Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
εγω στηριζω ιδεολογία βανταμ και δνε νομίζω να τρολαρει γιατί μιλάει πολυ λογικά.
Γιατί ρε τυπε δεν μπορείς να αποδεχτείς ότι υπάρχουν άντρες που απαξιώνουν τις γκομενες.
Αυτοί εχουν βρει αποκούμπι στον αγοραιο έρωτα και τις γκομενες τις γράφουν.
Γιατί στη σήμερον εποχή το απόλυτο αρσενικό να πρέπει να γίνει σκυλος να το πω κυνηγοσκυλο για να ριξει μια γκόμενα.
Ο βανταμ ειπε μεσα σε 20 μερες να στο δώσει η γκόμενά και εσυ τρολαρεις,εσένα ρε τυπε ποτέ στο δίνουν οι γκομενες την δευτερη μέρα γιατί εγω απο τις σχέσεις που ειχα κάνει μου το έδιναν απο μηνα εως και 3 μήνες και ένας φίλος έριξε μια την 13η μέρα ως ρεκόρ.

Σου είπα, πηγαινετε όπου θέλετε.
Κι εγώ αυτό κάνω. Δεν ενοχλω κανέναν.
Συζήτηση κάνουμε μέχρι κι αν ανοίξουν
τα μπουρδέλα.
Λες ότι δεν δέχομαι πως υπάρχουν άνδρες
που απαξιωνουν τις γκόμενες.
Ποτέ δεν έγραψα κάτι τέτοιο.
Στην ακραία συμπεριφορά διαφώνησα
οπως κσι στην αποφυγη λύσεων.
Εγώ όσες γκόμενες είχα στην ζωή μου είτε μουναρες είτε μετριες, σε τρεις μέρες
το πολύ, τις ειχα γαζωσει.
Μάλιστα όλοι όσοι ξέρω
κατάφερναν το ίδιο.
Άρα δεν ειμαι κάτι το ιδιαίτερο.
Θέλω να πιστεύω ότι επεσες σε καθυστερια γιατί το να γινει η πραξη σε μήνα
ή τριμηνο, το θεωρώ αδύνατον.


:hi:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Δεν τίθεται θέμα προσβολής. Δίνω ορισμούς των λέξεων. Αυτή είναι η κατάσταση.
Ο Βαν Νταμ τρολλαρει ετσι κι αλλιώς.
Δεν χρειάζεται εμένα σαν αντίπαλο.
Δεν είμαι καν αντιπαλος.
Στέκομαι ανάμεσα στις δύο πλευρές
γιατί έτσι μου αρέσει και γέρνω
όπου έχω ροπή.
Είναι αδύνατον να πιστεύει ολα αυτά
που γράφει ο Βαν Νταμ.
Το ότι του αρέσει μπορώ να το δεχθω
(κάπως) κι είναι το μονο επιχείρημα
απο οτι έχει γράψει που του δίνει μία αβάντα. Όλα τα άλλα που εχει πει ειτε έπεσαν σαν τραπουλόχαρτα είτε είναι ακραία με κλειδώματα κι ανασφάλειες.
Εδώ έγραψε ότι θέλει ένα μήνα για να του το δωσει γκομενα. Τρολινγκ καραμπινατο.
Αν τα πιστευει όλα αυτά, πηγαίνει γραμμή για να γίνει φορμετ. Έχει το 60%.
Με λιγη προσπάθεια θα μαζέψει
και το υπόλοιπο 40%. Τα λέμε.

:hi:
τντ δεν τρολαρω καθολου μιλαω πολύ σοβαρα.
εχω δοκιμασει και τις εξω σχεσεις εχω δοκιμασει και τον αγοραιο ερωτα.
ο αγοραίος ερωτας είναι άλλο λεβελ,δεν σε ξερει δεν τη ξερεις,τη βλέπεις και τη πηδας ταυτόχρονα αυτή η ποικιλια είναι όλα τα λεφτα στον αγοραιο.
τι να τα κανεις τα συναισθηματα ρε τντ και όλα τα αγαπουλιστικα και αν θες να τα κανεις κανε τα με την ιεροδουλη ετσι και αλλιως αν υπηρχε αληθινη αγαπη εκει εξω δεν θα χωριζε κανεις.
εγω δεν λεω οσοι θελετε να ερωτευτητε ερωτευτητε αλλα να μην μπαινετε εδώ μεσα και μας παρουσιάζετε ότι εσεις κανετε το σωστο και εμεις το λαθος
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Σου είπα, πηγαινετε όπου θέλετε.
Κι εγώ αυτό κάνω. Δεν ενοχλω κανέναν.
Συζήτηση κάνουμε μέχρι κι αν ανοίξουν
τα μπουρδέλα.
Λες ότι δεν δέχομαι πως υπάρχουν άνδρες
που απαξιωνουν τις γκόμενες.
Ποτέ δεν έγραψα κάτι τέτοιο.
Στην ακραία συμπεριφορά διαφώνησα
οπως κσι στην αποφυγη λύσεων.
Εγώ όσες γκόμενες είχα στην ζωή μου είτε μουναρες είτε μετριες, σε τρεις μέρες
το πολύ, τις ειχα γαζωσει.
Μάλιστα όλοι όσοι ξέρω
κατάφερναν το ίδιο.
Άρα δεν ειμαι κάτι το ιδιαίτερο.
Θέλω να πιστεύω ότι επεσες σε καθυστερια γιατί το να γινει η πραξη σε μήνα
ή τριμηνο, το θεωρώ αδύνατον.


:hi:
σε τρεις μερες τντ δεν υπαρχει περιπτωση να στο δωσει η άλλη εκτος και αν πετυχες καραελλειψακι η πουτανακι.
ολες οι γκομενες εκει εξω αργουν να το δωσουν οι περισσοτερες για να μην της πει καποιος πουτανα,φοβουνται την κοινωνικη κατακραυγή.
εγω εχω πετυχει γκομενα μεσω σοσιαλ να μιλαω και να εχω διαπραγματευτεί ότι μολις βρεθουμε να συνευρεθούμε,η τυπισσα δεχτηκε αλλα καθυστερησε λογο ότι μενει σε άλλη πολη ωσπου εγω μολις ειδα ότι σπαταλαω χρονο και ενεργεια στα σοσιαλ ολο στο ομιλιτο την εκοψα και συγκεκριμενα αυτή τη περιοδο που τα μπουρδελα είναι κλειστα,ουσιαστικα απαξιωσα τη γκομενα γιατι ειδα ότι σπαταλησα ενεργεια και χρονο και παρολο που δεν βρισκω να πηδησω μεσω αγοραιου.
αυτό είναι απαξιωση τντ
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
αυτή τη στιγμη που τα μπουρδελα στουντιο είναι κλειστα η κατρακυλα εχει φτασει στο ζενιθ.
δεν παει άλλο και αυτό πρεπει να το καταλαβει η κωλοκυβερνηση.
αυτηυ τη στιγμη τραβελια γυφτοπούλες και σαπιες εχουν γινει κολ γκιρλ και ζητανε 100 ευρω εχουν υπερεκτιμηση πια το σεξ.
από την άλλη στο μεταξι λειτουργουν στη ζουλα καποια με τους νταβαδες να κρατανε τσιλιες και μεσα να γινεται το χαος με πακια και κάθε λογης πληρης κατρακυλα.
από την άλλη στις πιατσες εχουν μαζευτεί τραβελια και πρεζουδες.
πληρης αποσυνθεση ο αγοραίος ερωτας
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
αυτή τη στιγμη που τα μπουρδελα στουντιο είναι κλειστα η κατρακυλα εχει φτασει στο ζενιθ.
δεν παει άλλο και αυτό πρεπει να το καταλαβει η κωλοκυβερνηση.
αυτηυ τη στιγμη τραβελια γυφτοπούλες και σαπιες εχουν γινει κολ γκιρλ και ζητανε 100 ευρω εχουν υπερεκτιμηση πια το σεξ.
από την άλλη στο μεταξι λειτουργουν στη ζουλα καποια με τους νταβαδες να κρατανε τσιλιες και μεσα να γινεται το χαος με πακια και κάθε λογης πληρης κατρακυλα.
από την άλλη στις πιατσες εχουν μαζευτεί τραβελια και πρεζουδες.
πληρης αποσυνθεση ο αγοραίος ερωτας

Οι νταβάδες είναι de facto οι ¨αστυνομικοί¨ αυτών των οδών.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Πριν λίγο πραγματοποιήθηκε καταδρομική στα στενά σοκάκια της ακολασίας με γνωστό μύστη.
Η κατάσταση για τον πούτσο, Μ. Αλέξανδρου 2-3 ανοιχτά (στη ζούλα, με την τσατσά μπροστά στην πόρτα του οίκου και τους νταβάδες ακροβολισμένους σε επίκαιρα σημεία), ίδια κατάσταση και στην Ιάσονος, γενικά η φάση είναι η χαρά του Ασιάτη, παίζει να ήμασταν οι μοναδικοί Έλληνες, σε καμία περίπτωση δεν αξίζει να ασχοληθεί σοβαρά κάποιος με αυτό το χάλι. Πρέπει να έχεις τεράστια ανάγκη για να μπεις στον κόπο. Πετύχαμε και κάποιο γνωστό τσάτσο στην Κολωνού στο μοναδικό που ήταν ανοιχτό στον συγκεκριμένο δρόμο ο οποίος μας είπε ότι έχουν νέα ημερομηνία ανοίγματος για τις 15 του μήνα, παπάρια μάντολες, επίσης μας είπε ότι γίνεται συνεχές κρυφτούλι με την αστυνομία καθώς κάθε τρεις και λίγο σκάνε μύτη ασφαλίτες με τατουάζ, σκουλαρίκια κλπ παίζοντας το πελάτες με δύο λόγια τσίρκο μεντράνο. Τα λέμε
 

o_Makaros

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
53
Like
2.135
Πόντοι
7.180
Στη Κολωνού πέρασα και εγώ σήμερα νωρίς μια βόλτα..πλήρη απογοήτευση.προβλεπεται στο χώρο να πέσει μαύρο πανί.
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
Ο ΚΑΔ άνοιξε:Υπηρεσίες μασάζ(96.04.10.05).
Οι κανόνες λειτουργίας είναι:
-Οι πελάτες προσέρχονται μόνο κατόπιν ραντεβού μέσω τηλεφώνου και ηλεκτρονικών μέσων.
-Οι επιχειρήσεις οφείλουν να τηρούν κατάλογο με τα ραντεβού των πελατών, ο οποίος επιδεικνύεται στα ελεγκτικά όργανα.
-Υποχρεωτική χρήση μη ιατρικής μάσκας προστασίας για το προσωπικό.






 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
αυτή τη στιγμη που τα μπουρδελα στουντιο είναι κλειστα η κατρακυλα εχει φτασει στο ζενιθ.
δεν παει άλλο και αυτό πρεπει να το καταλαβει η κωλοκυβερνηση.
αυτηυ τη στιγμη τραβελια γυφτοπούλες και σαπιες εχουν γινει κολ γκιρλ και ζητανε 100 ευρω εχουν υπερεκτιμηση πια το σεξ.
από την άλλη στο μεταξι λειτουργουν στη ζουλα καποια με τους νταβαδες να κρατανε τσιλιες και μεσα να γινεται το χαος με πακια και κάθε λογης πληρης κατρακυλα.
από την άλλη στις πιατσες εχουν μαζευτεί τραβελια και πρεζουδες.
πληρης αποσυνθεση ο αγοραίος ερωτας
Ρε βαν Νταμ παραδέξου ότι δεν το έχεις με τις γυναίκες και άσε τις παραδοξολογίες και τις θεωρίες συνωμοσίας. Δεν είναι κακό να είσαι άμπαλος με τα μουνιά, δεν είναι όλα για όλους, ξέρω πολλούς άντρες που δεν είναι καλοί στο φλερτ και την αποπλάνηση και θέλουν το μουνί στο πιάτο. Αυτη είναι μια από τις κύριες διαφορές μεταξύ των αρσενικών, άλλοι έχουν γεννηθεί κυνηγοί και άλλοι καταναλωτές- πελάτες οι δεύτεροι ανέχονται να τους ανέχονται, οι πρώτοι δύσκολα και υπό πολλές προϋποθέσεις. Καλά μπουρδελγαμήσια εύχομαι αφού είναι η μόνη δραστηριότητα που αφορά γυναίκες και σεξ και στην οποία μπορείς να ανταπεξέλθεις
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
τντ δεν τρολαρω καθολου μιλαω πολύ σοβαρα.

τι να τα κανεις τα συναισθηματα ρε τντ και όλα τα αγαπουλιστικα και αν θες να τα κανεις κανε τα με την ιεροδουλη

:2funny: :2funny: :2funny:

Όχι, δεν τρολλαρει μάγκες!
Απλώς μας προτρέπει στο ψέμα
ο κατά τα άλλα ρεαλιστής φίλος μας.
Εκτός αν εννοεί να παίζουμε θέατρο
στο μπουρδέλο μπας και παρουμε καλυτερες υπηρεσίες.

-------------------

Φίλε μου, δεν βαρεθηκες μόλις ακούς την λέξη γκομενα, να φαντάζεσαι σχέσεις, έρωτες, αγάπες, λουλούδια, γάμους και σύρσιμο
από την μύτη; όλα γίνονται στην ζωή και έρωτες κι αγάπες υπάρχουν άλλα εσενα στο δικό σου το μυαλό μόλις ακούς την λέξη γκομενα, φαντάζεσαι την ισοπέδωση του ανδρα.
Τι μανία είναι αυτη δηλαδή;
σωνει και καλά οποια γνωρίζουμε πρέπει να μας πηγαίνει γαμιώντας επειδή το λες εσύ;


:S
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
σε τρεις μερες τντ δεν υπαρχει περιπτωση να στο δωσει η άλλη εκτος και αν πετυχες καραελλειψακι η πουτανακι.
ολες οι γκομενες εκει εξω αργουν να το δωσουν οι περισσοτερες για να μην της πει καποιος πουτανα,φοβουνται την κοινωνικη κατακραυγή.
εγω εχω πετυχει γκομενα μεσω σοσιαλ να μιλαω και να εχω διαπραγματευτεί ότι μολις βρεθουμε να συνευρεθούμε,η τυπισσα δεχτηκε αλλα καθυστερησε λογο ότι μενει σε άλλη πολη ωσπου εγω μολις ειδα ότι σπαταλαω χρονο και ενεργεια στα σοσιαλ ολο στο ομιλιτο την εκοψα και συγκεκριμενα αυτή τη περιοδο που τα μπουρδελα είναι κλειστα,ουσιαστικα απαξιωσα τη γκομενα γιατι ειδα ότι σπαταλησα ενεργεια και χρονο και παρολο που δεν βρισκω να πηδησω μεσω αγοραιου.
αυτό είναι απαξιωση τντ

Τι λέει ο άνθρωπος! Έχασε την γκομενα
για να κάνει τον νταη.
Αν λες αληθεια Ζαν Κλωντ (τι να πω; )
ντρέπομαι για σένα. Ειλικρινά!
Τι κερδισες τωρα; ήδη βρηκε άλλη ψωλη.
Δεν παίζουμε καουμπόηδες και Ινδιάνους.
Φίλε μου, οι γκόμενες σήμερα γαμιουνται κάργα. Το θέμα δεν είναι να τις γαμησεις αλλά πως θα τις δαμασεις αν σου αρέσουν.
Εκεί είναι το πραγματικό πρόβλημα.
Εκει κολλάμε όλοι κι αυτό οφείλουμε
να ξεπερνάμε. Εκεί φαίνεται ο άνδρας.
Όσο μπορούμε κι όταν μπορούμε.
Απλο αλλα και σύνθετο.

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.817
Κριτικές
6
Like
9.081
Πόντοι
1.686

Σωστός !  :rockon:

Εντόπισες είδηση που μας ενδιαφέρει.

Με βάση το πιο πάνω λινκ, μέχρι τις 7 Ιουνίου  2020
θα παραμείνουν κλειστές οι υπηρεσίες ΙΕΡΟΔΟΥΛΟΥ.

Άρα , μάλλον 8 Ιουνίου 2020, θα ανοίξουν τα μπου.

Να ετοιμαστείτε για γιορτή !


Celebration-1024x576.jpg


:rockon: :rockon:
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ρε βαν Νταμ παραδέξου ότι δεν το έχεις με τις γυναίκες και άσε τις παραδοξολογίες και τις θεωρίες συνωμοσίας. Δεν είναι κακό να είσαι άμπαλος με τα μουνιά, δεν είναι όλα για όλους, ξέρω πολλούς άντρες που δεν είναι καλοί στο φλερτ και την αποπλάνηση και θέλουν το μουνί στο πιάτο. Αυτη είναι μια από τις κύριες διαφορές μεταξύ των αρσενικών, άλλοι έχουν γεννηθεί κυνηγοί και άλλοι καταναλωτές- πελάτες οι δεύτεροι ανέχονται να τους ανέχονται, οι πρώτοι δύσκολα και υπό πολλές προϋποθέσεις. Καλά μπουρδελγαμήσια εύχομαι αφού είναι η μόνη δραστηριότητα που αφορά γυναίκες και σεξ και στην οποία μπορείς να ανταπεξέλθεις

Πιστεύω έχει γκομενα και μας δουλεύει.
Δικός μας είναι κι αυτός.
Δεν έχει ούτε ένα ποστ στην ενημερωση.
Λες να πηγαίνει κι αυτός με γκόμενες
και πουτανες; λες να είναι δικό μας παιδί;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ρε τι γίνεται εδώ μέσα.
Αυτά που λένε ορισμενοι είναι πιο αστεία κι από το προσπαθήσω
να γλυψω τον αγκώνα μου.
Κάτι που είναι κι αδυνατον.  :2funny:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Και εγώ γελάω όταν κάποιοι μπουρδελιαρηδες κράζουν κάποιους άλλους μπουρδελιαρηδες επηδη είναι μπουρδελιαρηδες .....Είναι πραγματικα εμετικό αυτό ..... Όσοι είναι κυνηγοί καλά κάνουν , όσοι είναι παθητικοί και περιμένουν από την γκομενα παλυ καλά κάνουν ..... όσοι είναι ομοφυλόφιλοι καλά κάνουν ..... όσοι είναι κολομπαρα δες καλά κάνουν ....... όσοι είναι τραβεστι καλά κάνουν ....... Ρατσιστής δρν ειμουν ποτέ !!! Αλλά με τους ρατσιστές γίνομαι ο χειρότερος φασίστας !!!! Καλό μήνα και μην χαλάτε το στόμα σας και πετάτε δηλητήριο .....διότι επιστρέφει σε εσάς και σας τρώει ...!!
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.278
Κριτικές
5
Like
1.324
Πόντοι
216
αυτή τη στιγμη που τα μπουρδελα στουντιο είναι κλειστα η κατρακυλα εχει φτασει στο ζενιθ.
δεν παει άλλο και αυτό πρεπει να το καταλαβει η κωλοκυβερνηση.
αυτηυ τη στιγμη τραβελια γυφτοπούλες και σαπιες εχουν γινει κολ γκιρλ και ζητανε 100 ευρω εχουν υπερεκτιμηση πια το σεξ.
από την άλλη στο μεταξι λειτουργουν στη ζουλα καποια με τους νταβαδες να κρατανε τσιλιες και μεσα να γινεται το χαος με πακια και κάθε λογης πληρης κατρακυλα.
από την άλλη στις πιατσες εχουν μαζευτεί τραβελια και πρεζουδες.
πληρης αποσυνθεση ο αγοραίος ερωτας
Εσυ δηλαδή μονο Άγκυρας 1 πας για να συνευρεθεις με παρενδυσιες?
Δε γουστάρεις τα τραβέλια του δρόμου?
:2funny:
ελπιζω από δευτερα να ανοίξετε..
Αντε να ανοίξουν οι travel agents να ξεχαρμανιασεις!
:2funny:
 

Sevasmiotatos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
122
Like
297
Πόντοι
21
Ρε τι γίνεται εδώ μέσα.
Αυτά που λένε ορισμενοι είναι πιο αστεία κι από το προσπαθήσω
να γλυψω τον αγκώνα μου.
Κάτι που είναι κι αδυνατον.  :2funny:

Στη προσπάθεια σου να μας πείσεις για το πόσο καλός μουνο-πλάνος είσαι και πόσο κακοί στο παιχνίδι με τις έξω γκόμενες είμασε όλοι οι υπόλοιποι εδώ, σου έχει διαφύγει ότι και μας έχεις ζαλίσει τις μπάλες και ότι έμμεσα παίζεις με τον πόνο μας (ότι τα πηδηχτήρια παραμένουν κλειστά εννοώ ως πόνο μας). Δεν θα έμπαινα στο κόπο να σου απαντήσω ἀλλὰ προσωπικά με έφερες στο «νῦν καὶ ἀεὶ» με τις επαναλαμβανόμενες κλαπαρχιδιές σου. Σου εξήγησαν με όποιο τρόπο μπορούσαν αρκετοί συναγωνιστές εἶτε ότι:
● θεωρούν υποδεέστερο το γαμήσι με τις έξω, γιατί οι εργάτριες είναι επαγγελματίες και οι άλλες, ως επί το πλείστον, σεξουαλικά αγράμματες
● το πυρφοριλίκι εκτός από κατάντια είναι και χάσιμο χρόνου (έσκασες και κάτι παραμύθια για να το αποκρούσεις αυτό ότι ωραίες-άσχημες τις καταφέρνεις σε ένα τριήμερο)
● καμμιά εξ’ αυτών δεν δείχνει αληθινή αγάπη και αφοσίωση παραμόνον κοιτούν το βραχυ-, μακρο- πρόθεσμο όφελος τους
● τους τονώνεις τον εγωϊσμό και την αυτοπεποίθηση τους με την ανεξέλεγκτη πλην έμμεση μουνοζητιανιά σου (έφτασες να πεις ότι τρως χυλόπιτες για προπόνηση)
● ότι το μπουρδελάρισμα είναι πολύ πιο οικονομικό από τον πυρφορισμό

και παρόλαυτα εξακολουθείς να λες τα δικά σου σε άσχετο νήμα. Τελείωνε Αδερφέ!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom