Νέα

Με τις πουτάνες έσωσα τον γάμο μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
"Για λιγο καιρο ξαποσταινει και ξανα προς τη δοξα τραβα"
Καθαρισε το συστημα σου απο αυτες μην τις λαμβανεις σοβαρα υποψιν ειδικα στα λεγομενα τους
Και αν δεις κανα γκομενακι που σ αρεσει απλα κανε παιχνιδι χωρις να σε νοιαζει η εκβαση τυπαρα...
Ακόμα και η έκβαση δεν είναι η επιθυμητή εσύ έχεις αποδείξει δύο πράγματα Α) ότι έχεις περιεχόμενο στο βρακί σου και δεν φοράς παντελόνια απλά επειδή έτσι πρέπει και Βου)ότι η γυναίκα που δεν ανταποκρίθηκε σε εσένα σου ανοίγει τον δρόμο ΧΩΡΙΣ χάσιμο χρόνου,χρήματος και ενέργειας να πας κατευθείαν στην επόμενη.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296
Ακόμα και η έκβαση δεν είναι η επιθυμητή εσύ έχεις αποδείξει δύο πράγματα Α) ότι έχεις περιεχόμενο στο βρακί σου και δεν φοράς παντελόνια απλά επειδή έτσι πρέπει και Βου)ότι η γυναίκα που δεν ανταποκρίθηκε σε εσένα σου ανοίγει τον δρόμο ΧΩΡΙΣ χάσιμο χρόνου,χρήματος και ενέργειας να πας κατευθείαν στην επόμενη.
Εννοειται τυπε μου!
Σωστα!
Τι κι αν ο στοχος δεν επετευχθει.
Τα χουμε καλα με τη συνειδηση μας οτι τον διεκδικησαμε παληκαρισια και φυσικα ετσι ξεκαθαριζουν ολα μια ωρα αρχυτερα!
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.485
Πόντοι
481
Δεν σκοτωνουν,απλα ισως ξεφυγεις σε χρηματα...
Οι γυναικες ,τα ναρκωτικα και ο τζογος μπορουν απλουστατα να σε κατεστρεψουν πληρως.Δεν χρειαζεται βιολογικος θανατος παντα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.785
Κριτικές
98
Like
47.172
Πόντοι
17.311
Μυστηριος ο τιτλος αλλα πραγματικος.Απο μικρος ειχα ροπη στο σεξ .Η πρωτη μου επαφη με συμμαθητρια ηταν σε μικρη σχετικα ηλικια και ακολουθησαν τα υπολοιπα.Σχεσεις πολλες και μετα γαμος.Παντα ομως εμμονη στο μυαλο μου το σεξ .Παρολα αυτα διατηρω τον γαμο μου σε αριστα επιπεδα μονο και μονο επειδη υπαρχουν οι πουτανες και τα εσκορτς και βρισκω εκει την εκτονωση.Οσες φορες προσπαθησα με γκομενες και εξωσυζυγικες σχεσεις και περισσοτερα χρηματα εχασα σε δωρα και κλπ αλλα και περισσοτερο στρες για να μην μαθευτει τιποτα.Εσεις πως τα καταφερνετε φιλοι συναγωνιστες;
απλα δεν εχουμε παντρευτει.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.871
Like
27.425
Πόντοι
5.906
Οι γυναικες ,τα ναρκωτικα και ο τζογος μπορουν απλουστατα να σε κατεστρεψουν πληρως.Δεν χρειαζεται βιολογικος θανατος παντα.
Τα ναρκωτικά και ο τζόγος ναι,οι γυναίκες (του αγοραίου) γιατί?
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.499
Κριτικές
2
Like
18.838
Πόντοι
3.836
Σου εγραφα μεγαλο ποστ αλλα πατησα delete κατα λαθος και δε σωθηκε.
Σε γενικες γραμμες:
Οι γυναικες που το παιζουν δυσκολες εχουν και αλλους "μνηστηρες"
Γι αυτο και θελουν να τις φας "στο φτερο" με εντονα επιθετικη διεκδικηση χωρις ωστοσο να ασκησεις βια πανω τους
Απλα να μην αφηνεις για αυριο πραγματα που μπορεις να κανεις σημερα.
Οποτε καληνυχτισα γκομενα εχασα για παντα και την ευκαιρια να τη γαμησω.
Μετα βαζουν τη λογικη τους μπροστα και χανεται η μπαλα
Καλυτερα να το κανουν ενω τους τον εχεις φορεσει πρωτα :zfuck:
Και αυτό που έγραψες πάντως τελικά, μικρό δεν το λες:confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.539
Like
13.467
Πόντοι
3.506

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.519
Like
65.682
Πόντοι
11.956
Οκ τύπε!!! Νο πρόμπλεμ!!! Μοιάζουμε σε πολλά, απλά ρώτησα!! Προσωπικά όταν ήμουν νιόπαντρος είχα κόψει τα πάντα!!! Μετά από τα πρώτα χρόνια, μια παραλίγο ιστοριούλα (όχι από μέρους μου αλλά από μέρους μιας γκόμενας), κόντεψε να εξελιχτεί σε τραγωδία οπότε δεν ασχολήθηκα ποτέ με γκομενικά και τα αποφεύγω αριστοτεχνικά!!! Η επιστροφή στην ασφάλεια του αγοραίου έρωτα ήταν μονόδρομος για εμένα και συνεχίζουμε!!! Απλά πάντα έχω στο μυαλό μου πως ίσως η σύζυγος να έχει κι αυτή κάποιο μυστικό αλλά μέσα μου το έχω ξεκαθαρίσει πως εφόσον δεν υπάρχει συναισθηματική εμπλοκή, είμαστε ΟΚ!!! Αν μάθω κάτι, το έχω αποενοχοποιήσει!!
Εμείς γαμαμε πουτανες..κουμπάρες ...φίλες ...αλλά η σύζυγος...δεν πρέπει να κάνει κάτι ...εμείς σώζουμε τον γάμο χαχαχα....πολύ εγωιστικό αυτό για να δικαιολογήσουμε ότι θέλουμε να γαμαμε ότι κινείται....δεν είναι έτσι τα πράγματα ....εάν κάνει η γυναίκα ότι εμείς τι γίνεται...και αυτή για να σώσει το γάμο θα το κάνει.....απλά το αντρικό φύλο είναι εγωιστικό
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Εμείς γαμαμε πουτανες..κουμπάρες ...φίλες ...αλλά η σύζυγος...δεν πρέπει να κάνει κάτι ...εμείς σώζουμε τον γάμο χαχαχα....πολύ εγωιστικό αυτό για να δικαιολογήσουμε ότι θέλουμε να γαμαμε ότι κινείται....δεν είναι έτσι τα πράγματα ....εάν κάνει η γυναίκα ότι εμείς τι γίνεται...και αυτή για να σώσει το γάμο θα το κάνει.....απλά το αντρικό φύλο είναι εγωιστικό
Το ίδιο λέμε!!!
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.087
Κριτικές
4
Like
7.212
Πόντοι
1.336
...συμφωνώ με την τελευταία παράγραφο και προσθέτω:"...ιδίως αν δεν έχει ίδια γούστα η σύζυγος."
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Υποθέτω ότι η σύζυγος δεν μπορεί να ακολουθήσει και είναι στα πρόθυρα της οριστικής αποσυρσεως.
Οι γυναικες οταν κανουν παιδια χανουν το ενδιαφερον για τον αντρα και το σεξ , γιατι η φυση τις ωθει να ασχολουνται με τα παιδια
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.627
Πόντοι
2.596
Οι γυναικες οταν κανουν παιδια χανουν το ενδιαφερον για τον αντρα και το σεξ , γιατι η φυση τις ωθει να ασχολουνται με τα παιδια
Ναι έτσι γίνεται τις περισσότερες τουλάχιστον φορές και από ότι ακούω από συναδέλφους στη δουλειά...
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Οι γυναικες οταν κανουν παιδια χανουν το ενδιαφερον για τον αντρα και το σεξ , γιατι η φυση τις ωθει να ασχολουνται με τα παιδια
Έχω πάει με αρκετές παντρεμένες με παιδιά, για να δικαιούμαι να σου πω, ότι δεν χάνουν καθόλου το ενδιαφέρουν τους για το σεξ, χάνουν το ενδιαφέρουν τους για τον πατέρα των παιδιών τους, σαν αντικείμενο του σεξ.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.087
Κριτικές
4
Like
7.212
Πόντοι
1.336
Έχω πάει με αρκετές παντρεμένες με παιδιά, για να δικαιούμαι να σου πω, ότι δεν χάνουν καθόλου το ενδιαφέρουν τους για το σεξ, χάνουν το ενδιαφέρουν τους για τον πατέρα των παιδιών τους, σαν αντικείμενο του σεξ.
Το ιδιο λεμε Η γυναικα οταν κανει παιδια σταματα να προσεχει τον εαυτο της ( εξαιρουνται των εκατομμυριουχων ),
ο συζηγος σταματα να καυλωνει μαζι της, την παραμελει και αυτη αν εχει ισχυρη προσωπικοτητα , φωναζει το boytoy για να τονωσει την αυτοπεποιηθηση της
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.924
Κριτικές
15
Like
11.698
Πόντοι
3.846
Οι γυναικες οταν κανουν παιδια χανουν το ενδιαφερον για τον αντρα και το σεξ , γιατι η φυση τις ωθει να ασχολουνται με τα παιδια
Ο άνδρας να δεις πώς χάνει το ενδιαφέρον για τη γυναίκα όταν κάνει παιδιά και μετά γίνει σαν φακλανα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
Οι γυναικες οταν κανουν παιδια χανουν το ενδιαφερον για τον αντρα και το σεξ , γιατι η φυση τις ωθει να ασχολουνται με τα παιδια
Ισχύει...όμως ο άνδρας που αποσύρεται μάλλον είναι εξίσου γυναίκα ορμονικά αν δεν έχει καμμία ασθένεια.
Αν η γυναίκα μπαζοποιηθηκε μετά την εγκυμοσύνη δεν είναι δικαιολογία απόσυρσης για έναν υγιή άνδρα...απλώς ψάχνει άλλου!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.139
Κριτικές
167
Like
84.692
Πόντοι
46.423
Μυστηριος ο τιτλος αλλα πραγματικος.Απο μικρος ειχα ροπη στο σεξ .Η πρωτη μου επαφη με συμμαθητρια ηταν σε μικρη σχετικα ηλικια και ακολουθησαν τα υπολοιπα.Σχεσεις πολλες και μετα γαμος.Παντα ομως εμμονη στο μυαλο μου το σεξ .Παρολα αυτα διατηρω τον γαμο μου σε αριστα επιπεδα μονο και μονο επειδη υπαρχουν οι πουτανες και τα εσκορτς και βρισκω εκει την εκτονωση.Οσες φορες προσπαθησα με γκομενες και εξωσυζυγικες σχεσεις και περισσοτερα χρηματα εχασα σε δωρα και κλπ αλλα και περισσοτερο στρες για να μην μαθευτει τιποτα.Εσεις πως τα καταφερνετε φιλοι συναγωνιστες;

Προσωρινά ... τον έσωσες.

:tooth:
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.274
Κριτικές
7
Like
3.429
Πόντοι
736
Οι παντρεμένοι για να σώσουν τον εαυτό τους από τη μαλάκια που έκαναν ...

Πηδανε πουτανες
Πηδανε γκομενες
Πάνε διακοπές με την οικογένεια

Οι υπόλοιποι που δεν παντρευτηκαμε το λύσαμε το θέμα οπότε...

Πηδαμε πουτανες
Πηδαμε γκομενες
Κάνουμε σεξοτουρισμο
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
Ενώ καταλαβαίνω την ανάγκη για σεξ, αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι για ποιο λόγο κάποιος να πανηγυρίζει ότι έσωσε το γάμο του βρίσκοντας εναλλακτικές.

Δεν κρίνω κανέναν, εννοείται ότι ο καθένας μας έχει τα θεματακια του σε αυτή τη ζωή. Αυτό που λέω είναι ότι αν η σύντροφος του καθενός δεν καλύπτει μια από τις ΠΟΛΥ βασικές προϋποθέσεις του να μείνεις μαζί της για πάντα, αφενός μεν έχεις όλων τις ευλογίες να βρεις να καλυφθείς, αφετέρου κάτι πάει λάθος όταν θεωρείς ότι έτσι 'σωζεις' το γάμο σου.

ΟΧΙ φίλε, δεν χρειάζεται να σώσεις κανένα γάμο. Αν η σύντροφος σου δεν μπορεί να σε καλύψει, τότε είναι ανάξια για σένα κ σου αξίζει κάτι καλύτερο. Αν θες μένεις μαζί της, αν δεν θες δεν μένεις, αυτό που δεν χρειάζεται είναι η προσπάθεια σου να το 'σωσεις', πόσο μάλλον το να θεωρείς ότι όντως το έσωσες.
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom