Νέα

Παρέα στην ηλικία μου να πάμε στριπτιζάδικο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Δ
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
51
Like
77
Πόντοι
0
Δεν θέλω τίποτα από κανέναν, ούτε έστειλα κάτι σε κανέναν, μην αγχώνεστε. Απλά επειδή δεν είμαι ρουφιάνος έστειλα στον φίλο μας ότι δεν είναι ωραίο να μου στέλνει και να προτείνει συνάντηση και να κάνουμε τρίο και με προσωπικά μνμ και στα θρεντ, και μετά να κράζει επειδή κάποιος δεν ενδιαφέρεται. Σας εύχομαι όλους καλή συνέχεια, και όπως είπα και στον φίλο μας που ζητάει υποστήριξη λόγω του emotional damage που το έκανα, ελπίζω ότι στην ηλικία του θα έχω κάτι καλύτερο να κάνω από το να κλαίω online, αλλά έχει πλάκα που τον πείραξε τόσο και έχει σπαμαρει το θρεντ με 500 μνμ. Taste of your own medicine.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.519
Like
65.682
Πόντοι
11.956
Δεν θέλω τίποτα από κανέναν, ούτε έστειλα κάτι σε κανέναν, μην αγχώνεστε. Απλά επειδή δεν είμαι ρουφιάνος έστειλα στον φίλο μας ότι δεν είναι ωραίο να μου στέλνει και να προτείνει συνάντηση και να κάνουμε τρίο και με προσωπικά μνμ και στα θρεντ, και μετά να κράζει επειδή κάποιος δεν ενδιαφέρεται. Σας εύχομαι όλους καλή συνέχεια, και όπως είπα και στον φίλο μας που ζητάει υποστήριξη λόγω του emotional damage που το έκανα, ελπίζω ότι στην ηλικία του θα έχω κάτι καλύτερο να κάνω από το να κλαίω online, αλλά έχει πλάκα που τον πείραξε τόσο και έχει σπαμαρει το θρεντ με 500 μνμ. Taste of your own medicine.
Μύστη εσύ έλεγες ότι εψαχνες τρίο με την γυναίκα σου σου είπα εάν θες να βρεθούμε μου είπες ότι δεν θέλετε άντρα στα 50 και εκεί τελείωσε το θέμα ....ότι γράφω και ποσταρο είναι για αυτά που ζητάς στο νήμα ...το άλλο που λες δεν υπάρχει ...και ναι όσα μηνύματα θέλω θα γράφω εάν θέλω ... υπάρχει όριο....δεν βλέπεις που σε δουλεύουν όλοι στο νήμα εμένα περίμενες να στο πω ....και τι είπα ....αντί να βρεις άντρα πηγαινε με την κοπέλα σου να δει στρίπερ να την ψήσεις για τρίο που θες ...λύση σου εδωσα από το πρόβλημα σου ...που είναι σε αυτό η κακία...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.519
Like
65.682
Πόντοι
11.956
Αααα και λες ότι κλαίω ον λάιν σε αυτή στην ηλικία που είμαι ....εγώ στην ηλικία σου δεν καθόμουν να γράφω σε φόρουμ καμάκι έκανα στις γκόμενες....αλλά θα μου πεις ότι επειδή είμαι μεγάλος τότε δεν υπήρχε ίντερνετ χαχαχα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.237
Κριτικές
4
Like
7.226
Πόντοι
2.586
Gay memes in 2023. Wow! Original! Αλλά να ασχολείσαι τόσο πολύ με αυτό το ποστ, κάτι λέει και για σένα τότε
Το bou είναι μπροστά. Το 2033 τα gay memes θα είναι πάλι στην μόδα και οι κρυφομπούστηδες πασαλειμένοι με πίσσα και πούπουλα!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Μύστες σας έστειλε και εσάς προσωπικά μυνήματα ο νηματοθετης...
εμενα δεν μου εστειλε.... :(

Lonely Zach Galifianakis GIF
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
51
Like
77
Πόντοι
0
Το bou είναι μπροστά. Το 2033 τα gay memes θα είναι πάλι στην μόδα και οι κρυφομπούστηδες πασαλειμένοι με πίσσα και πούπουλα!
Το πόσο πολύ ασχολείστε με τους «πούστηδες» όλοι σας χωρίς να υπάρχει λόγος να είστε σε αυτό το θρεντ, είναι πολύ ύποπτος.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
51
Like
77
Πόντοι
0

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Ούτε πρόκειται, γιατί πραγματικά δεν υπάρχει λόγος ούτε να σου στείλω, ούτε να είσαι στο θρεντ
Α ρε τυπαρα νηματοθετη :2funny:

Αμα δεν σε γαργαλαγε η σουφρα σου, θα σε πηγαινα στα καλυτερα στριπτιτζαδικα να σνιφαρουμε μεχρι και τη σκονη στα ραφια των πιο αντιεμπορικων ποτων, στα καπακια σουρωμενη μπουρδελοτσαρκα μεχρι να μας πεταξουν εξω με τις κλοτσες, break για βρωμικο πατσα να παρουμε πνευματικες και σωματικες δυναμεις, και ξανα μπουρδελοτσαρκα μεχρι ο ηλιος να μας στειλει σαν τα βαμπιρ, τρεχοντας στο διθεσιο με τα 200+ ατμοσφαιρικα μας αλογα, καρφωτους στα σπιτια μας.

Εσυ εχασες, λυπαμαι
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.184
Like
16.014
Πόντοι
3.556
Το πόσο πολύ ασχολείστε με τους «πούστηδες» όλοι σας χωρίς να υπάρχει λόγος να είστε σε αυτό το θρεντ, είναι πολύ ύποπτος.
τυπαρα όμορφε κακολντ μια παρενθεση απο το σκουπιδιασμα για μια τεχνοκρατική ερωτηση. αυτο το ορ στη φωτο προφιλ σου τι ειναι; :undecided::undecided::undecided:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.969
Like
21.020
Πόντοι
5.006
OP
OP
Δ
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
51
Like
77
Πόντοι
0
Α ρε τυπαρα νηματοθετη :2funny:

Αμα δεν σε γαργαλαγε η σουφρα σου, θα σε πηγαινα στα καλυτερα στριπτιτζαδικα να σνιφαρουμε μεχρι και τη σκονη στα ραφια των πιο αντιεμπορικων ποτων, στα καπακια σουρωμενη μπουρδελοτσαρκα μεχρι να μας πεταξουν εξω με τις κλοτσες, break για βρωμικο πατσα να παρουμε πνευματικες και σωματικες δυναμεις, και ξανα μπουρδελοτσαρκα μεχρι ο ηλιος να μας στειλει σαν τα βαμπιρ, τρεχοντας στο διθεσιο με τα 200+ ατμοσφαιρικα μας αλογα, καρφωτους στα σπιτια μας.

Εσυ εχασες, λυπαμαι
Μπράβο τυπάρα! Για σένα είναι η ζωη! Δεν πειράζει, είμαι νέο παιδί ακόμα, έχω πολύ χρόνο να ζήσω και τετοια. Αλλά παρε τους υπόλοιπους από το θρεντ να κάνουν καμία ακόμη τρελα στην ζωη τους όσο προλαβαίνουν ακόμα στην ηλικία που είναι. Με τόσα σχόλια για τους γκει και σούφρες άλλων ανδρών είστε αρκετά ύποπτοι, οπότε είμαι σίγουρος ότι θα περάσετε καλά όλοι μαζί.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
8
Like
11.421
Πόντοι
3.786
Προς το νέο μέλος νηματοθέτη:

- Εγώ όταν δεν είχα παρεά για στριπτιτζάδικα (τα έχω κόψει εδώ και χρόνια, μόνο στο golden queens πηγα οταν μετακομισα Αθηνα ,γάμησα μια φορα και τέλος) πήγαινα μόνος μου. Δεν καταλαβαίνω τι τη θέλεις την παρεά, για να σχολιάζετε;

επειδή δε σε κόβω για βλάκα, προσκαλείς σε φόρουμ άγνωστους ,το λιγότερο που μπορεις να περιμένεις είναι να σου την κοπανήσουν πριν έρθει ο λογαριασμος και μετά να πληρώνεις μόνος σου τα γαμησιάτικα των αλλωνών. Το χειρότερο ... ας το σκεφτείς μόνος σου.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι είσαι gay, γιατί πολύ απλά υπάρχουν τόσα site ,εφαρμογές ,ακόμη και τομεας στο μπου για gay που θέλουν να γαμηθούν, 29 χρονών είσαι άρα εξοικειωμένος με την τεχνολογία σιγά μη δυσκολευτείς.

Αλλά ρε παίκτη απορώ... τι μπορεί να σου πέρασε από το μυαλό; Oτι εδώ κανονίζουμε ομαδικές εξόδους; Και τα λίγα μέλη που γνωρίζονται μεταξύ τους κάνουν τα παρεάκια τους χωρίς να το ανακοινώνουν. Αν δεν έχεις φίλους, γράψου σε κανένα γυμναστήριο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Μπράβο τυπάρα! Για σένα είναι η ζωη! Δεν πειράζει, είμαι νέο παιδί ακόμα, έχω πολύ χρόνο να ζήσω και τετοια. Αλλά παρε τους υπόλοιπους από το θρεντ να κάνουν καμία ακόμη τρελα στην ζωη τους όσο προλαβαίνουν ακόμα στην ηλικία που είναι. Με τόσα σχόλια για τους γκει και σούφρες άλλων ανδρών είστε αρκετά ύποπτοι, οπότε είμαι σίγουρος ότι θα περάσετε καλά όλοι μαζί.
δεν σου ριχνω ουτε 5 χρονια τυπε, αλλα ειμαι οντως σοφος για την ηλικια μου εχεις δικιο.
Κατα τα αλλα αφου εισαι νεος και μαθαινεις, παρε μια συμβουλη. Μην ταιζεις τα τρολ.

Ενα γκιφακι εβαλα απο μια ταινια που πηρε 3 οσκαρ και απασφαλισες αρχιζοντας να λες για πατριαρχιες, ομοφοβικους και αρχιδια. Που να σε ελεγα και πουστη δηλαδη :confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.184
Like
16.014
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • BFEAE74A-DB23-43C4-950E-889762C793D9.jpeg
    BFEAE74A-DB23-43C4-950E-889762C793D9.jpeg
    87,3 KB · Εμφανίσεις: 37

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
τι μπορεί να σου πέρασε από το μυαλό; Oτι εδώ κανονίζουμε ομαδικές εξόδους;
για ομαδικες εξοδους δεν ξερω, αλλα για ομαδικες αλληλομαλακιες εισοδους ολο και κατι εχει παρει το ματι μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom