Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Αυτή η καινούργια Βερόνικα στο IRIS της Αλινάρας μου μοιάζει για την Βίκυ από Diamonds
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Καλησπέρα ομάδα, έχοντας διαβάσει αρκετά τι θα μου προτείνατε να επισκεφτώ για μια αναζωογόνηση έχοντας υπόψιν τις δικές σας εμπειρίες
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
153
Like
149
Πόντοι
1
Καλά σίγουρα, τα 70€ μπορεί να είναι η αρχική και μετά να πληρώνεις τα εξτρα. Το θέμα είναι προχωράει σε εξτρα ή είναι μονο μασαζ; Αν έχεις κανείς εικόνα να μας πει
ειναι καθαρο μασαζ λομυ λομυ. φοραει ρουχα. κανει με πετσετα στα επιμαχα, ουτε καν περναει για αγγιγματα. στο τελος της ξεφουρνισα για εκτονωση , χαλαρωση και ηταν αρνητικη καθετη.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
7
Like
2.976
Πόντοι
736
ειναι καθαρο μασαζ λομυ λομυ. φοραει ρουχα. κανει με πετσετα στα επιμαχα, ουτε καν περναει για αγγιγματα. στο τελος της ξεφουρνισα για εκτονωση , χαλαρωση και ηταν αρνητικη καθετη.
Με εσωρουχο ή χωρις?
Ενιιωσες τιποτα θετικο για το μελλον ή ουτε αυτο
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
153
Like
149
Πόντοι
1
Με εσωρουχο ή χωρις?
Ενιιωσες τιποτα θετικο για το μελλον ή ουτε αυτο
χωρις εσωρουχο, με πετσετα που διορθωνε τακτικοτατα, και χωρις ελπιδα για μελλον. αλλα ας πει και καποιος αλλος να εχει εμεπιρια με αυτη
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
13
Like
10.250
Πόντοι
2.046
χωρις εσωρουχο, με πετσετα που διορθωνε τακτικοτατα, και χωρις ελπιδα για μελλον. αλλα ας πει και καποιος αλλος να εχει εμεπιρια με αυτη
έχει πολύ καυλιάρα κόρη πάντως!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
36
Like
5.189
Πόντοι
5.595
Υπαρχει και η Σόφη στο Στουρνάρη με πρόσφατο μαζεμένο στηθος (απο 5.5 σε 4σαροπενταρι). Σημαντικό αβαντάζ το πολυ καλο μασαζ! Ελληνίδα!
Επανήλθε η γυμνάστρια, είναι η ίδια; Είχα περάσει μαζί της πολύ καλά και θυμάμαι, που μου είχε πει ότι σχεδίαζε να μικρύνει λίγο το στήθος της γιατί ήταν πολύ μεγάλο και πονούσε η πλάτη της! Στο team της Ζάνα, λοιπόν...
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
871
Κριτικές
11
Like
2.052
Πόντοι
496
Επανήλθε η γυμνάστρια, είναι η ίδια; Είχα περάσει μαζί της πολύ καλά και θυμάμαι, που μου είχε πει ότι σχεδίαζε να μικρύνει λίγο το στήθος της γιατί ήταν πολύ μεγάλο και πονούσε η πλάτη της! Στο team της Ζάνα, λοιπόν...
Από σώμα γενικά λέει τπτ;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
36
Like
5.189
Πόντοι
5.595

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
871
Κριτικές
11
Like
2.052
Πόντοι
496
Όταν είχα βρεθεί μαζί της, ήταν μία χαρά το σώμα της και πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο...Αν είναι, φυσικά, αυτή που φαντάζομαι...
Αν μάθεις τπτ ενημέρωσε μιας και δεν έχω επισκεφτεί ποτέ τον οίκο ! Δεν έχω ιδέα αν αξίζει γενικά !
 

panathasta

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Αφού σου λέω ήταν σχεδόν ραντεβού στα τυφλά.

Πέρναγα από κάτω, ανέβηκα να δω μήπως ήταν η Ουκρανή (μάλλον η Ναταλία) ή η Χριστίνα.

Η Χριστίνα δεν πέρναγε γιατί είχε επισκέψεις από Ρώσους, η Ιουλία ήταν απασχολημένη και πήρα το μικρό πρόγραμμα των 60 € για να γνωρίσω την Άννα που μου φάνηκε ενδιαφέρουσα στο μισοσκόταδο.

Τελικά όχι απλά δεν το μετάνιωσα αλλά πέρασα και καλά.

Και θα ξαναπάω με την πρώτη ευκαιρία.
Έχουν κρεβάτι κανονικό ή μόνο μασαζ κρέβατι
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
80
Like
212
Πόντοι
20
Εχεις κανει την επισκεψη σου αδελφε δηλαδη; Προτεινης για ενα ραντεβου;
Εχει ανανεωση το μαγαζι και ναι η συνεδρια τελεια ορεξατη και ομορφη απο νεες στην ηλικια αλλα και στο χωρο,,,,,,,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom