Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 112 (πρώην Πατησίων 286 )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα proedros46
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
το έχω ξαναπει, το μαγαζί άρχισε να ανεβαίνει όταν μπήκε το δαχτυλάκι στο στανταρ πρόγραμμα. οι περισσότεροι χύνουν πριν γαμίσουν. να τα λεφτά πως βγαινουν
Γηράσκω αεί διδασκόμενος...

Ωστόσο, μήπως κρίνετε εξ' ιδίων τα αλλότρια;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
μπααα, ποια νικολέτα.
αφού τις περισσότερες φορές που πάω όλα τα δωμάτια είναι γεμάτα και με διώχνουν. Πιο παλιά ήταν η Ναταλί, τώρα έχει τις δυο πολωνέζες, είχε τη Βίκυ μέχρι να χαλάσει το πρόγραμμά της και έχει και τη Γαβριέλλα που είναι γυναικάρα.
το έχω ξαναπει, το μαγαζί άρχισε να ανεβαίνει όταν μπήκε το δαχτυλάκι στο στανταρ πρόγραμμα. οι περισσότεροι χύνουν πριν γαμίσουν. να τα λεφτά πως βγαινουν

δεν μας τα λές καλά συνάδελφε... πριν μια εβδομάδα η Νικολέττα σας ικανοποιούσε πλήρως και τώρα αναρωτιέστε ποία Νικολέττα? φάουλ και οφφ-σάιντ ταυτόχρονα...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
δεν μας τα λές καλά συνάδελφε... πριν μια εβδομάδα η Νικολέττα σας ικανοποιούσε πλήρως και τώρα αναρωτιέστε ποία Νικολέττα? φάουλ και οφφ-σάιντ ταυτόχρονα...

βρε η Νικολέτα είναι σούπερ, απλώς λέω ότι δεν ανέβηκε το μαγαζί μόνο λόγω Νικολέτας. Γιατί αν ήταν έτσι δεν θα μας έδιωχναν λόγω έλλειψης δωματίου. Θα δούλευε μόνο η Νικολέτα και θα βλέπαμε τις υπόλοιπες. Προσωπικά την θεωρώ την πιο vfm εκεί μέσα, αλλά η Γκάμπυ είναι πιο όμορφη. Τεσπα έχει για όλα τα γούστα. 

Γηράσκω αεί διδασκόμενος...

Ωστόσο, μήπως κρίνετε εξ' ιδίων τα αλλότρια;

έγινε μια απόπειρα εναντίον μου, αλλά πρόλαβα την πλήρη διείσδυση
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.446
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
μπααα, ποια νικολέτα.
αφού τις περισσότερες φορές που πάω όλα τα δωμάτια είναι γεμάτα και με διώχνουν. Πιο παλιά ήταν η Ναταλί, τώρα έχει τις δυο πολωνέζες, είχε τη Βίκυ μέχρι να χαλάσει το πρόγραμμά της και έχει και τη Γαβριέλλα που είναι γυναικάρα.
το έχω ξαναπει, το μαγαζί άρχισε να ανεβαίνει όταν μπήκε το δαχτυλάκι στο στανταρ πρόγραμμα. οι περισσότεροι χύνουν πριν γαμίσουν. να τα λεφτά πως βγαινουν

ετσι είναι. :rockon:
Από καποια στιγμη και μετα η βικυ επεσε σε αποδοση 100% σαν να μην ηθελε τη δουλεια, δικαιωμα της.
Ναταλυ ποτε δεν ειδα ηταν απασχολημενη  :think:
Για το τελευταιο δεν ηξερα ότι ηταν τοσο διαδεδομενο. Τι να λεει αραγε η ξυνη κυρια της εισοδου?
 

Επισκέπτης
Όσο για την Νικόλ, μας βγήκε με σπερματοφοβία..

Νικόλ , είναι αυτό που φώναζαν Νίκη παλιά, σέρβα , που μύριζε κωλαρίλα
και είχε εγγυημένο Μερέντιασμα για όποιον έψαχνε την πίσω πόρτα ;;;;
Με πολύ και παχιά (όχι light) κρέμα σοκολάτα ;;;
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Καλα ρε μαγκες, ειναι τρελοι αυτοι?? Τι ωρα κλεινουν?? Πηγα 2 φορες και μου λεει αυτη η υπηρεσια με τα κοντα μαλλια, πως κλεισανε. Την πρωτη πηγα κατα τις 8 κ τη δευτερη κατα τις 7. Καλα εισαι τρελη της λεω.

Ε αφου σχολανε τα κοριτσια μου απαντα
τι ωρα να ερθω τη ρωταω.
Κατα τις 5 μου απαντα.

Συμβαινει και σε αλλους??
Η τρελα πουλαει η τυπισσα.??

 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
εγω δεν μπορω να καταλαβω ... αφου στο 70% ριχνει πορτα και σε άλλο ένα 15% κλεινει από τις 7
γιατι το κρατανε ανοιχτο  :dunno: :jerking: :jerking:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Καλα ρε μαγκες, ειναι τρελοι αυτοι?? Τι ωρα κλεινουν?? Πηγα 2 φορες και μου λεει αυτη η υπηρεσια με τα κοντα μαλλια, πως κλεισανε. Την πρωτη πηγα κατα τις 8 κ τη δευτερη κατα τις 7. Καλα εισαι τρελη της λεω.

Ε αφου σχολανε τα κοριτσια μου απαντα
τι ωρα να ερθω τη ρωταω.
Κατα τις 5 μου απαντα.

Συμβαινει και σε αλλους??
Η τρελα πουλαει η τυπισσα.??

πουλάει τρέλα η χοντρούλα ... μήπως κανει face control ??
 

Trelos86

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Περασα και εγω και μου είπε ότι μετακομιζουν αλλού,αδε Νικολεττα μου σου έρχομαι  :s&m_1: 
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Μετα από τοσα που ακουσα για το μαγαζί αποφάσισα να ρίξω μιά ματιά, παρότι είναι πολύ έξω από τα συνηθισμένα μου δρομολόγια.
Αφού γαμήθηκα μια φορά με την κίνηση της Πατησίων και δεύτερη φορά για να βρώ να παρκάρω καταλήγω εκεί γύρω στις 5 το απόγευμα και ποιό το αποτέλεσμα. Δεν ανοίγανε την πόρτα με τίποτα !!!
>:( >:( >:( >:( >:(
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Η χοντρή στην πόρτα είναι πολύ μαλάκω. 100 φορές να πας σε αντιμετωπίζει σαν την πρώτη φορά.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.446
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
Η χοντρή στην πόρτα είναι πολύ μαλάκω. 100 φορές να πας σε αντιμετωπίζει σαν την πρώτη φορά.

είναι αναποσπαστο τμημα της καλτιλας του χωρου και της γειτονιας τυπε  :grin:
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Τελικά ξέρει κανείς να μας πει σίγουρα, λειτουργεί το μαγαζί, μετακομίζουν, τι ακριβώς συμβαίνει ...???

 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
34
Like
3.122
Πόντοι
4.365
Τελικά ξέρει κανείς να μας πει σίγουρα, λειτουργεί το μαγαζί, μετακομίζουν, τι ακριβώς συμβαίνει ...???

Έτσι κι αλλιώς σπανίως ανοίγουν, οπότε αν δεν είσαι δίπλα μην κάνεις το κόπο να πας..
 

Trelos86

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά δεν ανοίγουν, γιατί έχουν καινούργιο χωρο παλι στο Πατισιον, πήρα τηλέφωνο και ρωτησα, και μου είπαν για αλλο μαγαζί, παω να κάνω βόλτα και να δω την Νικολεττα μου   :pipa1:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
πές μας ρε τύπε το καινούργιο νούμερο , είναι τελικά Πατησίων 112 και Πιπίνου?
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Έφυγε από εκεί? Και που βρίσκεται? Και επίσης ξέρει κανείς σήμερα μέχρι τι ώρα δουλεύουν?
 

Trelos86

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ναι εκεί βρίσκεται έτσι μου είπαν στο τηλέφωνο, μαλλον μέχρι τις 21
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom