Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Πέρασμα με Σουζάνα προχθεσ αν και τα τελευταία που διάβασα δεν ήταν πολύ καλά, αλλά ένεκα ότι ήταν στάνταρακι μου παλιότερα είπα να δοκιμάσω. Δυστυχώς άνθρακας ο θησαυρός φίλοι μου… δεν είναι κομοδίνο προς θεού, αλλά βγάζει μια διεκπεραιωτή συμπεριφορά μέσα ( αν και το παιζει κουλ). Λίγο βιαστική, λίγο πεσμένη από όρεξη. Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες στις προηγούμενες σελίδες, δεν τα κλαις αλλά δεν είναι και κάτι τρελό … πεσμένα πράγματα γενικά. Κρίμα γιατί από ότι ακούω δεν ενθαρρύνουν και οι υπόλοιπες επιλογές από όσο διαβάζω εδώ μέσα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Πέρασμα με Σουζάνα προχθεσ αν και τα τελευταία που διάβασα δεν ήταν πολύ καλά, αλλά ένεκα ότι ήταν στάνταρακι μου παλιότερα είπα να δοκιμάσω. Δυστυχώς άνθρακας ο θησαυρός φίλοι μου…
Νύχτα στο Venus είναι ακόμα?
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
{{{{Αν είσαι καλό παιδί - φλώρος συνέχεια θα προσπαθούν να σε κλέψουν. Και εγώ έτσι ήμουν και την πατούσα πολλές φορές. Πλέον πουλάω τσαμπουκα και αγριάδες και μια χαρά με εξυπηρετούν. Αν δουν ότι δεν τις παίρνει να δεις τι καλά γαμιουντε και εξηγούνται και δωράκια. Γενικά μην μασάς όλες οι γυναίκες είναι μαλακισμενες απλά κάποιες το κρύβουν καλύτερα.}}}}
Την μεγαλυτερη αληθεια ειπες φιλε. Να σου πω... δυο μερες τωρα σκεφτομαι οτι ετσι οπως παει θα σπασω με μπουνιες τα μουτρα καμιας μαλακισμενης... οπως της νταρντανας... και ας παει να γινει οτι θελει μετα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
410
Κριτικές
18
Like
752
Πόντοι
311
{{{{Αν είσαι καλό παιδί - φλώρος συνέχεια θα προσπαθούν να σε κλέψουν. Και εγώ έτσι ήμουν και την πατούσα πολλές φορές. Πλέον πουλάω τσαμπουκα και αγριάδες και μια χαρά με εξυπηρετούν. Αν δουν ότι δεν τις παίρνει να δεις τι καλά γαμιουντε και εξηγούνται και δωράκια. Γενικά μην μασάς όλες οι γυναίκες είναι μαλακισμενες απλά κάποιες το κρύβουν καλύτερα.}}}}
Την μεγαλυτερη αληθεια ειπες φιλε. Να σου πω... δυο μερες τωρα σκεφτομαι οτι ετσι οπως παει θα σπασω με μπουνιες τα μουτρα καμιας μαλακισμενης... οπως της νταρντανας... και ας παει να γινει οτι θελει μετα...
Δεν νομίζω να είναι και ότι καλυτερο φίλε αυτό που είπες το πιο νορμαλ είναι με λόγια να κόψεις τη μαγκια
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.009
Κριτικές
9
Like
3.334
Πόντοι
456
Καλησπέρα για μεγάλα βυζιά είτε φυσικά είτε πλαστικά ποια προτείνετε; Κυρίως για ισπανικό;
Στα τριδυμα στο πισω ειναι μια Ελληνιδα βυζαρου,δεν εχω περασει γιατι με 30 δεν γλειφει αρχιδια.Ειναι μια γιαγια με το ρωσικο τσιμπουκι,δεν εχω περασει.Ειναι αλλες δυο που μοιαζουν νομιζω,Ρωξανη και Τζουλια.Πολυ καλα κοριτσια
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.009
Κριτικές
9
Like
3.334
Πόντοι
456
Ωραιος και περιεκτικός φιλε ! Να ρωτησω κατι; Γιατί με Σουζάνα δε θα ξανά έμπαινες δεν λέει πια;

Βόλτα απόψε με αυξημένες προσδοκίες και όρεξη αλλά...

Ερημίτη 3α... Ρεμπέκα Ρουμάνα μελαχρινή που μοιάζει με την Ειρήνη.
Ερημίτη 3β... Αντωνία Ρουμάνα, μελαχρινό χαριτωμένο, νεαρό κορίτσι με ωραίο κωλαρακι.Την έχω ξαναδεί αλλά δε θυμάμαι που.
Ερημίτη 5 αριστερή πόρτα... Μπιάνκα και Μελίσα πακέτο από Φρίξου, ωραίο μουνί η Μπιάνκα και πάλι που την ξανάδα.

Απέναντι στα δεξιά Λορετα όμορφο ξανθό νεαρό κορίτσι αλλά με κάτι μούτρα ως το πάτωμα.
Στο μεσαίο Αντελίνα που δεν είδα όμως.
Αριστερά Μόνικα Ισπανία είπε η τσατσά, μελαχρινό μελανουρι με ωραίο κορμί...

Λας Βέγκας πρώτο Ιζαμπέλα Ισπανία με τα πολλά τατουάζ, την έχω πάρει παλιότερα με καλές εντυπώσεις εγώ προσωπικά αλλά αργότερα μάλλον άλλαξε.
Λας Βέγκας μεσαίο Κάρμεν ή Ρόζα είπε η τσατσά?δε θυμάμαι...αν και αλλιώς θυμόμουν την Κάρμεν αλλά αυτή ήταν μελαχρινή και λίγο σκουρόχρωμη αλλά πιο γεματουλα μου φάνηκε

Venus...η γνωστή μιλφ Σουζάνα, δύσκολα θα ξαναπάρω.
Venus 2 ...Λάουρα και Μόνικα αλλά δε τις είδα, ήταν μέσα...
Μινώταυρου 14 ξύλινο... Αλεξάνδρα σημείωσα στο μπλοκακι μου και ότι ξεκινάει με 40,την είδα αλλά αυτή τη στιγμή δε τη θυμάμαι καθόλου.
Μινώταυρου 3... πολύ όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα, μου διαφεύγει το όνομα τώρα αν και δούλευε και παλιότερα εκεί και στο ερημίτη 3β.

Φρίξου 15α...η Τζούλια η γύφτισσα από τα παλιά.Σα να συμμαζευτηκε κάπως στο σώμα, περνούσα καλά μαζί της παλιότερα απ'όσο θυμάμαι

Φρίξου 13... Αυτή που συστηνόταν ως Λορυ στην ερημίτη και στο νικ.ουρανου 28... που μοιάζει πολύ στην Έλενα Ρουμάνα και εγώ πιστεύω ότι ίσως είναι και αδερφές.Πολυ όμορφο πρόσωπο...

Belarus... τώρα τι να σχολιάσεις, ποντιακά στο τέρμα,μποχα από τον υπόνομο κι ένα κοριτσάκι γύρω στο 1,5 μέτρο που βγήκε με ένα άσπρο βρακί και φανελάκι και κάλτσες στο σαλόνι

Νικ.Ουρανου 1α πίσω studio pimp...η θεία Τάνια Ρωσίδα με μεγάλα βυζιά...την έχω πάρει πριν καμιά 10 χρόνια με μέτριες εντυπώσεις
Νικ.ουρανου 1α μπροστά... Έλενα είπε η τσατσά αλλά ήταν μέσα δε την είδα

Εντάξει και δεν μου'κανε κάποια τρομερό κλικ και το όλο κλίμα γενικά είναι πολύ παρακμή πλέον... Αγενείς και βαριεστημενες τσατσαδες, κοπέλες που φαίνεται η βαρεμάρα στο πρόσωπο τους... πιτσιρικάδες 7-8 άτομα μαζί που γυρνάνε για χαβαλε προφανώς.
Εκεί στην ερημίτη κάτι πακιστανογυφτοι με μπύρες στα χέρια, τους βάζουν και μέσα...
Δεν ξέρω, απόψε πρώτη φορά που κι εγώ απογοητεύτηκα έτσι και μου ήρθε στο μυαλό η πολύ ωραία φράση 'με τόσο πλούτο πως φτωχύναμε έτσι '...
Ετσι κανουν οι σωστοι Μουνοσκάουτερ
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
1.418
Πόντοι
486
Πολλά κλειστά σήμερα

Είδα την Μιλα. Όραιο ξανθό ψηλό καβλακι. Δεν πέρασα γιατί φαινόταν κουρασμένη στο φινάλε της βάρδιας της.

Πήγα μετά Γκόλντεν Λίπος ήταν αυτή η Λούση που ρώτησα πιο πάνω. Ήθελα να την δω. Μονή της φαινόταν μέσα. Μπαίνω μου συστήνεται εκ Ρουμανίας καλά ελληνικά γενικά ήταν 40αρα μέτριο ανάστημα με υποδέχθηκε με εσώρουχα μόνο και αρκετά διαχείτικη άρχισε τις αγκαλιές, τα φιλιά και τα τριψιματα.

Με καβλωσε πολύ η άτιμη και ήθελα να περάσω αλλά είπα να συνεχίσω τη βόλτα. Σκέφτομαι αύριο αν είναι να πάω. Την έχει πάρει κανείς η θα πετάξουμε το παράβολο?
 
Τελευταία τροποποίηση:

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Δεν νομίζω να είναι και ότι καλυτερο φίλε αυτό που είπες το πιο νορμαλ είναι με λόγια να κόψεις τη μαγκια
Ξερεις τι γινεται φιλε; Πολυ δικαιο εχουν οι ανθρωποι που φωναζουν τοσα χρονια για τιμες και υπηρεσιες στην Θεσσαλονικη. Η κατασταση ειναι ενας βοθρος και μισος. Τα μισα σπιτια πρεπει να κλεισουν και οι μισες πουτανες να παρουν ποδι. Αλλα αν γινει αυτο οι τιμες θα ανεβουν και αλλο. Εγω νομιζω οτι την σημερον ημερα λειπει ο παραδοσιακος νταβατζης να βαζει μυαλο στις πουτανες - κοινως θα εχεις ευχαριστημενους τους πελατες για να βγαλω λεφτα και εγω γιατι αλλιως θα σου σπασω τα μουτρα. Με τον ιδιο τροπο που λειπει ο παραδοσιακος δασκαλος να βαζει μυαλο στα σκατομωρα. Αυτο και τιποτα αλλο. Και οι μισες πουτανες ειναι να βαλουν μυαλο με κλώτσιες και μπουνιες. Αυτο. Γεμισαμε μαλακισμενες που φανερα δεν κανουν για δουλεια. ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ σε οσα παλικαρια γραφουν αμεσως αρνητικες κριτικες στις βρωμοκαριολες. ΑΥΤΟ. Δεν υπαρχει κανεις να βαλει μυαλο στις μαλακισμενες πουτανες. Και οι ιδιοκτητες του κωλου για να βσλουν μυαλο χρειαζονται επισης λουκετο στα βρωμομπουρδελα τους. Και οι απο την Βενεζουελα οι πουτανες να πανε να πιασουν δουλεια λαντζα στην βρωμοχωρα τους. (το 99%) Γεμισαμε με λατινοαμερικανικα λεσια. Δεν μας φταναν οι βαλκανιες λετσοπουτανες - ναυαγια... Εχουν γινει τα μπουρδελα στην Θεσσαλονικη περασμα για λιγες μερες αχρηστων λετσοπουτανων, ελληνιδων, βαλκανιων, σκατολατινων.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
410
Κριτικές
18
Like
752
Πόντοι
311
Ξερεις τι γινεται φιλε; Πολυ δικαιο εχουν οι ανθρωποι που φωναζουν τοσα χρονια για τιμες και υπηρεσιες στην Θεσσαλονικη. Η κατασταση ειναι ενας βοθρος και μισος. Τα μισα σπιτια πρεπει να κλεισουν και οι μισες πουτανες να παρουν ποδι. Αλλα αν γινει αυτο οι τιμες θα ανεβουν και αλλο. Εγω νομιζω οτι την σημερον ημερα λειπει ο παραδοσιακος νταβατζης να βαζει μυαλο στις πουτανες - κοινως θα εχεις ευχαριστημενους τους πελατες για να βγαλω λεφτα και εγω γιατι αλλιως θα σου σπασω τα μουτρα. Με τον ιδιο τροπο που λειπει ο παραδοσιακος δασκαλος να βαζει μυαλο στα σκατομωρα. Αυτο και τιποτα αλλο. Και οι μισες πουτανες ειναι να βαλουν μυαλο με κλώτσιες και μπουνιες. Αυτο. Γεμισαμε μαλακισμενες που φανερα δεν κανουν για δουλεια. ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ σε οσα παλικαρια γραφουν αμεσως αρνητικες κριτικες στις βρωμοκαριολες. ΑΥΤΟ. Δεν υπαρχει κανεις να βαλει μυαλο στις μαλακισμενες πουτανες. Και οι ιδιοκτητες του κωλου για να βσλουν μυαλο χρειαζονται επισης λουκετο στα βρωμομπουρδελα τους. Και οι απο την Βενεζουελα οι πουτανες να πανε να πιασουν δουλεια λαντζα στην βρωμοχωρα τους. (το 99%) Γεμισαμε με λατινοαμερικανικα λεσια. Δεν μας φταναν οι βαλκανιες λετσοπουτανες - ναυαγια... Εχουν γινει τα μπουρδελα στην Θεσσαλονικη περασμα για λιγες μερες αχρηστων λετσοπουτανων, ελληνιδων, βαλκανιων, σκατολατινων.
Φίλε δεν είπα πουθενα οτι εχεις άδικο με της τιμές απλά σε είπα ότι καλυτερα θα ταν αμα κάποιος θα σήκωνε χέρι θα ταν κάποιος δικός τους όπως ο παραδοσιακός νταβατζής και όχι εσυ σαν πελατης τίποτα άλλο καλή συνεχεια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
765
Κριτικές
14
Like
1.488
Πόντοι
496
Φίλε δεν είπα πουθενα οτι εχεις άδικο με της τιμές απλά σε είπα ότι καλυτερα θα ταν αμα κάποιος θα σήκωνε χέρι θα ταν κάποιος δικός τους όπως ο παραδοσιακός νταβατζής και όχι εσυ σαν πελατης τίποτα άλλο καλή συνεχεια.
Καλά περίμενε εσύ να λύσουν το πρόβλημα σου άλλοι. Πέτα τα 30 40 ευρώ στα πουτανακια και να σου λένε μην πιάνεις βιζια μην το βάζεις όλο μέσα, δεν ξέρεις να γαμας, περάσανε 3 λεπτά πάω στον επόμενο και μετά Στείλε email στον νταβατζι με τα παράπονα σου.
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
32
Like
434
Πόντοι
290
Ξερεις τι γινεται φιλε; Πολυ δικαιο εχουν οι ανθρωποι που φωναζουν τοσα χρονια για τιμες και υπηρεσιες στην Θεσσαλονικη. Η κατασταση ειναι ενας βοθρος και μισος. Τα μισα σπιτια πρεπει να κλεισουν και οι μισες πουτανες να παρουν ποδι. Αλλα αν γινει αυτο οι τιμες θα ανεβουν και αλλο. Εγω νομιζω οτι την σημερον ημερα λειπει ο παραδοσιακος νταβατζης να βαζει μυαλο στις πουτανες - κοινως θα εχεις ευχαριστημενους τους πελατες για να βγαλω λεφτα και εγω γιατι αλλιως θα σου σπασω τα μουτρα. Με τον ιδιο τροπο που λειπει ο παραδοσιακος δασκαλος να βαζει μυαλο στα σκατομωρα. Αυτο και τιποτα αλλο. Και οι μισες πουτανες ειναι να βαλουν μυαλο με κλώτσιες και μπουνιες. Αυτο. Γεμισαμε μαλακισμενες που φανερα δεν κανουν για δουλεια. ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ σε οσα παλικαρια γραφουν αμεσως αρνητικες κριτικες στις βρωμοκαριολες. ΑΥΤΟ. Δεν υπαρχει κανεις να βαλει μυαλο στις μαλακισμενες πουτανες. Και οι ιδιοκτητες του κωλου για να βσλουν μυαλο χρειαζονται επισης λουκετο στα βρωμομπουρδελα τους. Και οι απο την Βενεζουελα οι πουτανες να πανε να πιασουν δουλεια λαντζα στην βρωμοχωρα τους. (το 99%) Γεμισαμε με λατινοαμερικανικα λεσια. Δεν μας φταναν οι βαλκανιες λετσοπουτανες - ναυαγια... Εχουν γινει τα μπουρδελα στην Θεσσαλονικη περασμα για λιγες μερες αχρηστων λετσοπουτανων, ελληνιδων, βαλκανιων, σκατολατινων.
Εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που γραφεις.Εγω κραζω αυτην την κατασταση αρκετα χρονια πια.Απο τοτε που φυγαν τα μπουρδελα απο βαρδαρη και πηγαν στα σφαγεια η κατασταση αλλαξε προς το χειροτερο.Αυξηθηκαν οι τιμες και οι παροχες υπηρεσιων,δλδ τα γουστα που βγαζει η καθε τανα εκμηδενιστηκαν.Μας φερνουν συνεχεια σαυρες,κομοδινα ,γριες και το χειροτερο,λατινες που μονο για λαντζα κανουν γιατι ειναι ΟΛΕΣ απαραδεκτες.Για αυτο και γω μαζευω λεφτα και καθε τριμηνο τετραμινο κατεβαινω αθηνα και με 100Ε γαμαω σε δυο μερες με μια διανυκτερευση σχεδον 7με 8 τανες.Και ολες να βγαζουν γουστα.Σκεψου αυτην την λυση.Πολλοι παλαιοι πια αυτο κανουμε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.610
Κριτικές
22
Like
6.873
Πόντοι
3.346
Εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που γραφεις.Εγω κραζω αυτην την κατασταση αρκετα χρονια πια.Απο τοτε που φυγαν τα μπουρδελα απο βαρδαρη και πηγαν στα σφαγεια η κατασταση αλλαξε προς το χειροτερο.Αυξηθηκαν οι τιμες και οι παροχες υπηρεσιων,δλδ τα γουστα που βγαζει η καθε τανα εκμηδενιστηκαν.Μας φερνουν συνεχεια σαυρες,κομοδινα ,γριες και το χειροτερο,λατινες που μονο για λαντζα κανουν γιατι ειναι ΟΛΕΣ απαραδεκτες.Για αυτο και γω μαζευω λεφτα και καθε τριμηνο τετραμινο κατεβαινω αθηνα και με 100Ε γαμαω σε δυο μερες με μια διανυκτερευση σχεδον 7με 8 τανες.Και ολες να βγαζουν γουστα.Σκεψου αυτην την λυση.Πολλοι παλαιοι πια αυτο κανουμε
Καλα κανεις συναδελφε.. για την εμπειρια αλλα και για την αλλαγη μια στο τοσο καλα ειναι.
Συνεχεια ομως δεν αξιζει να τραβιεσαι..εκτος και αν εχεις δουλεια εκει η κατι αλλο.
Αν τα βαλεις κατω το ιδιο ειναι.. μιλαω για τα λεφτα που θα ξοδεψεις, τωρα αν οι τανες ειναι καλυτερες απο εδω δεν το ξερω οποτε δεν εχω αποψη στο κομματι αυτο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.610
Κριτικές
22
Like
6.873
Πόντοι
3.346

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Καλά περίμενε εσύ να λύσουν το πρόβλημα σου άλλοι. Πέτα τα 30 40 ευρώ στα πουτανακια και να σου λένε μην πιάνεις βιζια μην το βάζεις όλο μέσα, δεν ξέρεις να γαμας, περάσανε 3 λεπτά πάω στον επόμενο και μετά Στείλε email στον νταβατζι με τα παράπονα σου.
ΦΙΛΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΈΣ. ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ-ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΕΙΣΑΙ 100% ΕΥΣΤΟΧΟΣ. Δεν με-μας αφηνουν να γαμησουμε σαν ανθρωποι... και θα τις πουμε και ευχαριστω τις βρωμιαρες. Με το αχ ειναι μεγαλο το πουλι σου... μην με γαμας και πολυ δεν μπορω... ΤΙ ΜΗΝ ΣΕ ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΗ! ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ???? ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΞΕΣΚΙΣΩ, ΩΡΕΣ, ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ???? Δεν θα γαμησω εσενα που βαριεσαι πολυ... και τι θα γαμησω? Καμια τρυπα στο τοιχο?

ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΦΙΛΕ-ΠΑΛΙΚΑΡΙ Terrano?
 
Τελευταία τροποποίηση:

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
32
Like
434
Πόντοι
290
Στα λεφτα δεν
Καλα κανεις συναδελφε.. για την εμπειρια αλλα και για την αλλαγη μια στο τοσο καλα ειναι.
Συνεχεια ομως δεν αξιζει να τραβιεσαι..εκτος και αν εχεις δουλεια εκει η κατι αλλο.
Αν τα βαλεις κατω το ιδιο ειναι.. μιλαω για τα λεφτα που θα ξοδεψεις, τωρα αν οι τανες ειναι καλυτερες απο εδω δεν το ξερω οποτε δεν εχω αποψη στο κομματι αυτο.
Στα χρηματα δεν ειναι το ιδιο γιατι υπαρχει και η πιοτητα υπηρεσιων που προσφερουν οι τανες στην αθηνα.Καμμια σχεση με εδω που ειναι ξεπετες η κομοδινα η κοιταν το ρολοι.Κατω με 20Ε γαμας κολο και ακαποτο τσιμουκι με cim.Εδω αυτη η προσφορα ειναι το λιγοτερο 80 με 100Ε.Και δεν δινω κατι παραπανω η τα ιδια με ανεξαρτητη κολγκερλ?Κατω εχει ΜΟΥΝΑΡΕΣ που βγαζουν ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ενω εδω οι γαμιολες ειναι μονο για λαντζα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.610
Κριτικές
22
Like
6.873
Πόντοι
3.346
Στα λεφτα δεν

Στα χρηματα δεν ειναι το ιδιο γιατι υπαρχει και η πιοτητα υπηρεσιων που προσφερουν οι τανες στην αθηνα.Καμμια σχεση με εδω που ειναι ξεπετες η κομοδινα η κοιταν το ρολοι.Κατω με 20Ε γαμας κολο και ακαποτο τσιμουκι με cim.Εδω αυτη η προσφορα ειναι το λιγοτερο 80 με 100Ε.Και δεν δινω κατι παραπανω η τα ιδια με ανεξαρτητη κολγκερλ?Κατω εχει ΜΟΥΝΑΡΕΣ που βγαζουν ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ενω εδω οι γαμιολες ειναι μονο για λαντζα
Nαι για μεγαλυτερα προγραμματα μαλλον ειναι καλυτερα κατω.. αλλα για καποιον που περναει μονο με απλο, νομιζω τα χρηματα ειναι το ιδιο πανω κατω αν βαλεις τ'αλλα εξοδα που εχεις για να πας Αθηνα να μεινεις και να ξοδεψεις για φαι και αλλα.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
765
Κριτικές
14
Like
1.488
Πόντοι
496
Όπως έχω ξαναπεί κάτι πουτανακια που το παίζανε δύσκολες μόλις άρχισα τις αγριάδες αλλάξανε συμπεριφορά αμέσως. Φυσικά αν δεν γουστάρεις την όλη φάση πας στα γνωστά στανταρακια που και εκεί θέλει να το παίζεις λίγο μάγκας για να σε σέβονται. Γενικά όλες οι γυναίκες θέλουν αγριάδα, κάποιες περισσότερο κάποιες λιγότερο. Παλιότερα έχει τύχει να πληρώσω πρωκτικό και η πουτανα να μην με αφήσει. ;(. Πρόσφατα που μου έτυχε το ίδιο σκηνικό.... Και πρωκτικα την πείρα όπως ήθελα και το ευχαριστήθηκε. Πάντως είναι μεγάλη μαλακια να πληρώνεις για να ευχαριστήθεις και να περνάς χαλιά γιατί η άλλη το παίζει έξυπνη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom