Νέα

Να σου βάζει κωλοδάχτυλο η γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eki10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 351K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει το... δάχτυλο ?

  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 442 32,3%
  • Αν ξέρει πως να το κάνει η γκόμενα... ΝΑΙ!

    Ψήφοι: 664 48,6%
  • Μόνο δάχτυλο? Και κανένα δονητή αν έχει...

    Ψήφοι: 261 19,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.367

Mikali

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Βαζετε δαχτυλάκι στην τρυπα σας οι άλλοι που το πάιζουν και καλά στρειτ αυτοί χανουν. πίπα με ταυτόχρονο δαχτυλο στην τρυπα,και κατά προτίμηση μακρυ μυτερο γυναικείο νυχι.κάβλα να τσιριξεις.να χυσεις και να τα πιει όλα αμάσητα. χέστηκα για το στρειτ -γκει. εγω θα εχω καβλωσει απίστευτα αυτό μετραει.
+ 1 εκτος το νυχι
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
126
Like
289
Πόντοι
21
Απλά ενημερωτικά αν και δεν έχω διαβάσει όλο το νήμα. Ο προστάτης είναι από τα πιο ερωτικά όργανα του άντρα. Σχεδόν κάτι σαν την κλειτορίδα των γυναικών. Όποιος δεν έχει παίξει με την παρτενέρ του με αυτό, χάνει ένα τεράστιο μέρος της ευχαρίστησης και της καύλας. Όχι αν αφήσεις να σε πειράξουν λίγο από πίσω δεν γίνεσαι γκέι. Τρομάζω με αυτά που ακούω και διαβάζω για το πόσο συντηρητισμός υπάρχει ακόμα στην εποχή μας.
Μα που ζούμε στον μεσαίωνα; (Με φωνή Κουτσούμπα).
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
663
Like
1.396
Πόντοι
206
αφού σε αυτό το φορουμ διαβάζεις ακόμα για πουστηδες σαφως και υπάρχει φουλ συντηριτισμός. εδω ( μη χεσω ) ειναι μαζεμένα όλα τα γνήσια σρενικά. που γαμάνε ΜΟΝΟ παραδοσιακά.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.232
Like
10.692
Πόντοι
2.256
αφού σε αυτό το φορουμ διαβάζεις ακόμα για πουστηδες σαφως και υπάρχει φουλ συντηριτισμός. εδω ( μη χεσω ) ειναι μαζεμένα όλα τα γνήσια σρενικά. που γαμάνε ΜΟΝΟ παραδοσιακά.
Τι σχέση έχει η ξεφτιλισμενη φάρα της λοατκι πουστοσύνης (δεν μιλάω για τους σοβαρούς ομοφυλόφιλους) με το αν γουστάρει κάποιος να παίζει γυναίκα με τη κωλοτρυπιδα του;
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
472
Κριτικές
26
Like
1.404
Πόντοι
1.011

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.795
Κριτικές
8
Like
26.353
Πόντοι
6.336
Δε θα θελα να καταλήξω έτσι.
Πρέπει να πάρω δραστικά μέτρα τώρα που είναι νωρίς,πριν η σούφρα μου αρχίζει να ζητάει δάχτυλο ξανά
Σε χάσαμε εσένα μαν.
Μάλλον θα ξεκίνησες πιάτσα παράδρομο....
Από τους Αλβανούς,τους χωριάτες και τα γουρούνια ανέβηκες στα 10ποντα....

:confused::confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.795
Κριτικές
8
Like
26.353
Πόντοι
6.336
Δεν υπαρχει μεγαλύτερη καύλα από το δάχτυλο άρχισα σιγά σιγά με την δικιά Μ στην αρχή δεν ήθελε τωρα έχω καταφέρει να Μ βάζει 2 δάχτυλα
Πέστης να προσέχει,μην ξεχάσει κανά ρολόι εκεί μέσα την επόμενη φορά...

:confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.795
Κριτικές
8
Like
26.353
Πόντοι
6.336

pappousgior

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
114
Κριτικές
9
Like
733
Πόντοι
301
Αν ξέρει τον τρόπο με χίλια ναι
 

TakoyniaThess

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
15
Like
37
Πόντοι
0
Απλά ενημερωτικά αν και δεν έχω διαβάσει όλο το νήμα. Ο προστάτης είναι από τα πιο ερωτικά όργανα του άντρα. Σχεδόν κάτι σαν την κλειτορίδα των γυναικών. Όποιος δεν έχει παίξει με την παρτενέρ του με αυτό, χάνει ένα τεράστιο μέρος της ευχαρίστησης και της καύλας. Όχι αν αφήσεις να σε πειράξουν λίγο από πίσω δεν γίνεσαι γκέι. Τρομάζω με αυτά που ακούω και διαβάζω για το πόσο συντηρητισμός υπάρχει ακόμα στην εποχή μας.
Μα που ζούμε στον μεσαίωνα; (Με φωνή Κουτσούμπα).
Και μόνο για το avatar παίρνεις το like
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
191
Κριτικές
21
Like
309
Πόντοι
31
Ξεκινήσαμε γιατί αυτή μου το ζήτησε...έτσι και έτσι..μετά άρχισε να με γλύφει αρχιδια και πήγαινε και λίγο κώλο σαλιωνε εγλυφε έβαλε έβγαλε και όταν έχυσα παίζει να είχα πρώτη φορά οργασμό στη ζωή μου. Εννοείται παίζουμε με δονητές με τα πάντα..Δεν πήγα ποτέ με άντρα και μόνο στη σκέψη αηδιάζω
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
31
Like
7.365
Πόντοι
3.886
Ξεκινήσαμε γιατί αυτή μου το ζήτησε...έτσι και έτσι..μετά άρχισε να με γλύφει αρχιδια και πήγαινε και λίγο κώλο σαλιωνε εγλυφε έβαλε έβγαλε και όταν έχυσα παίζει να είχα πρώτη φορά οργασμό στη ζωή μου. Εννοείται παίζουμε με δονητές με τα πάντα..Δεν πήγα ποτέ με άντρα και μόνο στη σκέψη αηδιάζω
Να έβρισκα κ εγώ μια τέτοια
 

loutsosathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2024
Μηνύματα
52
Like
55
Πόντοι
0
η τωρινη μου ειναι φουλ αρνητικη βεβαια ειχα μια πρωην που την γ@μουσα και ιεραποστολικα μου εβαζε παντα δαχτυλο. μπορω να πω ηταν απο τις καλυτερες εμπειριες μου. απο ποσοτητα το διπλασιο παντα... αρα ναι απο εμενα και σιγουρα σχολια περι πισογλεντι κτλ ειναι αστεια.
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
345
Like
440
Πόντοι
21
Εγώ αυτό το κάνω συνήθως όταν αργεί να χύσει κάποιος, γιατί με πίεση στον προστάτη είναι 99% σίγουρο ότι θα χύσει άμεσα.
Σε καμία περίπτωση σε όσους στήνονται στα 4 ή αρχίζουν να κουνάνε τον κώλο τους και να μουγκρίζουν :confused:

Πάντως σε όσα αρσενικά μου άρεσαν και το έβαλα... για κάποιον λόγο... αν ακουμπήσω με το χέρι μου σκληρή κουράδα γίνομαι τέρμα τούρμπο και χύνω κι εγώ αμέσως...
Σε καμία περίπτωση αν λερωθεί το δάχτυλο μου (που πολύ σπάνια να συμβεί), ξενερώνω και τέλος η όλη φάση (αλλά με το παραπάνω, και αφού έχεις και λάδι/λιπαντικό στο χέρι, δεν λερώνεσαι καν)
Επίσης αν δεν είναι τέρμα κομμένα τα νύχια μου δεν το τολμάω καν, δεν ξέρω πως το κάνουν οι γυναίκες με νύχια, αφού είναι επικίνδυνο να σε τραυματίσει.
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
19
Like
391
Πόντοι
20
Εγώ αυτό το κάνω συνήθως όταν αργεί να χύσει κάποιος, γιατί με πίεση στον προστάτη είναι 99% σίγουρο ότι θα χύσει άμεσα.
Σε καμία περίπτωση σε όσους στήνονται στα 4 ή αρχίζουν να κουνάνε τον κώλο τους και να μουγκρίζουν :confused:

Πάντως σε όσα αρσενικά μου άρεσαν και το έβαλα... για κάποιον λόγο... αν ακουμπήσω με το χέρι μου σκληρή κουράδα γίνομαι τέρμα τούρμπο και χύνω κι εγώ αμέσως...
Σε καμία περίπτωση αν λερωθεί το δάχτυλο μου (που πολύ σπάνια να συμβεί), ξενερώνω και τέλος η όλη φάση (αλλά με το παραπάνω, και αφού έχεις και λάδι/λιπαντικό στο χέρι, δεν λερώνεσαι καν)
Επίσης αν δεν είναι τέρμα κομμένα τα νύχια μου δεν το τολμάω καν, δεν ξέρω πως το κάνουν οι γυναίκες με νύχια, αφού είναι επικίνδυνο να σε τραυματίσει.
Εγώ και στα 4 έχω κάτσει πολυ καύλα είναι..κανονικά θέλει ν κάνεις κλισμα εγώ κάνω με το ντουζ αλλιώς δεν κάθομαι να Μ βάλει γιατί αν λερωθεί μετά θα ξενερώσει και ίσως να μην θέλει να ξαναβάλει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom