Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (1 μέλη και 48 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
765
Κριτικές
14
Like
1.488
Πόντοι
496
Ξέρεις κάνεις αν δουλεύει σήμερα η καρίνα;
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Αν και δε γουσταρω μεταμεσονυχτιες επισκεψεις ηπια τσιπουρα η δικια μου πηγε σινεμα να δει κοπολα τι να κανω λεω παω. Κατι πιτσιρικαδες 5x5 να τρωνε σπορια και να κανουν τσαρκα κατι πακιστανια γενικα οτι να ναι. Πηγα γκολντεν λιπς στην αμαριλυς. Καμια σχεση με τις φωτο ξεδοντιαρα πρεζακι στην πραγματικοτητα περασα εσκασα 70αρη ο μερακλης τπτ μουφα. Τσαμπα το ζεστο νερο που εκαψα για το ντουζ. Μαυρο απο μενα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Βόλτα απόψε μετά από καιρό...

Ερημίτη 5 στη γωνία καινούργιο σπίτι και άλλες δύο πόρτες δίπλα που λογικά θα γίνουν μπουρδέλα κι αυτά γιατί ήταν τεράστιο το γωνιακό κτίριο αν θυμάστε.
Λάουρα Ιταλίδα :jerking:... ένα αδιάφορο μελαχρινό γυφτοειδες κορίτσι... δήθεν από 40 αλλά θα μου το άφηνε 30

Ερημίτη 3α... Μόνικα γυφτάκι από Φρίξου με κινέζα τσατσά ρε μαλακες...τι άλλο θα δούμε... ωραία η κινέζα και σιγανοπαπαδια γιατί τη ρώτησα πόσο πάει το γυμνό τσιμπούκι κάνοντας τη χειρονομία της πίπας και κάπως κατέβαλε το βλέμμα και γελούσε

Ερημίτη 3β...η Ρεμπέκα η Ρουμάνα.
Απέναντι στο μεσαίο η διαχρονική καύλα Μιρέλα και τέρμα δεξιά η Κάτια Ρουμανία... ένα νεαρό όμορφο, μελαχρινό κορίτσι με πιασίματα αλλά έκανε μπαμ ότι δεεεν

Λας Βέγκας Ρόζα και Κάρμεν... ωραία είναι η Κάρμεν τώρα που την ξανάδα.
Το πρωί η dream team μαζί Ρίτα, Φρίντα, Βλάντα...

Μινώταυρου 3 η γνωστή τσιμπουκλου Καρίνα

Μινώταυρου 14 μελαχρινή Λορυ ένα όμορφο μελαχρινό κορίτσι αλλά κι εδώ δε μου φάνηκε να πιάνει πουλιά στον αέρα... Νατάσα οριστικά τέλος μου είπε η τσατσά

Νικ.Ουρανου 24 κι εδώ Ρόζα είπε η τσατσά... ένα μικροκαμωμένο, όμορφο και καυλιαρικο μωρό που δίνει κώλο με 80€...σα να το ξέρω αλλά δε μπόρεσα να το αναγνωρίσω

Νικ.Ουρανου 26 η καύλα η Έλενα-Ραισα

Όλα τα σπίτια που ανέφερα με 30€ ξεκινάνε...δεν ισχύει ότι είναι παντού 40 όπως διάβασα κάτι σχετικό πρόσφατα.
Η αλυσίδα των villa ας πούμε από 40 ξεκινούσε πάντα,δεν είναι κάτι καινούργιο .
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
188
Κριτικές
9
Like
661
Πόντοι
361
Βόλτα απόψε μετά από καιρό...

Ερημίτη 5 στη γωνία καινούργιο σπίτι και άλλες δύο πόρτες δίπλα που λογικά θα γίνουν μπουρδέλα κι αυτά γιατί ήταν τεράστιο το γωνιακό κτίριο αν θυμάστε.
Λάουρα Ιταλίδα :jerking:... ένα αδιάφορο μελαχρινό γυφτοειδες κορίτσι... δήθεν από 40 αλλά θα μου το άφηνε 30

Ερημίτη 3α... Μόνικα γυφτάκι από Φρίξου με κινέζα τσατσά ρε μαλακες...τι άλλο θα δούμε... ωραία η κινέζα και σιγανοπαπαδια γιατί τη ρώτησα πόσο πάει το γυμνό τσιμπούκι κάνοντας τη χειρονομία της πίπας και κάπως κατέβαλε το βλέμμα και γελούσε

Ερημίτη 3β...η Ρεμπέκα η Ρουμάνα.
Απέναντι στο μεσαίο η διαχρονική καύλα Μιρέλα και τέρμα δεξιά η Κάτια Ρουμανία... ένα νεαρό όμορφο, μελαχρινό κορίτσι με πιασίματα αλλά έκανε μπαμ ότι δεεεν

Λας Βέγκας Ρόζα και Κάρμεν... ωραία είναι η Κάρμεν τώρα που την ξανάδα.
Το πρωί η dream team μαζί Ρίτα, Φρίντα, Βλάντα...

Μινώταυρου 3 η γνωστή τσιμπουκλου Καρίνα

Μινώταυρου 14 μελαχρινή Λορυ ένα όμορφο μελαχρινό κορίτσι αλλά κι εδώ δε μου φάνηκε να πιάνει πουλιά στον αέρα... Νατάσα οριστικά τέλος μου είπε η τσατσά

Νικ.Ουρανου 24 κι εδώ Ρόζα είπε η τσατσά... ένα μικροκαμωμένο, όμορφο και καυλιαρικο μωρό που δίνει κώλο με 80€...σα να το ξέρω αλλά δε μπόρεσα να το αναγνωρίσω

Νικ.Ουρανου 26 η καύλα η Έλενα-Ραισα

Όλα τα σπίτια που ανέφερα με 30€ ξεκινάνε...δεν ισχύει ότι είναι παντού 40 όπως διάβασα κάτι σχετικό πρόσφατα.
Η αλυσίδα των villa ας πούμε από 40 ξεκινούσε πάντα,δεν είναι κάτι καινούργιο .
Άρα μιλάμε κλασικά παντού είναι η ίδιες, με 2-3εξερεσεις που δεν κάνουν, άρα μιλάμε να πηγαίνουμε πάλι στα σταναταρακια μας..
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Άρα μιλάμε κλασικά παντού είναι η ίδιες, με 2-3εξερεσεις που δεν κάνουν, άρα μιλάμε να πηγαίνουμε πάλι στα σταναταρακια μας..
Το αντίστροφο απαυτο που ειπες:buck2:
 

Caligularas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
21
Like
583
Πόντοι
290
Αν και δε γουσταρω μεταμεσονυχτιες επισκεψεις ηπια τσιπουρα η δικια μου πηγε σινεμα να δει κοπολα τι να κανω λεω παω. Κατι πιτσιρικαδες 5x5 να τρωνε σπορια και να κανουν τσαρκα κατι πακιστανια γενικα οτι να ναι. Πηγα γκολντεν λιπς στην αμαριλυς. Καμια σχεση με τις φωτο ξεδοντιαρα πρεζακι στην πραγματικοτητα περασα εσκασα 70αρη ο μερακλης τπτ μουφα. Τσαμπα το ζεστο νερο που εκαψα για το ντουζ. Μαυρο απο μενα
Επιβεβαιώνω και εγω για την περιγραφή!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.610
Κριτικές
22
Like
6.873
Πόντοι
3.346
Μικρη βολτα πριν λιγο και καταθεση μετα απο πολυ καιρο ρεντ νταιμον και στην Σοφια!
Δεν ξερω τι εχω παθει τωρα τελευταια και παω συνεχεια με μιλφ.. βεβαια η Σοφια παλια γνωριμη και πολυ καλη μεσα, αλλη μερα θα γραψω κριτικη...στ' αλλα και λιγα που περασα ειχαμε

red light. Εδω μια κοπελα απο την ουκρανια που πρωτη φορα την βλεπω.. Αναστασια, ψιλο γεματουλα αλλα ομορφη και ευγενικη εκατσε διπλα μου και μιλησαμε λιγο..ξερει καποια Ελληνικα.. το σκεφτηκα να περασω, τελικα εφυγα.
Στα τριδυμα το πρωτο κλειστο στο δευτερο η Νικολ μεσα στο δωματιο, μαλλον η γνωστη μιλφ, ανοιχτο το τριτο αλλα δεν πηγα.
Φριξου τερμα πανω στην στροφη.. μονο σε αυτο μπηκα, ειχε μια καινουργια ονομα δεν συγκρατησα.. βγηκε με φορεμα και ειχε πολυ μεγαλο κωλο και γενικα ηταν μπαμπατσικια.. φατσα μετρια.
Βιλλα ερωτικα. Η γνωστη γαληνη χωρις τσα2 κρεμασμενα βυζια σ ενα διχτυωτο.. δεν μ τρελενει.
Αρκετα σπιτακια ανοιχτα αλλα ημουν απο δουλεια και βαριουμουν να γυρισω..το γκοτιβα ειχε φωτα για οσους το ψαχνουν.:grin:
 

Georgios4

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
21
Like
48
Πόντοι
0
Μάγκες μου μιστες καλησπέρα θα ήθελα τα φώτα σας με μια εκ των τριών που μου αρέσουν βάση του γνωστού σαιτ f... G....
Επειδή δεν εχω γνώση επί του θέματος πια από της 3 αξίζει να πάω να κάνω τανζανια amarilis ξανθιά antigoni mishel η φώτο είναι αντιπροσωπευτικες? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.530
Πόντοι
1.056
Καλημερα σε όλους με ένα θέμα που μας αφορά όλους!!!
Ήμουν σε ένα τραπέζι με έναν γιατρό απο ένα νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης και η κουβέντα σαν αντροπαρέα ήρθε στης πουτανες απο τα μπουρδελα και είπε ότι απο της 10 κοπέλες για παράδειγμα η 8 έχουν τον ιό τον κονδυλωμάτων στο αίμα και απλά δεν έχουν εξανθήματα !ηταν απόλυτα σίγουρος! Και όταν ρωτήθηκε πως γίνεται να δουλεύουν στα σπιτάκια εφόσον δεν υπάρχει έλεγχος θα γίνεται ένα μπάχαλο! Εσείς τι πιστεύετε γιαυτο το θέμα;
Δεν είναι τρομερό αυτό που σου πε.....όποιος είναι σεξουαλικά ενεργός κάποια στιγμή θα συναντηθεί με τον hpv ....αν δεν θέλεις ο μόνος τρόπος είναι η μονογαμία με κάποια φερεγγυα σύντροφό
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.530
Πόντοι
1.056
Μπράβο...η κυρα Σούλα μου αρέσει και μένα και ήθελα να ρωτήσω αν την ξέρει κανείς
Αυτές οι φωτό είναι δικές της ??? Γιατί κάτι άλλες στις άλλες αγγελίες είναι μιας αμερικανας πορνοστάρ....
 

pan85

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
142
Like
95
Πόντοι
1
Καμιά καλή για αύριο πρωί να προτείνετε;;
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Γνωρίζει κάποιος κάτι γι' αυτό;

Γενικά δεν αξίζει φίλε. Πέρασα πριν χρόνια και το μουνι της μύριζε, το ίδιο και η ανάσα της, το διαμέρισμα που ήταν στο κέντρο τραγικό και ακατάστατο. Οι φωτό την κολακεύουν παρά πολύ δεν είναι όπως τη περιμένεις, κωλος αερολιμένας, γενικά αρκουδιαρα. Πολύ άσχημη εμπειρία τρόμαξα και έφυγα ούτε στα μισά αχυστος. Αν τώρα είσαι μέσα σε αυτή τη φάση δε ξέρω δοκιμάζεις και μας λες και εσύ την εμπειρία σου. Αν θέλεις μια συμβουλή όμως, μακρυα!!!!!
 

Anonymous69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά , να κάνω μια ερώτηση η Ναταλί δουλεύει ακόμα στο GO Diva??
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Γνωρίζει κάποιος αν η Λιλιάνα δουλεύει τα βράδια στο free house, γιατί έχω καιρό να βγω βραδινή τσάρκα
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
599
Πόντοι
311
Και εγώ ψάχνω την άννια στο free house έχω καιρό να τη δω και δεν τη βλέπω όποτε κατεβαίνω Θεσσαλονίκη ξέρει κανένας τίποτα;
 

miltosssss

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα. Νέο μέλος. Θέλω να ρωτήσω από σας που ξέρετε τι παίζει από τιμές στα studio
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom