα με μια πετιτ μαυρούλα Μόνικα
66 δεξιά Πάολα λατινα

Φωκαίας
13 υπόγειο Άννα κοντή με κωλαρα
19 Μελίνα. Μιλφ με λίγα πιασίματα και ωραίες βυζαρες. Fuckable
27 Νάταλι η γνωστή μιλφαρα

Διδυμου 27 Ιβανκα και Φωτεινή

Χρόνια πολλά σε όλους. Σε "φίλους" και "εχθρούς". Υγεία καλές τσαρκες και πάντα όρθιοι
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Φ25 στην θέση της Σάρας η Μανταλίνα, την πήρα αλλά είχε 2 δωμάτια και όσο περίμενα είχα φτιαχτεί φουλ , στον αγώνα μέτρια με πολύ ψεύτικο βογγητο που όμως με καυλωσε και της τα έδωσα στο 7-8λεπτο βρώμαγε η ανάσα της τσιγάρο-χυσι-κατουρο, επιφυλλασομαι να την ξαναδοκιμάσω.

Φυλής 59 όροφος, Μόνικα αδύνατη πολύ σκουρόχρωμα κορμί αθλήτριας στιβου, φουλα άπειρη και αματουρι , ενώ ζήτησα 5' να γδυθω/πληθω ήρθε αμέσως , στον αγώνα προσπαθεί αλλά δεν ξέρει και κάνει άκυρα πράγματα, η τσατσά χτύπησε στα 6-7λεπτα όπου νευρίασα και η κοπέλα το κατάλαβε και έκατσε να με τελειώσει αλλά η καρδιά η άλλη χτύπησε πάλι 2 φορές σε 1 λεπτό , βταξ η κοπέλα δεν έχει άλλα προσπαθεί η τσατσά απραδεχτη και πήγε να τα ρίξει και στην κοπέλα, μεγάλο φάουλ.

Τέλος πέτυχα και την Σοφία που έψαχνε ο συναγωνιστής στο Φ25 όροφο , δεν έφυγε τελικά εδώ είναι ακόμα, αξιοπρεπές γαμησι με ένα ωραίο και σφιχτό κοντοπουτανο, μονη παραφωνία ότι κολλάει πάνω σου στα 4 να έχει τον έλεγχο, πάνω από 15' στο δωμάτιο και έκατσε αφού τελειώσα και ανταλλάξαμε 2 κουβέντες όσο ντυνόμουν και με χαϊδεύε(δεν είχε άλλον στο σαλόνι βέβαια, αν είχε θα είχε φυγει).
 
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
20
Like
119
Πόντοι
0
Δεν είχα αρκετό χρόνο και μιας και πέτυχα το πρόγραμμα του Βέργας 6 κάτω να λέει Ρίτα στη 2η βάρδια, σκέφτηκα να τσεκάρω σε περίπτωση που επρόκειτο για τη gilf γυρολόγο την οποία θεωρώ στανταράκι, αλλά αμφότερα κάτω και πάνω ήταν κλειδαμπαρωμένα. Ως εναλλακτικές είχα σταμπαρισμένες την Ίρις του Ιωαννίνων 5 και την Ντάρια του Αγκύρας 9. Σκέφτηκα να ανηφορίσω προς Φυλής και πέρασα πρώτα από Φωκαίας 25Α μπας και πετύχω τη Ναταλί στην οποία και κατέθεσα, χωρίς τελικά να περάσω από κανένα άλλο.

Στα του εντός, αδιάφορα για κάποιους, ενδιαφέροντα για άλλους. Αποφάσισα να μπω κυρίως λόγω ποδολαγνείας που είχα ακούσει ότι προσφέρει (χωρίς να αναφέρεται στο πρόγραμμα, πρόγραμμα που ούτως η άλλως η τσα2 δεν θυμάμαι να ανακοίνωσε). Δεκτικότατη σε αυτό, με το που μπήκε της χάιδεψα την πατούσα, με ρώτησε εάν μου αρέσει και όταν της απάντησα καταφατικά έκατσε πλάγια, μου τις έφερε στη μούρη και ξεκίνησε να περνάει την περιοχή με μωρομάντηλο και μετά να τον παίρνει στο στόμα χωρίς προφύλαξη. Γύρω στο πεντάλεπτο κι αφού σε λίγο θα τελείωνα της ζήτησα να ξαπλώσει, σαν να απόρησε που ζήτησα και σεξ, πέρασε προφυλακτικό, και ολοκληρώσαμε σε ιεραποστολικό με παράλληλη ποδολαγνεία, έμεινε λίγο ξαπλωμένη με τις πατούσες της στο πρόσωπό μου για ένα, τύπου, social time ώσπου αποτραβήχτηκα κι αποχώρησε από το δωμάτιο με τις αμοιβαίες ευχαριστίες κλπ. Δεν ζήτησα footjob, δεν ξέρω κατά πόσο θα ήταν δεκτική. Τέλος πάντων, την επόμενη φορά. Γενικά, καλή άποψη σχημάτισα, όμορφη κοπέλα είναι η Ναταλί (για τα γούστα μου, τουλάχιστον), θα ξαναπάω κάποια στιγμή σίγουρα.

Δύο σκέψεις:

α) Πιτσιρικαρία στο σαλόνι να καβλαντίζει και η Ναταλί να συμμετέχει μπας και μείνουν, αλλά πού... Σηκώθηκαν κι έφυγαν αφού το μαλάκισαν λίγο το θέμα. Σκέφτομαι ότι όταν αρχίσαμε εμείς τις τσάρκες πριν από 30 χρόνια ως έφηβοι δεν κάναμε έτσι, από την άλλη σκέφτομαι πως το ότι δεν πέρασαν δεν σημαίνει ότι δεν θα μπουν κάπου ή ότι δεν έχουν μπει ή ότι δεν θα μπουν αργότερα. Αυτή δεν είναι και η ουσία της τσάρκας, άλλωστε; Τέλος πάντων, μπορεί να είναι και παράπονα που πάνε με το πακέτο της τωρινής ηλικίας. Η βαβούρα, πάντως, που έκαναν δεν θα έλεγα ότι ήταν ευχάριστη.

β) Προσπαθώ να πηγαίνω σε στανταράκια, τσεκαρισμένα για ποδολαγνεία, είτε από εμένα ή από τα μέλη εδώ, τα οποία και ευχαριστώ δημόσια. Καταλαβαίνω ότι ακόμα ξενίζει αρκετούς, οι οποίοι απορούν με το τι βρίσκουμε σε όλο αυτό, αλλά από την άλλη είναι μία υπηρεσία προσφέρεται μέσα, αν και σπάνια ανακοινώνεται. Έχω την αίσθηση, δε, ότι εάν η κοπέλα δεν έχει αρνητική άποψη για αυτό, μάλλον τη βολεύει μιας και ανάλογα τη στάση που θα πάρει, μπορεί να βγει μια συνεδρία πιο ξεκούραστα για αυτήν. Ίσως και να είναι η ιδέα μου, βέβαια. Οπότε, ακόμη κι εάν ντρέπεστε να το ρωτήσετε εάν προσφέρεται, κάντε κάποια κίνηση να δείτε πώς θα αντιδράσει η κοπέλα σε αυτό. Τώρα, το κατά πόσο το κατέχουν και πώς το χειρίζονται είναι άλλο θέμα. Το να φολιαστούμε/είτε, πάντως, είναι κι αυτό μέσα στο πρόγραμμα. Στις περισσότερες, πιστεύω ότι η δουλειά κουτσά στραβά θα γίνει κι από εκεί κι έπειτα, τα συμπεράσματα του καθενός, δικά του.

Αυτά! Ελπίζω ότι δεν κούρασα ιδιαίτερα! Χρόνια πολλά σε όλους!
 

Foarkk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους

Εχω φαγωθει τον τελευταιο καιρο και δεν μπορω να βρω την Αλινα απο Φιλιππιδου 11Α(Φυλης).Τελευταια φορα που την πετυχα ηταν πριν 2 μηνες και απο τοτε τιποτα.Τις ημερες που μπορουσα να παω , δεν την εβρισκα.Σημερα που ξαναπηγα ξεχασα να ρωτησω μιας και εφαγα ξενερα που δεν την ξαναβρηκα

Ευχαριστω προκαταβολικα οσοι μπορειτε να δωσετε τα φωτα σας
 

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
412
Like
1.084
Πόντοι
201
Καλησπέρα,
Πως σβήνουμε μια δικιά μας ανάρτηση; Ευχαριστώ
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
251
Πήγα Φωκαίας 27 ήταν το καρουζέλ η ιβανκα βγήκε χαρωπή χαρωπή με το ροζ νυχτικό , δοκιμάστηκε ωστόσο η Φωτεινή που κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλή και εμφανισιακά κ στις υπηρεσίες. Μου έκανε ένα απίστευτο τσιμπουκι. Σε αυτόν τον Οικο άμα δεν παίρνει η άλλη 7,5+ στο τσιμπουκι μάλλον δεν την παίρνουν για δουλειά.
Μη΄΄πως ήθελες να γράψεις Διδυμου 27 ??
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.896
Like
5.672
Πόντοι
1.056
Παραμονή μέσα στο δωμάτιο 15 ολόκληρα λεπτά. Η υπηρεσία μου ζήτησε διπλό αντίτιμο βγαίνοντας από τον οικο μιας και έκατσα αρκετό χρόνο μέσα. Ευτυχώς που κυκλοφορώ μόνο με 10€ στην τσέπη για ένα έκτακτο γαμήσι και έτσι δεν ειχα να της δώσω.

Μπραβο! Αυτο ειναι σωστο! Μην κακομαθαινουν!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.074
Πόντοι
1.936

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
837
Κριτικές
23
Like
7.922
Πόντοι
2.036
β) Προσπαθώ να πηγαίνω σε στανταράκια, τσεκαρισμένα για ποδολαγνεία, είτε από εμένα ή από τα μέλη εδώ, τα οποία και ευχαριστώ δημόσια. Καταλαβαίνω ότι ακόμα ξενίζει αρκετούς, οι οποίοι απορούν με το τι βρίσκουμε σε όλο αυτό, αλλά από την άλλη είναι μία υπηρεσία προσφέρεται μέσα, αν και σπάνια ανακοινώνεται. Έχω την αίσθηση, δε, ότι εάν η κοπέλα δεν έχει αρνητική άποψη για αυτό, μάλλον τη βολεύει μιας και ανάλογα τη στάση που θα πάρει, μπορεί να βγει μια συνεδρία πιο ξεκούραστα για αυτήν. Ίσως και να είναι η ιδέα μου, βέβαια. Οπότε, ακόμη κι εάν ντρέπεστε να το ρωτήσετε εάν προσφέρεται, κάντε κάποια κίνηση να δείτε πώς θα αντιδράσει η κοπέλα σε αυτό. Τώρα, το κατά πόσο το κατέχουν και πώς το χειρίζονται είναι άλλο θέμα. Το να φολιαστούμε/είτε, πάντως, είναι κι αυτό μέσα στο πρόγραμμα. Στις περισσότερες, πιστεύω ότι η δουλειά κουτσά στραβά θα γίνει κι από εκεί κι έπειτα, τα συμπεράσματα του καθενός, δικά του.

Αυτά! Ελπίζω ότι δεν κούρασα ιδιαίτερα! Χρόνια πολλά σε όλους!
Εαν σου ερθει να κανεις ποδολαγνεια.... ΠΑΝΤΑ μα παντα να ρωτας την κοπελα στο σαλονι εαν το επιτρεπει και οχι μεσα στο δωματιο...θα γλιτωσεις απο πολυ φολιασμα ετσι...και την ιδια την κοπελα να ρωτας ΟΧΙ την τσατσα η οποια μπορει να σου πει οκ απλα για να περασεις.... τωρα εαν η κοπελα δεν καταλαβαινει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα τοτε απλα ρισκαρεις....συνηθως οι περισσοτερες θα σου πουν οκ αλλα υπαρχουν και αρκετες που τις ενοχλει για διαφορους λογους (ντρεπονται για τα ποδια τους , γαργαλιουνται υπερβολικα κτλ., βαριουνται να βγαζουν τα πορνοτακουνα κτλ...).....
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
Ποιες Λατινες έως 30 ετων, αφήνουν γλυφομουνι και δεν βάζουν τζελ στο μουνι τους;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.310
Πόντοι
39.662
Ποιες Λατινες έως 30 ετων, αφήνουν γλυφομουνι και δεν βάζουν τζελ στο μουνι τους;
Εχει να κάνει με την εθνικότητα, οι Κολομβιανες δε βαζουν τζελ ενω οι Βενεζουελανες ναι. Οπου βρεις λατινα ζητα να δεις διαβατήριο για να καταλάβεις αμα βαζει τζελ η όχι οπως και την ηλικία γιατι οι Κολομβιανες κρυβουν χρόνια ενω οι Βενεζουαλανες οχι.
Στο λεω γιατί μπορεί να πέσεις σε Κολομβιανη που δε βάζει τζελ αλλα να ειναι 35 και να λέει οτι ειναι 29, μη σε κοροϊδέψουν ελπίζω να βοήθησα.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
227
Like
1.052
Πόντοι
201
Ακόμα μια Μεταξένια φόλα Άννα Μπανάνα ( 23 ετών περιπόυ ,μαύρα μαλιά ,αδύνατη ωραίο κωλαράκι και όμορφο πρόστυχο προσωπάκι)στο Ιάσωνος 46β όπου δουλεύουν συνολικά συνήθως 3 κοπέλες η εν λόγο Άννα ή Σόνια και η Μαρία. Είχα βάλει από καιρό στο μάτι το όμορφο κωλαράκι της Άννας αλλά που να φανταστώ τι θα ακολουθούσε......Το δωμάτιο μικρό σα κελί φυλακής η Άννα ψυχρή εξ αρχής ,πίπα με δόντι κακή όπου με πόνεσε στάση σώματος τέτοια ώστε να μη βλέπω το πρόσωπο της,ιεραποστολικά δεν άφησε να ανεβάσω τα πόδια της για να μην την ξεσκίσω έβαλε τα πόδια πίσω από την πλάτη μου ώστε να μη μπορώ να μπαινοβγάινω..............η κοπέλα δεν ήθελε να γαμηθεί την γυρνάω στα 4 και πάλι τα ίδια στάση με ψηλά τον κώλο τα πόδια κλειστά ώστε να μη μπορώ να την ξεσκίσω ήθελε να μπαίνει μόνο το πουστοκέφαλο και να μην τον πάρει όλο μέσα με χίλια ζόρια την σφυροκόπησα και φώναζε ότι πονάει και είναι χοντρός και κάτι τέτοιες μαλακίες τελικά μόλις έχυσα τραβήχτηκε επίτηδες και έφυγε από το δωμάτιο διότι την πόνεσα λέει. Μάγγες το γαμήσι που της έκανα είναι αυτό πυ έχω κάνει σε πάρα πολλά πουτανάκια και σχεδόν κανένα δεν έλεγε τεέοιες παπαριές ότι την πονάω........Η κοπέλα είναι κλέφτρα δεν θέλει να γαμιέται σωστά.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
30
Like
7.287
Πόντοι
3.886
Ακόμα μια Μεταξένια φόλα Άννα Μπανάνα ( 23 ετών περιπόυ ,μαύρα μαλιά ,αδύνατη ωραίο κωλαράκι και όμορφο πρόστυχο προσωπάκι)στο Ιάσωνος 46β όπου δουλεύουν συνολικά συνήθως 3 κοπέλες η εν λόγο Άννα ή Σόνια και η Μαρία. Είχα βάλει από καιρό στο μάτι το όμορφο κωλαράκι της Άννας αλλά που να φανταστώ τι θα ακολουθούσε......Το δωμάτιο μικρό σα κελί φυλακής η Άννα ψυχρή εξ αρχής ,πίπα με δόντι κακή όπου με πόνεσε στάση σώματος τέτοια ώστε να μη βλέπω το πρόσωπο της,ιεραποστολικά δεν άφησε να ανεβάσω τα πόδια της για να μην την ξεσκίσω έβαλε τα πόδια πίσω από την πλάτη μου ώστε να μη μπορώ να μπαινοβγάινω..............η κοπέλα δεν ήθελε να γαμηθεί την γυρνάω στα 4 και πάλι τα ίδια στάση με ψηλά τον κώλο τα πόδια κλειστά ώστε να μη μπορώ να την ξεσκίσω ήθελε να μπαίνει μόνο το πουστοκέφαλο και να μην τον πάρει όλο μέσα με χίλια ζόρια την σφυροκόπησα και φώναζε ότι πονάει και είναι χοντρός και κάτι τέτοιες μαλακίες τελικά μόλις έχυσα τραβήχτηκε επίτηδες και έφυγε από το δωμάτιο διότι την πόνεσα λέει. Μάγγες το γαμήσι που της έκανα είναι αυτό πυ έχω κάνει σε πάρα πολλά πουτανάκια και σχεδόν κανένα δεν έλεγε τεέοιες παπαριές ότι την πονάω........Η κοπέλα είναι κλέφτρα δεν θέλει να γαμιέται σωστά.
Από φυλής πήγε μεταξύ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom