Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 378K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
27
Like
17.729
Πόντοι
7.415
Κάνουμε συζήτηση για άνοιγμα φυσικού χώρου μαζί, καλύτερες τιμές, καλύτερες υπηρεσίες...
Δεν θα ήθελα να πω κάτι ακόμα μέχρι να επιστρέψει η ζωή αρχές Νοεμβρίου να κάνουμε συνάντηση κ μακάρι να υλοποιηθεί η ιδέα μας.
Θα σας ενημερώσω κ εγώ κ η ζωή μόλις πάρουμε απόφαση τι κ πως.... σίγουρα όμως αν γίνει συμφέρει πολύ όλους μας.
Γινει δε γινει,ειναι μια καλη ιδεα παντως. Εγω λεω να το δειτε σοβαρα.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
34
Like
3.126
Πόντοι
4.365
Καλησπέρα.
Κουβέντα κάνουμε θα δείξει..
Κάτσε να έρθει...

Μωρέ μακάρι, αλλά είναι δύσκολο κορίτσι σε αυτά τα θέματα. Εγώ πάντως το εύχομαι γιατί πιστεύω ότι πρέπει να κάνει μια αλλαγή να ξαναπάρει τα πάνω της..
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Αν είστε δύο, πιστεύω να εμπλουτίσετε τα προγράμματα σας.
 

UpSideDown69

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
52
Πόντοι
0
Βρίσκεται στην Γριβαίων που είναι πεζόδρομος κάθετος στη Σκουφά. Το θέμα είναι ότι επειδή δουλεύει μονο με ραντεβού δεν έχει νόημα να πάει κάποιος από εκεί. Θα πρέπει να έχουν συνεννοηθεί πρώτα τηλεφωνικά.
Στειλε μου πμ τηλ κλπ σε παρακαλω
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Δεν είναι εκτός το κορίτσι μας.
Είχαμε μόλις εχθές επικοινωνία μεταξύ μας..
Ενεργή σε λίγες ημέρες κανονικά....
Πιθανόν σε φυσικό χώρο it depends...
Επειδή δεν μας τα λες καλά Θα σε ενημερώσω λοιπόν ότι την Τρίτη η ζωή ήτανε στο λίχτενσταϊν και είχε μαζί της και τον γιο της . Ηδη η ζωή σου λέω και αυτό στο λέω σίγουρα μιλάει με χώρο του μασάζ κεντρικό σημείο στη Συγγρού και έχει δουλέψει με τη παρούσα διεύθυνση αλλα σε άλλο χώρο που αυτή τη στιγμή έχει αλλάξει χερια. Και όταν θα έρθει θα κάνεις συνεργασία εκεί αν προκύψει συμφωνία που σχεδόν έχουν συμφωνήσει.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Επειδή δεν μας τα λες καλά Θα σε ενημερώσω λοιπόν ότι την Τρίτη η ζωή ήτανε στο λίχτενσταϊν και είχε μαζί της και τον γιο της . Ηδη η ζωή σου λέω και αυτό στο λέω σίγουρα μιλάει με χώρο του μασάζ κεντρικό σημείο στη Συγγρού και έχει δουλέψει με τη παρούσα διεύθυνση αλλα σε άλλο χώρο που αυτή τη στιγμή έχει αλλάξει χερια. Και όταν θα έρθει θα κάνεις συνεργασία εκεί αν προκύψει συμφωνία που σχεδόν έχουν συμφωνήσει.
Καλημέρα Το γνωρίζω ότι είναι εκτός θα επιστρέψει στην Αθήνα αρχές Νοεμβρίου και σας είπα ότι μίλησα μαζί της δεν έχω λόγο να πω κάτι που δεν είναι αληθές.
Στο μυαλό της έχει για φυσικό χώρο και εκεί ήταν και η κουβέντα μας πάνω σε αυτή τη βάση... Δεν έχει έρθει σε καμιά συμφωνία ακόμα από ότι μου έχει πει την προηγούμενη εβδομάδα που μιλήσαμε κουβέντα θα κάνουμε αν συμφωνήσει συμφώνησε.
Οπότε μία χαρά σας τα λέω όπως τουλάχιστον έγινε η κουβέντα μου με τη ζωή.
Αν της κοπελιάς της προκύψει καλύτερη πρόταση σαφώς και θα πάει. Δεν καταλαβαίνω την επίθεση για συνεργασία πρόκειται και για κουβέντα που γίνεται εάν και εφόσον μας προκύψει η συνεργασία χαλαρώστε λίγο. Με διάφορους χώρους μπορεί να μιλάει αυτό δεν σημαίνει κάτι.
Για αυτό το λόγο έγραψα ότι κάτσε να έρθει το Νοέμβρη η Ζωη να μιλήσουμε και αν προκύψει συνεργασία πολύ ωραία θα ήταν είναι κάτι το οποίο το επιθυμεί ο κόσμος αν όχι δεν τρέχει κάτι. Κουβέντα θα γίνει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Καλημέρα Το γνωρίζω ότι είναι εκτός θα επιστρέψει στην Αθήνα αρχές Νοεμβρίου και σας είπα ότι μίλησα μαζί της δεν έχω λόγο να πω κάτι που δεν είναι αληθές.
Στο μυαλό της έχει για φυσικό χώρο και εκεί ήταν και η κουβέντα μας πάνω σε αυτή τη βάση... Δεν έχει έρθει σε καμιά συμφωνία ακόμα από ότι μου έχει πει την προηγούμενη εβδομάδα που μιλήσαμε κουβέντα θα κάνουμε αν συμφωνήσει συμφώνησε.
Οπότε μία χαρά σας τα λέω όπως τουλάχιστον έγινε η κουβέντα μου με τη ζωή.
Αν της κοπελιάς της προκύψει καλύτερη πρόταση σαφώς και θα πάει. Δεν καταλαβαίνω την επίθεση για συνεργασία πρόκειται και για κουβέντα που γίνεται εάν και εφόσον μας προκύψει η συνεργασία χαλαρώστε λίγο. Με διάφορους χώρους μπορεί να μιλάει αυτό δεν σημαίνει κάτι.
Για αυτό το λόγο έγραψα ότι κάτσε να έρθει το Νοέμβρη η Ζωη να μιλήσουμε και αν προκύψει συνεργασία πολύ ωραία θα ήταν είναι κάτι το οποίο το επιθυμεί ο κόσμος αν όχι δεν τρέχει κάτι. Κουβέντα θα γίνει
Επειδή Λάθος κατάλαβες συζήτηση κάνουμε και σου λέω λοιπόν ότι την Τρίτη που έγραψες στο μήνυμα και λες ότι δεν είναι εκτός Ελλάδος και ότι μίλησες μαζί της ήταν εκτός Ελλάδος. Τώρα γυρίζεις και μου λες ναι είναι στο εξωτερικό τελικά είναι ή δεν είναι στο εξωτερικό αλλά στο λέω για πληροφορία ότι ηταν στο εξωτερικό την Τρίτη το τονίζω την Τρίτη ήταν στο εξωτερικό . Δεν σου είπα εγώ ότι έκανε συμφωνία με μαγαζί στη Συγγρού αλλά μιλάει πάρα πολύ καιρό με μαγαζί στη Συγγρού και ότι ήτανε πολύ κοντά στη συμφωνία από πληροφορία που είχα μέσα από το μαγαζί και εμάς σαν πελάτης μας ενδιαφέρει να δουλέψει ένα χώρο να μπορούμε και να τη βρίσκουμε πιο εύκολα και να μην αναγκαζόμαστε να προσπαθούμε να έχουμε επικοινωνία για να κλείσουμε ένα ραντεβού μαζί της. Γιατί εγώ είμαι πελάτης της πριν δουλέψει στη Καλλιθέα και τελευταία κοντά στη Αλέξανδρας και πριν σε ξενοδοχείο που ειχε στάνταρ δωμάτιο .
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.581
Like
21.543
Πόντοι
5.506
Καλημέρα Το γνωρίζω ότι είναι εκτός θα επιστρέψει στην Αθήνα αρχές Νοεμβρίου και σας είπα ότι μίλησα μαζί της δεν έχω λόγο να πω κάτι που δεν είναι αληθές.
Στο μυαλό της έχει για φυσικό χώρο και εκεί ήταν και η κουβέντα μας πάνω σε αυτή τη βάση... Δεν έχει έρθει σε καμιά συμφωνία ακόμα από ότι μου έχει πει την προηγούμενη εβδομάδα που μιλήσαμε κουβέντα θα κάνουμε αν συμφωνήσει συμφώνησε.
Οπότε μία χαρά σας τα λέω όπως τουλάχιστον έγινε η κουβέντα μου με τη ζωή.
Αν της κοπελιάς της προκύψει καλύτερη πρόταση σαφώς και θα πάει. Δεν καταλαβαίνω την επίθεση για συνεργασία πρόκειται και για κουβέντα που γίνεται εάν και εφόσον μας προκύψει η συνεργασία χαλαρώστε λίγο. Με διάφορους χώρους μπορεί να μιλάει αυτό δεν σημαίνει κάτι.
Για αυτό το λόγο έγραψα ότι κάτσε να έρθει το Νοέμβρη η Ζωη να μιλήσουμε και αν προκύψει συνεργασία πολύ ωραία θα ήταν είναι κάτι το οποίο το επιθυμεί ο κόσμος αν όχι δεν τρέχει κάτι. Κουβέντα θα γίνει
Δε μας τα λες καλα…..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Επειδή Λάθος κατάλαβες συζήτηση κάνουμε και σου λέω λοιπόν ότι την Τρίτη που έγραψες στο μήνυμα και λες ότι δεν είναι εκτός Ελλάδος και ότι μίλησες μαζί της ήταν εκτός Ελλάδος. Τώρα γυρίζεις και μου λες ναι είναι στο εξωτερικό τελικά είναι ή δεν είναι στο εξωτερικό αλλά στο λέω για πληροφορία ότι ηταν στο εξωτερικό την Τρίτη το τονίζω την Τρίτη ήταν στο εξωτερικό . Δεν σου είπα εγώ ότι έκανε συμφωνία με μαγαζί στη Συγγρού αλλά μιλάει πάρα πολύ καιρό με μαγαζί στη Συγγρού και ότι ήτανε πολύ κοντά στη συμφωνία από πληροφορία που είχα μέσα από το μαγαζί και εμάς σαν πελάτης μας ενδιαφέρει να δουλέψει ένα χώρο να μπορούμε και να τη βρίσκουμε πιο εύκολα και να μην αναγκαζόμαστε να προσπαθούμε να έχουμε επικοινωνία για να κλείσουμε ένα ραντεβού μαζί της. Γιατί εγώ είμαι πελάτης της πριν δουλέψει στη Καλλιθέα και τελευταία κοντά στη Αλέξανδρας και πριν σε ξενοδοχείο που ειχε στάνταρ δωμάτιο .
Ξανά διάβασε τι έγραψα κ τι έγραψες... έγραψες ότι σχεδόν έχουν συμφωνήσει..
Δεν ισχύει κάτι τέτοιο...
Δεύτερον ήταν κ είναι εκτός Ελλάδος η ζωή ακόμα κ εξακολουθούμε να μιλάμε όπως κ σήμερα.. αλλά κ την τρίτη μιλήσαμε δεν ανέβασα post στο θρεντ της κοπέλας έτσι επειδή ξύπνησα με κέφια... οπότε έχουμε επαφή κ κουβέντα απλό είναι... Σου παραθέτω συνομιλία μας σημερινή αλλά κ της προηγούμενης εβδομάδας για να υπάρχει διαφάνεια.
Μέρος την συνομιλίας μου με ζωή 25/10 κ σημερινή πριν 30'...
 

Συνημμένα

  • IMG_20221029_124655.jpg
    IMG_20221029_124655.jpg
    274,8 KB · Εμφανίσεις: 100
  • IMG_20221029_124528.jpg
    IMG_20221029_124528.jpg
    205,8 KB · Εμφανίσεις: 105

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Χαχαχα...
Εγώ μια χαρά τα λέω....με ξέρεις... αλλά....
Εφόσον λες εσύ τα λες καλά και εφόσον και εγώ το λέω ακόμα καλύτερα σε πληροφορώ λοιπόν ότι στην Ελλάδα θα είναι 7 του μηνός
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Εφόσον λες εσύ τα λες καλά και εφόσον και εγώ το λέω ακόμα καλύτερα σε πληροφορώ λοιπόν ότι στην Ελλάδα θα είναι 7 του μηνός
Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία.
Το γνωρίζω...την έχουμε αυτή την πληροφορία... κάτι άλλο??
 

Συνημμένα

  • IMG_20221029_143245.jpg
    IMG_20221029_143245.jpg
    121,5 KB · Εμφανίσεις: 92

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Δεν είναι εκτός το κορίτσι μας.
Είχαμε μόλις εχθές επικοινωνία μεταξύ μας..
Εδώ πέρα αν το αναγνωρίζεις αυτό είναι δικό σου Post το έχεις γράψει την Τρίτη και γράφεις... Δεν είναι εκτός το κορίτσι δικό σου Post από την Τρίτη ...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Δε σε είδα να το λες ...
Άρα και εγώ κάτι ξέρω έτσι
Πρέπει να τα γράφουμε όλα όσα γνωρίζουμε δημόσια στο φόρουμ??
Και κακώς παρέθεσα ιδιωτικές συνομιλίες τέλος πάντων.
Happy Great Job GIF by Mickey Mouse
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom