Νέα

Πιάτσες στο Ηράκλειο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 88K
  • Ετικέτες
    ηράκλειο κρήτης
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.102
Κριτικές
86
Like
3.639
Πόντοι
5.015

Επέστρεψε, ωραία, και ήμουν βέβαιος μόλις είδα ότι ενημερώθηκε το thread πως κάποιος θα ανήγγειλε ένα τέτοιο νέο... Τουλάχιστον ξέρουμε ότι είναι καλά, εγώ είμαι στην Αθήνα πλέον βέβαια, οπότε ας ελπίσω ότι θα αθετήσει τον όρκο που μου είχε δώσει την τελευταία φορά που γαμηθήκαμε εδώ ότι δε θα ξαναπατήσει το πόδι της στη μεγαλούπολη και μια μέρα θα χτυπήσει το τηλέφωνο να μου αναγγείλει ότι ήρθε για λίγες μέρες και να κλείσουμε ραντεβού

:smitten: :smitten: :smitten:
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
359
Like
1.052
Πόντοι
201
Ξέρει κανείς τι παίζει με μια ξανθούλα γυφτοβουλγαρα που έφερνε βόλτες πριν λίγες μέρες έξω από το Σκλαβενίτη πρώην καρφουρ και είχε πιάσει κουβέντα με ένα παππού?και γενικά έχω παρατηρήσει διαφορές τέτοιες απόγευμα όταν ακόμα είναι ανοιχτό το σούπερ μάρκετ,πέρα από τη μαύρη με τις βυζάρες που φέρνει βόλτες το βράδυ.την έχει πάρει κανείς?οποίος μπορεί πμ.παντως μου φάνηκε περίεργο γιατί της έκανα κίνηση έβγαλα αλαρμ και έκανε πως κοιτάζει αλλού.ένα κλαρίνο με σκούφο μέχρι 15€ θα ήταν ότι πρέπει από το συγκεκριμένο πορνίδιο  :pipa1:
 

telhstel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει κατι αλλο αμμουδάρα εκτος απο τη μαυρούλα με τα μεγάλα βυζια?
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τι παίζει με μια ξανθούλα γυφτοβουλγαρα που έφερνε βόλτες πριν λίγες μέρες έξω από το Σκλαβενίτη πρώην καρφουρ και είχε πιάσει κουβέντα με ένα παππού?και γενικά έχω παρατηρήσει διαφορές τέτοιες απόγευμα όταν ακόμα είναι ανοιχτό το σούπερ μάρκετ,πέρα από τη μαύρη με τις βυζάρες που φέρνει βόλτες το βράδυ.την έχει πάρει κανείς?οποίος μπορεί πμ.παντως μου φάνηκε περίεργο γιατί της έκανα κίνηση έβγαλα αλαρμ και έκανε πως κοιτάζει αλλού.ένα κλαρίνο με σκούφο μέχρι 15€ θα ήταν ότι πρέπει από το συγκεκριμένο πορνίδιο  :pipa1:
Γυφτοβουλγάρα με παππού; Μάλλον για μάδημα τον ήθελε,γι΄ αυτό και σε απαξίωσε όταν της έκανες νόημα... Για άλλη κίνηση δεν έχω τπτ στα υπ'όψιν πέριξ του Σκλαβενίτη.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
470
Like
172
Πόντοι
1
Σάββατο απόγευμα έξω απο το παρκινγ του Σκλαβενιτη αμμουδάρα ...
πολύ μελαχρινή ... με αγορε πλατινέ μαλλιά ... ωραίο skinny σώμα ... δεν ξέρω αλλά μου
φάνηκε να κάνει πιάτσα εκεί ... την είδα όταν πήγα σούπερ ... όταν βγήκα ... μετά ξαναπήγα
να πλύνω το car :glasses: και ήταν ακόμα εκεί ... ξέρει κανείς κάτι ?
 

HeraklionStreets

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2019
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Πετυχαινεις που κ που αλλα ειναι για νωρις μονο και για ανω των 60+++ δεν αξιζει καν να κανεις βολτα.
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Σάββατο απόγευμα έξω απο το παρκινγ του Σκλαβενιτη αμμουδάρα ...
πολύ μελαχρινή ... με αγορε πλατινέ μαλλιά ... ωραίο skinny σώμα ... δεν ξέρω αλλά μου
φάνηκε να κάνει πιάτσα εκεί ... την είδα όταν πήγα σούπερ ... όταν βγήκα ... μετά ξαναπήγα
να πλύνω το car :glasses: και ήταν ακόμα εκεί ... ξέρει κανείς κάτι ?
Τύπε, έχεις δίκαιο. Πιάτσα κάνει αλλά 99% είναι πρεζού. Αν γουστάρεις κασκαντεριλίκια και την ξαναδείς, φόρτωσε την. Την έχω πετύχει κόκκαλο στο κυκλικό ,πίσω απο του Σκλαβενίτη.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
470
Like
172
Πόντοι
1
Σάββατο απόγευμα έξω απο το παρκινγ του Σκλαβενιτη αμμουδάρα ...
πολύ μελαχρινή ... με αγορε πλατινέ μαλλιά ... ωραίο skinny σώμα ... δεν ξέρω αλλά μου
φάνηκε να κάνει πιάτσα εκεί ... την είδα όταν πήγα σούπερ ... όταν βγήκα ... μετά ξαναπήγα
να πλύνω το car :glasses: και ήταν ακόμα εκεί ... ξέρει κανείς κάτι ?
Τύπε, έχεις δίκαιο. Πιάτσα κάνει αλλά 99% είναι πρεζού. Αν γουστάρεις κασκαντεριλίκια και την ξαναδείς, φόρτωσε την. Την έχω πετύχει κόκκαλο στο κυκλικό ,πίσω απο του Σκλαβενίτη.

Άσε μακριά από μας ... την έχω δει αρκετές φορές ... 100% πρεζόνι
 

Neos989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
55
Like
8
Πόντοι
0
Τη μαύρη δεν την έχω πετύχει στου Σκλαβενίτη.
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
359
Like
1.052
Πόντοι
201
Τη μαύρη δεν την έχω πετύχει στου Σκλαβενίτη.

Πριν το lockdown ηταν καθε βραδυ σκλαβενιτη και περιξ,μετα χαθηκε.Κριμα γιατι με ειχε αδειασει πολλες φορες με τα τσιμπουκοχειλα της.Το αλλο το πρεζονι που λενε οι αλλοι ειναι τρομακτικο,οπως και τα γυφτοβουλγαρακια.Η μαυρη πιστευω ηταν η μονη που αξιζε σε επιπεδο πιατσας στη πολη και ελπιζω να ξαναεμφανιστει συντομα
 

geor70

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Τελικά στην αμμουδάρα μόνο γυφτοβουλγάρες κυκλοφορούν?
 

hikabot

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
26
Like
4
Πόντοι
0
Παιδες, κυκλοφορεί τίποτα τώρα; Πέρασα πριν λίγο από Σκλαβενίτη αλλά δεν υπήρχε ψυχή;
Παίζουν πουθενά αλλού γενικότερα εκτός από εκεί;
 

Anonumos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2021
Μηνύματα
45
Like
26
Πόντοι
0
Ρε μάγκες πολύ νεκρά στο Ηράκλειο! Πέρασα σήμερα μια βόλτα από του Σκλαβενίτη και δεν υπήρχε τιποτα! Η καραντίνας της έδιωξε όλες ή άλλαξαν τα στέκια; Ξέρει κανείς αν πάνε σε αλλά σημεία;
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.904
Πόντοι
2.256
Ρε μάγκες πολύ νεκρά στο Ηράκλειο! Πέρασα σήμερα μια βόλτα από του Σκλαβενίτη και δεν υπήρχε τιποτα! Η καραντίνας της έδιωξε όλες ή άλλαξαν τα στέκια; Ξέρει κανείς αν πάνε σε αλλά σημεία;
δεν υπαρχει τιποτα προς το παρον σε πιατσες μονο σε αγγελιες και αυτες ειναι μαυρα χαλια που ζητανε ενα σωρο χρηματα
 

Anonumos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2021
Μηνύματα
45
Like
26
Πόντοι
0
δεν υπαρχει τιποτα προς το παρον σε πιατσες μονο σε αγγελιες και αυτες ειναι μαυρα χαλια που ζητανε ενα σωρο χρηματα
Στον Σκλαβενίτη ήταν ένα τραβελι και μια που μάλλον έβαζε τα τελευταία ένσημα πριν βγει στην σύνταξη αλλά τις τελευταίες μέρες δεν είναι ούτε αυτές! Όσο για την μαύρη δεν το συζητώ..μάλλον γύρισε Ουγκάντα
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.904
Πόντοι
2.256
Στον Σκλαβενίτη ήταν ένα τραβελι και μια που μάλλον έβαζε τα τελευταία ένσημα πριν βγει στην σύνταξη αλλά τις τελευταίες μέρες δεν είναι ούτε αυτές! Όσο για την μαύρη δεν το συζητώ..μάλλον γύρισε Ουγκάντα
Την ψηλή λες που καθόταν σε ένα opel corsa δεξιά από του Σκλαβενίτη ..
Δεν υπάρχει τίποτα τώρα εκει
 

Anonumos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2021
Μηνύματα
45
Like
26
Πόντοι
0
Την ψηλή λες που καθόταν σε ένα opel corsa δεξιά από του Σκλαβενίτη ..
Δεν υπάρχει τίποτα τώρα εκει
Πέρασα χτες και ήταν το τραβελι που κάθετε στην αρχή του στενού μέσα στο αμάξι και πρέπει να ήταν και άλλη μια στο από κατω στενό, εκεί που είναι το shell, η οποία μου φάνηκε για πρεζόνι
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.904
Πόντοι
2.256
Πέρασα χτες και ήταν το τραβελι που κάθετε στην αρχή του στενού μέσα στο αμάξι και πρέπει να ήταν και άλλη μια στο από κατω στενό, εκεί που είναι το shell, η οποία μου φάνηκε για πρεζόνι
Είναι για σκληροπυρηνικούς και ιδιαίτερα γούστα ....
 

pinokiox3

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
30
Like
11
Πόντοι
0
Ίσως όταν και αν ξανά ανοίξει η Ρίτσα να βγαίνουν πάλι στην παραλιακή οι δικές τις..Ίδωμεν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom