Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (2 μέλη και 49 επισκέπτες)

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
134
Πόντοι
0
Πριν μερικές μέρες πήγα με την melinda την αλβανίδα..
Στο πρόσωπο δεν μου άρεσε και τόσο.. σώμα αδύνατη αλλά όχι γυμνασμενη, αλλά έβγαζε κάτι πρόστυχο το βλέμμα της και μπηκα..ήταν γκαυλιαρα και έδειχνε να γουσταρε αυτό που κάνει.. έβαζε λίγο δόντι στην πίπα και όταν την είπα να το διορθώσει το έκανε..
Ήταν από πάνω στην αρχή και κουράστηκε και μου είπε να αλλάξουμε..
Σε συζήτηση μου είπε ότι δεν είναι πάντα έτσι (γκαυλιαρα).. είναι ανάλογα με τον άλλον..
Γενικά πέρασα καλά...
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Ωσο περίμενα Νάταλι να τελειώσει δωμάτια πέρασα από Belarus και φρίκαρα τι φάση μπήκα σε λάθος μαγαζί και ήθελα να μαλώσω με τσα2. Καθαρά άλλη τσα2 η χοντρή δρόμο δεν βρούμεσε και ευγενική τσα2 τρελά
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
116
Like
204
Πόντοι
21
Πριν μερικές μέρες πήγα με την melinda την αλβανίδα..
Στο πρόσωπο δεν μου άρεσε και τόσο.. σώμα αδύνατη αλλά όχι γυμνασμενη, αλλά έβγαζε κάτι πρόστυχο το βλέμμα της και μπηκα..ήταν γκαυλιαρα και έδειχνε να γουσταρε αυτό που κάνει.. έβαζε λίγο δόντι στην πίπα και όταν την είπα να το διορθώσει το έκανε..
Ήταν από πάνω στην αρχή και κουράστηκε και μου είπε να αλλάξουμε..
Σε συζήτηση μου είπε ότι δεν είναι πάντα έτσι (γκαυλιαρα).. είναι ανάλογα με τον άλλον..
Γενικά πέρασα καλά...
Είναι η Μελίντα που έχει φωτογραφίες στο άλλο σάιτ;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.610
Κριτικές
22
Like
6.873
Πόντοι
3.346

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Πέρασμα με julieta κολομβιανή.
Εμφανισιακά μουν@ρ@.
Μπηκα στο δωμάτιο και έκανε κανένα 20λεπτο μέχρι να έρθει.(νομίζω ότι δεν είχε άτομο σε άλλο δωμάτιο)
*Στο ιεραποστολικό στινοταν λίγο άβολα για να μην μπαίνω όλος μέσα (αν και είναι λίγο πηγάδι)
*Στα 4 τραβιόταν λίγο μπροστά για να μην μπαίνω όλος μέσα.
Αφού δεν τελείωνα με ρώτησε τι να κάνουμε τώρα.(για να τελειώσω)
*Ανέβηκε από πανό μου όπου έκανε μια καλουτσικη προσπαθεία αλλά τίποτα.Και μου είπε do you have 2 minutes.
Δεν τελείωσα.
Συμπέρασμα: μουν@ρ@ γκόμενα αλλά τα ψιλοεκλαψα τα λεφτά μου.
Ξέρει να γαμ**τε αλλά δεν θέλει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγραψα κριτικη για κολομβιανα τζουλιετα.. κριμα να μας βγαινουν κομοδινα αυτες.
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Μπορεί ένας συναγωνιστής να μου παραθέσει τις κοπέλες με μεγάλα βυζια που δουλεύουν αυτήν την περίοδο;
Έχω καιρό εκτός πόλης
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
αλλη μια λατινα καδος ερχεται να επιβεβαιωσει... Σκουρο κομοδινο αντικα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
αλλη μια λατινα καδος ερχεται να επιβεβαιωσει... Σκουρο κομοδινο αντικα.
Τι φάγωμα είναι αυτό με τις λατινες ρε σεις.
Πάτε πετάτε τζάμπα τόσα λεφτά .
Πάρτε μια γύφτισσα το ίδιο είναι και φθηνότερα και πιο πολλά γούστα θα βγάλετε ,επειδή τα κορίτσια δεν μιλάνε ισπανικά ;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.958
Κριτικές
63
Like
7.532
Πόντοι
4.766
αλλη μια λατινα καδος ερχεται να επιβεβαιωσει... Σκουρο κομοδινο αντικα.
Από εποχές που είμασταν γεμάτο Ουκρανορωσιδες συν τα γνωστά Ρουμανακια τώρα έχουμε γεμίσει από χοντροκωλες λατινες... ούτε απ' έξω δεν περνάω
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Εγραψα κριτικη για κολομβιανα τζουλιετα.. κριμα να μας βγαινουν κομοδινα αυτες.

Αδερφέ, πλέον έχει καταντήσει κανόνας ότι όλες οι λατινες είναι ξενέρωτες στο δωμάτιο. Ειδικά αν η τσατσα αρχίζει και πολλα κομπλιμέντα πριν βγει στο σαλονι, ειναι κατά 99% σίγουρο ότι η κοπέλα είναι υπερφολα!!!!
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
1.418
Πόντοι
486
Αφροδίτη από Paradise η Λυδία από Golden Lips?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.573
Πόντοι
25.015
Αφροδίτη από Paradise η Λυδία από Golden Lips?
η λυδια με τα μεγαλα βυζια? ελληνιδα? αν ναι ειναι κομοδινο μεσα στο δωματιο. ολο μη και μη. ειδικα με αυτες τις βυζαρες και να σου λεει αχχχ σταματα ειναι ευαισθητα. σε φαση να σου πεσει η πουτσα.
Τωρα θυμηθηκα ειχα γραψει και παλιοτερα κριτικη για την συγκεκριμενη. και θυμηθηκα πως ειχαν γινει τα πραματα. Την πρωτη φορα που πηγα δεν ηταν τοσο αρνητικη να γλυφω τα βυζια της κλτπ μαλλον ηθελε να με κανει πελατη. μεχρι και το τηλ της μ ειχε δωσει. μετα απο την πρωτη φορα ομως ηταν γαμησετα. πολυ μη και μη οποτε και δεν ξαναπηγα. Τωρα τι να σου πω, επειδη περασε και πολυς καιρος που ειχα παει, (2021) ισως να εβαλε μυαλο και να αλλαξε. Την αφροδιτη δεν την γνωριζο οποτε δεν μπορω να σ πω.
Αλλη μια επιλογη ειναι και η Λαρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Οι λατινες είναι φόλα σχεδόν όλες τις φορές. Καλύτερα να μπει κανεις σε καμία κατώτερης επιπέδου σε θέμα σώματος και προσώπου, όπως πχ η Νικολ ή οι θείες στο Λας βεγκας, παρά να πάει με λατίνα που είναι μεν πιο εντυπωσιακές αλλά θα σου βγει κομοδίνο στο δωμάτιο.
Ιδιαίτερα στα Paradise τι διάολο; Τις κάνουν όλες μάθημα πως να είναι κομοδίνα;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Υπαρχει καπου το Poison για να γραψω κριτικη για Λουιζα; Γιατι κ παλιοτερα που ηταν η Λυδια δεν ειχα βρει κ την εγραψα σε αλλο στουντιο. Αν ξερει καποιος.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
η λυδια με τα μεγαλα βυζια? ελληνιδα? αν ναι ειναι κομοδινο μεσα στο δωματιο. ολο μη και μη. ειδικα με αυτες τις βυζαρες και να σου λεει αχχχ σταματα ειναι ευαισθητα. σε φαση να σου πεσει η πουτσα.
Τωρα θυμηθηκα ειχα γραψει και παλιοτερα κριτικη για την συγκεκριμενη. και θυμηθηκα πως ειχαν γινει τα πραματα. Την πρωτη φορα που πηγα δεν ηταν τοσο αρνητικη να γλυφω τα βυζια της κλτπ μαλλον ηθελε να με κανει πελατη. μεχρι και το τηλ της μ ειχε δωσει. μετα απο την πρωτη φορα ομως ηταν γαμησετα. πολυ μη και μη οποτε και δεν ξαναπηγα. Τωρα τι να σου πω, επειδη περασε και πολυς καιρος που ειχα παει, (2021) ισως να εβαλε μυαλο και να αλλαξε. Την αφροδιτη δεν την γνωριζο οποτε δεν μπορω να σ πω.
Αλλη μια επιλογη ειναι και η Λαρα.
Τι να σε αφήσει βρε γυμνοσαλιαγκα να γλειψεις τα βυζιά της ;που είσαι σαν τον Φρέντυ Κρούγκερ όταν βγάζει το καπέλο;
Τουλάχιστον την πρώτη φορά καθάρισες όλα τα πακιστανικά χυσια με την γλώσσα από τα βυζιά της ;
Μην ξεχάσουμε και την Λάρα στο τέλος .
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Καλημέρα σας. Που πάμε σήμερα πρωινή βάρδια για να μην φάμε φόλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom