Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

aris l

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2022
Μηνύματα
26
Like
22
Πόντοι
0
Καλο θα ηταν να γραφουμε και καμοια ενημερωση για τα κοριτσια ωστε να αποφευγουμε οσο μπορουμε την ψυχρη υποδοχη
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
34
Like
3.122
Πόντοι
4.365
Καλο θα ηταν να γραφουμε και καμοια ενημερωση για τα κοριτσια ωστε να αποφευγουμε οσο μπορουμε την ψυχρη υποδοχη

Καλά τα λες, 7 στα 10 μηνύματα για την σέριφ και παρακαλητά για τηλ Μαρίνας
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
442
Like
827
Πόντοι
81
βοηθειά σου που πληρώνεις για την Αλίσια...
ξέρω ξέρω γούστα είναι αυτά, αλλά αλήθεια τώρα?
έχει κωλαρα αδιαμφισβήτητα.. εμφάνιση υποκειμενικό οκ..εμένα μου κάνει.. υπηρεσίες κρεβάτι μασάζ κ σεξ εννοείται πληρώνω κ περνάς κ τέλεια! είναι απ' τις πιο καυλιάρες μιλφ σε όλα τα μασάτζιδικα με τρομερή πιπα γλυψιμο κ σεξ έντονο..αν δε σ' αρέσει γνώμη σου εμας μας κάνει
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.442
Πόντοι
5.946
έχει κωλαρα αδιαμφισβήτητα.. εμφάνιση υποκειμενικό οκ..εμένα μου κάνει.. υπηρεσίες κρεβάτι μασάζ κ σεξ εννοείται πληρώνω κ περνάς κ τέλεια! είναι απ' τις πιο καυλιάρες μιλφ σε όλα τα μασάτζιδικα με τρομερή πιπα γλυψιμο κ σεξ έντονο..αν δε σ' αρέσει γνώμη σου εμας μας κάνει
ναι εάν γουστάρεις να πληρώνεις για τόνους κυτταρίτιδα είναι από τις καλύτερες επιλογές...
αν σε καυλώνει εσένα ρε αγόρι μου πάσο, αλλά πληζ ρε τύπε υπάρχει και ένα όριο, δεν είμαστε όλοι γεννημένοι βιτσιόζοι...
 

Ntagkeron

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι!!!
Ξέρετε που εξαφανίστηκε η Τζέσικα? Έχω πολύ καιρό να την δω?
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
207
Κριτικές
16
Like
782
Πόντοι
311
Εμένα πραγματικά η φαντασίωση μου είναι να κουμπώσω μια μέρα χάπι να πάω να κλείσω τρεις ώρες Τζούλια Βίκυ μαρίνα να σφυροκοπά και να τελειώνω χωρίς σταματημό και στο τέλος να τις βάλω κολλητα και να ρίξω ένα επικό χύσιμο πάνω στις φατσουλες τους!!! Χαλάλι και ας σκάσω και ένα 400αρι...λογικά μετά από κάτι τέτοιο θα θέλω να γαμησω έπειτα από κάνα χρόνο οπότε δεν θα με νοιάζει!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα κύριοι!!!
Ξέρετε που εξαφανίστηκε η Τζέσικα? Έχω πολύ καιρό να την δω?
Έχει σταματήσει εδώ και χρόνια!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
949
Πόντοι
86
Στα μαγαζιά βγαίνουν γούστα, που πολλές φορές προέρχονται από ταινίες ενηλίκων, αλλά δυστυχώς αυτές δεν είναι και τόσο καλές οδηγοί στην πραγματικότητα.
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.514
Like
4.538
Πόντοι
456
υπάρχει κάποια επικοινωνία με το μαγαζί;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.409
Πόντοι
4.446
Χεστηκαμε για Μαρίνα που την κρύβουν αν έχεις Αλίσια δε χάνεις..

υπάρχει κάποια επικοινωνία με το μαγαζί;
Ναι θα πρέπει να καλέσεις τον διαστημικό σταθμό ΜΙΡ για να μιλήσεις με Μαργαρίτα!

Υ.Γ. GOOD LUCK....
 

Ps 24100

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Εμένα πραγματικά η φαντασίωση μου είναι να κουμπώσω μια μέρα χάπι να πάω να κλείσω τρεις ώρες Τζούλια Βίκυ μαρίνα να σφυροκοπά και να τελειώνω χωρίς σταματημό και στο τέλος να τις βάλω κολλητα και να ρίξω ένα επικό χύσιμο πάνω στις φατσουλες τους!!! Χαλάλι και ας σκάσω και ένα 400αρι...λογικά μετά από κάτι τέτοιο θα θέλω να γαμησω έπειτα από κάνα χρόνο οπότε δεν θα με νοιάζει!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έχει σταματήσει εδώ και χρόνια!!!
Και εγώ μαζί σου σε αυτό το σχέδιο …είναι οι άτιμες και οι τρεις τοπ…έχω περάσει με Τζούλια και Βίκυ μαζί …να γλείφει η Βίκυ την Τζούλια και να της λέει σταματα είναι ωραίο να της λέω εγώ απόλαυσε το είναι δώρο από έμενα για εσένα ..είχαμε περάσει ωραία με το καλαμπούρι μας ..
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
207
Κριτικές
16
Like
782
Πόντοι
311
Έχει δει κανείς μια Πάολα πιτσιρικά που ενημερώθηκα ότι δουλεύει στο μαγαζί...τι λέει από εμφάνιση, υπηρεσίες??
 

mythos9

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
16
Like
31
Πόντοι
0
Ρε παιδιά κανα τηλέφωνο της Μαρίνας εδω η σε πμ παιζει?ευχαριστώ!
 

Nteminio(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
21
Κριτικές
29
Like
745
Πόντοι
990
Έχει δει κανείς μια Πάολα πιτσιρικά που ενημερώθηκα ότι δουλεύει στο μαγαζί...τι λέει από εμφάνιση, υπηρεσίες??
Την ειδαι την παολα την περασμενη εβδομαδα. Ειναι μελαχροινο πιτσιρικι, ψαρωμενο, εχει γλυκια φατσουλα αλλα αρκετα τσουπωτο. Μπουταρες μεγαλες αλλα μαλλον θα περναγα αν δεν ειχα κλησει ραντεβου με αγγελικη..
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
442
Like
827
Πόντοι
81
Ρε παιδιά μην είστε όλοι παρτακιδες ένα τηλ της μαρίνας σε μνμ κάποιοςς???? παρακαλώ πολύ δλδ
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Ρε παιδιά μην είστε όλοι παρτακιδες ένα τηλ της μαρίνας σε μνμ κάποιοςς???? παρακαλώ πολύ δλδ
Και να στο δώσει κάποιος ρε σύ το τηλ της δώρο άδωρο θα είναι…δεν θα καταφέρεις να κανείς ραντεβού αν δε σε ξέρει
 

mythos9

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
16
Like
31
Πόντοι
0
Εμένα αν βρω το τηλέφωνο της θα με θυμηθεί σίγουρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom