Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
828
Κριτικές
12
Like
2.298
Πόντοι
496

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
828
Κριτικές
12
Like
2.298
Πόντοι
496
Βλέπω να μπαίνει θρέντ.
Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο σε διάφορους χώρους του έρωτα μέσα η έξω απο αυτό ή σε κοντινό σημείο.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
233
Πόντοι
21
Μάγκες η Κίρα από λ73α είναι φόλα προσοχή
Έχει κανείς γνώμη για εμμυ λ73β? Πχ Περιγραφή,χαρακτήρα
παιζει τελικα;νομιζα εφυγε/σε τι βαρδια την ειδες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε μάγκες η μπιουτη που εξαφανίστηκε;
χτες β βαρδια ηταν στο Φ65
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
90
Like
658
Πόντοι
80
Πρωινη βιαστικη εισκεψη.
Φυλης 65 Ισογειο μια μικροκαμωμενη, νομιζω Τζουλια και Συλβια στο δωματιο.
Φυλης 65 οροφο Χριστινα ''Τσεχα΄΄΄΄΄΄''.
Φυλης 84 οροφο με τη λαμπα να αναβοσβηνει μαλλον η Σονια.
Φωκαιας 17 Ισογειο η Αλεξανδρα στο δωματιο.
Φωκαιας 19 η Ναταλια ''Ρωσιδα'', η πιο ωραια παρουσια απο ολες.
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Πρωινη βιαστικη εισκεψη.
Φυλης 65 Ισογειο μια μικροκαμωμενη, νομιζω Τζουλια και Συλβια στο δωματιο.
Φυλης 65 οροφο Χριστινα ''Τσεχα΄΄΄΄΄΄''.
Φυλης 84 οροφο με τη λαμπα να αναβοσβηνει μαλλον η Σονια.
Φωκαιας 17 Ισογειο η Αλεξανδρα στο δωματιο.
Φωκαιας 19 η Ναταλια ''Ρωσιδα'', η πιο ωραια παρουσια απο ολες.
Τζούλια ότι καλύτερο αν λέμε την ίδια
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
95
Like
203
Πόντοι
20
Δίδυμου 27 φωτεινή δεν μου άρεσε
Φυλής 71 όροφος κατια, ωραια κοπέλα δεν έχει κριτικές όμως
Φυλής 84 όροφος μια μιλφ ξανθιά φουλ πρόγραμμα
Δίδυμου 8 ισόγειο τιμήθηκε η μιλφ Βερόνικα πολύ καλή μέσα
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
Η Άννα στο Ιωαννίνων 3 στον όροφο, προχωρημένης ηλικίας milf, ωραίο σώμα και καλή συμμετοχή. Μπορεί να σε πιάσει λίγο στην πάρλα, βέβαια, λόγω χαρακτήρα, αλλά δεν νομίζω να περάσεις άσχημα.
Πολυ καλη αυτη!! 100% περνας καλα την εχω παρει αρκετες φορες
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
400
Like
805
Πόντοι
81
2 παρατηρήσεις απ' τις τελευταίες μέρες που έχω δει στην πιάτσα..Πρώτον αυτο τ κοντοπουτανο η Βανέσα απ' Ιάσωνος 20 είναι πολύ ανοιχτή πηγάδι λέμε παρότι είναι πετιτ κ γενικά αλλιώς το παίζει στ σαλόνι αλλιώς είναι μέσα βαριέται που ζει..Και δεύτερον πήγα με ένα φιλαράκι χωματιανου 11 β στην Αλεξάνδρα αυτή η κωλογρια η τσατσά με τα γυαλιά πολύ καργιολα στην αρχή μας επριξε επειδή δεν ξέραμε το κορίτσι κ μετά έχουν τεράστιο πρόβλημα με τα κινητά απ' ότι ξέρω έχει πέσει θύμα η Αλεξάνδρα την έχουν βγάλει βίντεο αλλά η γριά έκανε σαν τρελή η κοπέλα ήταν μέσα κ δεν μας άφησε ν βγάλουμε τ κινητά...Άσε όταν πέρασε ο φίλος μου εμένα δεν με άφησε ν κάτσω στ σαλόνι η θα περάσεις μου λέει η θα περιμένεις κάτω ...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.955
Κριτικές
31
Like
26.036
Πόντοι
7.046
Πρωινη βιαστικη εισκεψη.
Φυλης 65 Ισογειο μια μικροκαμωμενη, νομιζω Τζουλια και Συλβια στο δωματιο.
Φυλης 65 οροφο Χριστινα ''Τσεχα΄΄΄΄΄΄''.
Φυλης 84 οροφο με τη λαμπα να αναβοσβηνει μαλλον η Σονια.
Φωκαιας 17 Ισογειο η Αλεξανδρα στο δωματιο.
Φωκαιας 19 η Ναταλια ''Ρωσιδα'', η πιο ωραια παρουσια απο ολες.
Για τη Ναταλία συμφωνώ. Από τις παραπάνω είναι το καλύτερο καβλακι.
 

Prevelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
10
Like
259
Πόντοι
290
Καμία μαυρουλα 1η βάρδια υπάρχει;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.274
Πόντοι
1.936
Εγαμευθει το Κορινακι στο Φιλιππιδου 11 ισογ στην 3η βαρδια.Παρουσα η Αλικη η οποια δεν προλαβαινε να χαϊδευει νεανικες ανακοντες.Οι γεροι και ασχημοι ειναι ασφαλεις σαν και μενα,δεν πλησιαζει καν.
Με σωρια δωματιων τα κοριτσια Λιλια και Κορινα.Η Λιλια πατσαβουριασε αρκετα αλλα οι βυζαρες,βυζαρες.
Το αλλο,η Κορινα ειναι λιγακι αχρωμο,αοσμο αλλα ωραιο νταρντανικο κορμι.Μελαχρινη,λιγο ψυχρη,αργο ηδονικο μπουκιτσι με καποτουλα κυριοι,σεξακι διεκπαιρεωτικο σε μια σταση , στα 4 εχθες, και ομορφα βογγητα που κανουν ατμοσφαιρα.Για μια φορα καλη ειναι.
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
Περασα προχτες το απογευμα με την Ιβανα απο Δ27, η οποία μου γυαλισε κωλοτρυπα αδιαμαρτηρητα για οση ωρα ηθελα και σε οποια σταση γουσταρα. Για τους φαν του ειδους προτεινεται!
Αξίζει εμφανισιακά η κοπέλα μυστη ;
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Εγαμευθει το Κορινακι στο Φιλιππιδου 11 ισογ στην 3η βαρδια.Παρουσα η Αλικη η οποια δεν προλαβαινε να χαϊδευει νεανικες ανακοντες.Οι γεροι και ασχημοι ειναι ασφαλεις σαν και μενα,δεν πλησιαζει καν.
Με σωρια δωματιων τα κοριτσια Λιλια και Κορινα.Η Λιλια πατσαβουριασε αρκετα αλλα οι βυζαρες,βυζαρες.
Το αλλο,η Κορινα ειναι λιγακι αχρωμο,αοσμο αλλα ωραιο νταρντανικο κορμι.Μελαχρινη,λιγο ψυχρη,αργο ηδονικο μπουκιτσι με καποτουλα κυριοι,σεξακι διεκπαιρεωτικο σε μια σταση , στα 4 εχθες, και ομορφα βογγητα που κανουν ατμοσφαιρα.Για μια φορα καλη ειναι.
Την Κορινα την νταρντανοβυζαρου λες κορινακι?
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
Βλέπω να μπαίνει θρέντ.
Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο σε διάφορους χώρους του έρωτα μέσα η έξω απο αυτό ή σε κοντινό σημείο.
Νομιζω ενα καφε εκει κοντα παιρνεις και κατι..και εξυπηρετεισαι..ε πιο χαζο θρεντ πεθαινεις...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
934
Κριτικές
48
Like
4.813
Πόντοι
2.836
2 παρατηρήσεις απ' τις τελευταίες μέρες που έχω δει στην πιάτσα..Πρώτον αυτο τ κοντοπουτανο η Βανέσα απ' Ιάσωνος 20 είναι πολύ ανοιχτή πηγάδι λέμε παρότι είναι πετιτ κ γενικά αλλιώς το παίζει στ σαλόνι αλλιώς είναι μέσα βαριέται που ζει..Και δεύτερον πήγα με ένα φιλαράκι χωματιανου 11 β στην Αλεξάνδρα αυτή η κωλογρια η τσατσά με τα γυαλιά πολύ καργιολα στην αρχή μας επριξε επειδή δεν ξέραμε το κορίτσι κ μετά έχουν τεράστιο πρόβλημα με τα κινητά απ' ότι ξέρω έχει πέσει θύμα η Αλεξάνδρα την έχουν βγάλει βίντεο αλλά η γριά έκανε σαν τρελή η κοπέλα ήταν μέσα κ δεν μας άφησε ν βγάλουμε τ κινητά...Άσε όταν πέρασε ο φίλος μου εμένα δεν με άφησε ν κάτσω στ σαλόνι η θα περάσεις μου λέει η θα περιμένεις κάτω ...
στο μαγαζί αυτό πάντα προσέχουν με τα κινητά. Μου έχει συμβεί και σε άλλα. Και δεν τους δίνω άδικο. Πρόσφατα κάποιος μαλάκας εδώ δεν επιχείρησε να ανεβάσει φωτογραφία και βίντεο αν θυμάμαι καλά;
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
99
Κριτικές
18
Like
726
Πόντοι
310
Δυστυχώς, όλες οι ωραίες πουτάνες του 20άρικου έχουν εξαφανιστεί από την πιάτσα.

Κάθε πέρυσι και καλύτερα!
Έχουν γίνει τα στούντιο - φυλης , η φυλης - Μεταξουργείο και το Μεταξουργείο παραμένει πλεμπα.... Έχουν έρθει και αυτες οι λατινες που βλέπεις το σώμα καυλωνεισ και στο δωμάτιο είναι ταφοσ...αλλά όσο πηγαίνουνε με λατινες και έχουν ζήτηση τόσο θα μας για φέρνουν
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
208
Πόντοι
0
Ιάσωνος ψιλά ένα υπόγειο παλιά είχε μέχρι της 2300 συνήθως μια Αλβανίδα κοντή Petit που σχεδον πάντα φόραγε κίτρινο μαγιό και εκανε απλό αλλά όχι βιαστικό ,μαζί με μια μεγαλύτερης ηλικίας που δίνει κόλο (η μεγάλη που είναι και φολα) .

Πλέον βρίσκω μόνο την μεγάλη ή ένα τραβελο ή γυναίκα που μοιάζει με τραβελο και όχι την μικρούλα .

Ξέρει κανεις αν έχει πάει καπου αλου ? ευχαριστώ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom