Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 990K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.498
Κριτικές
56
Like
6.225
Πόντοι
3.556
Χθες μετά απο παρέλαση μερικών σαπιων δοκιμάστηκε τελικα το πιπινακι Άντζελα. Μόλις βρω χρόνο θα γράψω και αναλυτική κριτική. Φιλότιμο κοριτσάκι αξίζει τα λεφτά της. Σε όσους αρέσουν τα μικρά θα τους αρέσει σίγουρα. Περάστε άφοβα.
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
985
Πόντοι
81
Καλησπερα από ότι έχω καταλάβει εγω βαλεντινα και ειρηνη πλέον δεν παίζουν ίδιες μερες ετσι ώστε να σπάνε τα ραντεβού και να μένουν και για τα άλλα κοριτσια
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Χθες μετά απο παρέλαση μερικών σαπιων δοκιμάστηκε τελικα το πιπινακι Άντζελα. Μόλις βρω χρόνο θα γράψω και αναλυτική κριτική. Φιλότιμο κοριτσάκι αξίζει τα λεφτά της. Σε όσους αρέσουν τα μικρά θα τους αρέσει σίγουρα. Περάστε άφοβα.
Ακαπελα πιπα κενει;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
3.450
Πόντοι
2.846
Ακαπελα πιπα κενει;
Ακαπελα δεν έκανε και δεν θα κάνει ποτέ , δεν τα γουστάρει τα άφιλτρα τσουτσουνια η μικρή , μπορεί να είναι κορμαρα και κωλαρα αλλά είναι ξενέρωτο το Άντζελακι ....
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.498
Κριτικές
56
Like
6.225
Πόντοι
3.556
Ακαπελα πιπα κενει;

Ακαπελα δεν έκανε και δεν θα κάνει ποτέ , δεν τα γουστάρει τα άφιλτρα τσουτσουνια η μικρή , μπορεί να είναι κορμαρα και κωλαρα αλλά είναι ξενέρωτο το Άντζελακι ....
Μια χαρά ακαπελη πιπα έκανε το μωρό και αυστηρά μόνο την πιπα. Πεντακάθαρη αυτή , πεντακάθαρος κι εγώ.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Μια χαρά ακαπελη πιπα έκανε το μωρό και αυστηρά μόνο την πιπα. Πεντακάθαρη αυτή , πεντακάθαρος κι εγώ.
Δυο διαφορετικες αποψεις,ρισκο μεγαλο, το μαγαζι αρχηζει να φερνει κοπελες που κανουν πιπα με καποτα, βλεπε κριτικη του Καλογερου για ναταλι
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
3.450
Πόντοι
2.846
Δυο διαφορετικες αποψεις,ρισκο μεγαλο, το μαγαζι αρχηζει να φερνει κοπελες που κανουν πιπα με καποτα, βλεπε κριτικη του Καλογερου για ναταλι
Μάλλον βλέπει όνειρα ο bourdeliaris , και είδε ότι του πηρε ακα πιπα η Άντζελα και ισως του το χαλασα, η Άντζελα το σιχαίνεται το ακα καυλι όπως και ότι δίνει πολύ επιφανιακα στοματοφιλα χωρις ιχνος καυλας , κοινός αποστειρώμενο program ...... τώρα αν έβαλε ακα πιπα μέσα στις γιορτές για δώρο Χριστουγεννων αυτό δεν τον γνωρίζω , και δεν πρόκειται να την ξαναπάρω διότι είναι ξενέρωτη στο δωμάτιο με υπηρεσίες κακου στούντιο η μικρή , δεν συγκρίνεται καν με τα 2 δυνατά χαρτιά του μαγαζιού , αυτά τα νέα και Καλή εβδομάδα εύχομαι
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.498
Κριτικές
56
Like
6.225
Πόντοι
3.556
Για να απαντήσω και στον τεν τεν που μου εστιλε pm ,
Όχι παίδες. Κανένα όνειρο. Εγώ περιέγραψα ακριβώς ότι έζησα. Δεν θα πω ψέματα. Τώρα, γιατί δεν σας έκανε η κοπέλα ακα πίπα κι έκανε σε εμένα,δεν μπορώ να το ξέρω., δεν μπορώ να είμαι στο μυαλό της.
Το ότι η κοπέλα είναι πεντακάθαρη, ναι.
Το ότι ΔΕΝ δίνει γλωσσοφιλα, ναι.
Το ότι εγώ ενω είμαι καθαρός και ξανακάνω ντουζ πριν μπει η κοπέλα και με βρίσκει πεντακάθαρο και αρωματισμένο , επίσης ναι.
Ρε μάγκες κάπου έλεος όμως. Γιατι να πω ψέματα; Είναι πολύ συμπαθητικό και φιλότιμο κορίτσι.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.040
Κριτικές
37
Like
20.872
Πόντοι
4.646
Κύριοι ή Άντζελα από αρχής δεν είχε ελεύθερο στοματικό στό πρόγραμμα τής, όπως είχε και κάποιες ελλείψεις.
Δεν νομίζω ότι κάποιος από τούς συναγωνιστές νά λέει ψέματα, έχουμε ξανά πει ότι παίζουν καί άλλοι παράγοντες ρόλο σέ ένα ραντεβού όπως συμπάθεια, χημεία, συχνά, τακτικές επισκέψεις κλπ. Το σίγουρο είναι ότι στό πρόγραμμα τής δεν τό έχει σάν στάνταρ υπηρεσία (ακόμα τουλάχιστον)
Σέ δική μου επίσκεψη που την είδα ήταν με σκούφο ή πίπα αλλά με πλούσιο πέρασμα από μπάλες καί αρκετά προκαταρκτικά, από φιλιά ναι αλλά με ελάχιστη γλώσσα, όχι κανονικά γλωσσοφιλα.
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
985
Πόντοι
81
Καλησπερα βόλτα σήμερα από εκεί 3 κοπέλες σήμερα αύριο θα είναι 7 κοπέλες πέρασα με Γιάννα milf την είδα δεύτερη φορά. Ήταν εκεί αγγελικη και μια ποιο μικρή που πήγαινε δωμάτιο.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.040
Κριτικές
37
Like
20.872
Πόντοι
4.646
Καλησπερα βόλτα σήμερα από εκεί 3 κοπέλες σήμερα αύριο θα είναι 7 κοπέλες πέρασα με Γιάννα milf την είδα δεύτερη φορά. Ήταν εκεί αγγελικη και μια ποιο μικρή που πήγαινε δωμάτιο.
Σωστός αλλά 4 σύνολο με Γιάννα μέσα.
Αγγελική, Γιάννα, Έλλη, Μαρία.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Καλησπερα βόλτα σήμερα από εκεί 3 κοπέλες σήμερα αύριο θα είναι 7 κοπέλες πέρασα με Γιάννα milf την είδα δεύτερη φορά. Ήταν εκεί αγγελικη και μια ποιο μικρή που πήγαινε δωμάτιο.
Βελτιωθηκε η Γιαννα,η μια απο τα ιδια?
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
985
Πόντοι
81
Βελτιωθηκε η Γιαννα,η μια απο τα ιδια?
Κοίτα εμένα μου άρεσε απλα είναι γούστα αυτά αν ψάχνεις ποιο έξτρα υπηρεσίες κατάλαβα δεν κάνει και μετα από τόσα μαγαζιά εμείς λέμε πολλά άλλα και αυτές από ότι έχω καταλάβει παίζουν αλλιώς φταει η χημεία .πάντως ξέρω ότι κάποιες ξέρω εγώ κάνουν ελεύθερο στοματικό.καποιες τα περνούν στόμα μπορείς μαζί της να πάνε 5 ατομα και ο καθένας να πει εμένα δεν το έκανε αυτό. Οπότε πιστεύω παίζει ρόλο πως φέρεσαι και πως ζητάς κάτι.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Τρεις διαθέσιμες σήμερα Άντζελα Βαλεντίνα κι άλλη μία γιαγιά αδιάφορη που δε θυμάμαι το όνομα της
Η κυρία Σοφία μου είπε για μία καινούργια Άννα πανέμορφη λεει
Υπάρχει κάποια πληροφορία ;
Γιατί πληροφορήθηκα οτι ήδη κάποιοι την έχουν δοκιμάσει
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.627
Κριτικές
190
Like
48.742
Πόντοι
41.443
νωριτερα σημερα το ροστερ ηταν οι παρακατω
Ναταλι, Αλεξανδρα, Βαλεντινα, Καμιλα, Αγγελικη, Αγαπη2 και Εβελινα.
αναμενονται την επομενη εβδομαδα οπως πληροφορηθηκα δυο νεες παρουσιες (οχι ηλικιακα) που δουλευουν φουλ.
μακαρι να ερθουν να δουμε ασπρη μερα,γιατι εχει ελλειψη διαθεσιμων κωλων αυτη την εποχη στην αγορα. :grin:



συνεδρια με Αγαπη2 μετα απο το καλοκαιρι που ειχα να την δω.
εμφανισιμη στο προσωπο,περιποιημενη,βαμμενη κανονικα και ευγενικη στο δωματιο μεν,αλλα εχει ριξει το επιπεδο του σερβις απο την προηγουμενη φορα που την ειχα παρει.
φιλια στο στομα δεν εδινε καθολου,πιπα ηθελε να κανει με κρανος,τελικα εκανε ακα,cim δεν εκανε και γενικα την ειδα σαν να βαριοταν στο δωματιο,παρολο που ηταν νωρις.
ηταν γενικα αμετοχη και στο σεξ κι η συνεδρια εφτασε στα ορια της φολας για μενα,που στατιστικα ειχα πολυ καιρο να φαω και δεν ειχε καμμια σχεση με την προηγουμενη συνεδρια μου μαζι της.
δεν νομιζω να την επιλεξω παλι.



αν εχει καποιος συναδελφος ινφο για την Εβελινα που ανεφερα στο ροστερ,ας πει δυο λογια πως ειναι εμφανισιακα και στο σερβις,γιατι δεν την ειδα.
ευτυχειτε κυριοι.:hi:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Κύριοι ή Άντζελα από αρχής δεν είχε ελεύθερο στοματικό στό πρόγραμμα τής, όπως είχε και κάποιες ελλείψεις.
Δεν νομίζω ότι κάποιος από τούς συναγωνιστές νά λέει ψέματα, έχουμε ξανά πει ότι παίζουν καί άλλοι παράγοντες ρόλο σέ ένα ραντεβού όπως συμπάθεια, χημεία, συχνά, τακτικές επισκέψεις κλπ. Το σίγουρο είναι ότι στό πρόγραμμα τής δεν τό έχει σάν στάνταρ υπηρεσία (ακόμα τουλάχιστον)
Σέ δική μου επίσκεψη που την είδα ήταν με σκούφο ή πίπα αλλά με πλούσιο πέρασμα από μπάλες καί αρκετά προκαταρκτικά, από φιλιά ναι αλλά με ελάχιστη γλώσσα, όχι κανονικά γλωσσοφιλα.
Σε δικη μου επισκεψη προ τριων εβδομαδων, επιβεβαιωνω ότι κανει ελεύθερο στοματικο. Αερόπιπα βεβαίως, οπότε και την σταματησα. Το σφαλμα ειναι καθαρα δικο μου, διοτι δεν ειχα διαβασει λεπτομερως τις προηγουμενες κριτικες και ωφειλα να γραψω για την δικη μου εμπειρια ουτως ωστε να ενημερωσω για την συγκεκριμενη αλλαγη....απολογουμαι
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.040
Κριτικές
37
Like
20.872
Πόντοι
4.646
Σε δικη μου επισκεψη προ τριων εβδομαδων, επιβεβαιωνω ότι κανει ελεύθερο στοματικο. Αερόπιπα βεβαίως, οπότε και την σταματησα. Το σφαλμα ειναι καθαρα δικο μου, διοτι δεν ειχα διαβασει λεπτομερως τις προηγουμενες κριτικες και ωφειλα να γραψω για την δικη μου εμπειρια ουτως ωστε να ενημερωσω για την συγκεκριμενη αλλαγη....απολογουμαι
Άμα τό έβαλε στό πρόγραμμα τής τό αφιλτρο μπουκι αλλά στυλ αεροπιπας είναι ακόμα χειρότερο άς μην τό έβαζε καθόλου.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
νωριτερα σημερα το ροστερ ηταν οι παρακατω
Ναταλι, Αλεξανδρα, Βαλεντινα, Καμιλα, Αγγελικη, Αγαπη2 και Εβελινα.
αναμενονται την επομενη εβδομαδα οπως πληροφορηθηκα δυο νεες παρουσιες (οχι ηλικιακα) που δουλευουν φουλ.
μακαρι να ερθουν να δουμε ασπρη μερα,γιατι εχει ελλειψη διαθεσιμων κωλων αυτη την εποχη στην αγορα. :grin:



συνεδρια με Αγαπη2 μετα απο το καλοκαιρι που ειχα να την δω.
εμφανισιμη στο προσωπο,περιποιημενη,βαμμενη κανονικα και ευγενικη στο δωματιο μεν,αλλα εχει ριξει το επιπεδο του σερβις απο την προηγουμενη φορα που την ειχα παρει.
φιλια στο στομα δεν εδινε καθολου,πιπα ηθελε να κανει με κρανος,τελικα εκανε ακα,cim δεν εκανε και γενικα την ειδα σαν να βαριοταν στο δωματιο,παρολο που ηταν νωρις.
ηταν γενικα αμετοχη και στο σεξ κι η συνεδρια εφτασε στα ορια της φολας για μενα,που στατιστικα ειχα πολυ καιρο να φαω και δεν ειχε καμμια σχεση με την προηγουμενη συνεδρια μου μαζι της.
δεν νομιζω να την επιλεξω παλι.



αν εχει καποιος συναδελφος ινφο για την Εβελινα που ανεφερα στο ροστερ,ας πει δυο λογια πως ειναι εμφανισιακα και στο σερβις,γιατι δεν την ειδα.
ευτυχειτε κυριοι.:hi:
Ακομα εκει ειναι η Αγαπη ,δεν τηνεδιωξαν ακομα?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom