Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 142 & Δαβάκη,καλλιθέα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Έχω ανοίξει το ραντάρ...
Λειτουργεί αυτό το κατάστημα;
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16

Τους βρήκα στο φάτσαμπουκ. Εκεί έχει και φωτογραφίες κλπ κλπ. Τη ρώτησα για πρόγραμμα και τεμάχια και δεν απάντησε. Αλλά μου έδωσε τη διεύθυνση που συζητάμε. και 3ος όροφος...για όσους μπερδευτούν.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1

Τους βρήκα στο φάτσαμπουκ. Εκεί έχει και φωτογραφίες κλπ κλπ. Τη ρώτησα για πρόγραμμα και τεμάχια και δεν απάντησε. Αλλά μου έδωσε τη διεύθυνση που συζητάμε. και 3ος όροφος...για όσους μπερδευτούν.

Ανανεωνουν συνεχεια την σελιδα τους πιο παλια αν θυμαμαι καλα εβαζαν και ενα κινητο για να  παρει οποιος ηθελε . κανε like γινε φιλος και θα εισαι οκ
 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
226
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
επισκεψη στην συγκεκριμενη κοπελα εκ Σερβιας απ' οτι μου ειπε  ειχα κλεισει ραντεβου με τη συγκεκριμενη αλλα εστειλε και τις αλλες δυο κοπελες που δουλευουν εκει για να τις δω
και αυτη

η Χριστινα ειναι κοντουλα με γλυκο προσωπο και ωραιο σωμα.ειναι για τρυφερες φασεις,μεχρι να ετοιμαστω για μπανιο ηταν ολο αγκαλιες και φιλια.το μασαζ της ηταν υποτυπωδες,σκετο χαιδεμα με λαδι.κατα τη διαρκεια του ζηταγε να τη χαιδευω συνεχεια και επαιρνε τετοια θεση ωστε να με διευκολυνει για ολο το σωμα της!
στο β' μερος,δεν κανει πρωκτικο και δεν δεχεται δαχτυλο απο μπροστα.απολαμβανει ομως την περιποιηση απο σενα και κανει κι αυτη οτι της ζητησεις με ευχαριστηση.
γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο την επισκεψη στη συγκεκριμενη κοπελα.το κοστος ειναι 60 ευρω.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
επισκεψη στην συγκεκριμενη κοπελα εκ Σερβιας απ' οτι μου ειπε  ειχα κλεισει ραντεβου με τη συγκεκριμενη αλλα εστειλε και τις αλλες δυο κοπελες που δουλευουν εκει για να τις δω
και αυτη

η Χριστινα ειναι κοντουλα με γλυκο προσωπο και ωραιο σωμα.ειναι για τρυφερες φασεις,μεχρι να ετοιμαστω για μπανιο ηταν ολο αγκαλιες και φιλια.το μασαζ της ηταν υποτυπωδες,σκετο χαιδεμα με λαδι.κατα τη διαρκεια του ζηταγε να τη χαιδευω συνεχεια και επαιρνε τετοια θεση ωστε να με διευκολυνει για ολο το σωμα της!
στο β' μερος,δεν κανει πρωκτικο και δεν δεχεται δαχτυλο απο μπροστα.απολαμβανει ομως την περιποιηση απο σενα και κανει κι αυτη οτι της ζητησεις με ευχαριστηση.
γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο την επισκεψη στη συγκεκριμενη κοπελα.το κοστος ειναι 60 ευρω.
Το Χριστινακι είναι Αλβανις με αρκετα εντονη προφορα, καλο κορμακι αλλα αρκετα σπασμενο προσωπο, ευγενικη αλλα από προγραμα δεν τρελενεσαι κιολας.
 

agvasilhs

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα, περασα και οντως δυο κοπελες η Χριστινα και μια μελαχρινη νταρντανα (για τα δικα μου γουστα).
Φευγοντας ρωτησα αν ισχυει το 60αρι και μου ειπε ναι, με δυο εκτονωσεις τησ λεω? με σιγανη φωνη και μεσα απο τα δοντια ναι μου απντησε.
Οποτε νομιζω οπου δε πιασουν οταν δεν εχουν δουλεια το δεχονται.(που δε νομιζω να εχουν πολυ ποτε)
Καλημερα σας..
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
προφανωσ τα παρακατω ταιριαζουν εδω ετσι???

αυτη ειναι  εμφανισιακα ειναι ομορφη,ψηλη με ωραιο σωμα.απο υπηρεσιες δεν ξερω τι παιζει.

εχει και αλλες το μαγαζι...5-6 συνολο αν θυμαμαι καλα...


 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
226
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
ναι γι αυτο το μαγαζι ειναι!
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Πανε χρονια απο τοτε που πρωτοπηγα.....Για ναναι 2  με  60.....σημαινει οτι δεν θαχει και τοσο κινηση...Ισωs να ξαναπερασω, αλλα θα ειναι αλλεs τωρα πια

Ναι είναι 2 φορές με μασαζάκι ενδιάμεσα, με 60 ευραίους, όπως τα λέει ο συναγωνιστής. Πέρασα το Δεκέμβρη με την Χριστίνα στο δωμάτιο με το κρεβατάκι που κάθεται η εν λόγω :
.

Λίγο "σπασμενη" μου φάνηκε από ρυτίδες στο πρόσωπο. Στα του αγώνα καλά αλλά όχι και να τρελαθεί κανείς. Το μασάζ μου άρεσε και ήταν πρόθυμη να ικανοποιήσει τρίβοντας το ταλαιπωρημένο μου κορμί.


V...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ναι είναι 2 φορές με μασαζάκι ενδιάμεσα, με 60 ευραίους, όπως τα λέει ο συναγωνιστής. Πέρασα το Δεκέμβρη με την Χριστίνα στο δωμάτιο με το κρεβατάκι που κάθεται η εν λόγω :
.

Λίγο "σπασμενη" μου φάνηκε από ρυτίδες στο πρόσωπο. Στα του αγώνα καλά αλλά όχι και να τρελαθεί κανείς. Το μασάζ μου άρεσε και ήταν πρόθυμη να ικανοποιήσει τρίβοντας το ταλαιπωρημένο μου κορμί.


V...

Φαινεται ωραιο μωρο, απο κοντα ομως, τι λεει ???  :think:
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Φαινεται ωραιο μωρο, απο κοντα ομως, τι λεει ???  :think:

Εχώ δοκίμασα το κρεβάτι αυτής της φωτογραφίας με την λαδοκόρη Χριστίνα . Ως εκ τούτου δεν δύναμαι να έχω πληροφορίες για την κόρη της φωτό. Ισως κάποιος άλλος συναγωνιστής που διάλεξε να περάσει μαζί της να έχει περισσότερα να πεί.



V...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Εχώ δοκίμασα το κρεβάτι αυτής της φωτογραφίας με την λαδοκόρη Χριστίνα . Ως εκ τούτου δεν δύναμαι να έχω πληροφορίες για την κόρη της φωτό. Ισως κάποιος άλλος συναγωνιστής που διάλεξε να περάσει μαζί της να έχει περισσότερα να πεί.



V...

Ο.Κ !!!
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τελικά πόσα μαγαζιά έχει αυτή η πολυκατοικία. Έχει και ένα στον πρώτο όροφο που μάλλον είναι στα δεν αν και μου είπε ότι κατανοεί αν δει τον πελάτη ξαναμένω να τον φραπεδιάσει. Έφυγα όμως
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.439
Πόντοι
4.895
Εγώ πέρασα χτες , χτύπησα και απάντηση δεν πήρα. Ώρα 2.30 το μσημέρι
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
περασα σημερα 15¨35 κτυπησα αρκετη ωρα αλλα τιποτα .  τι εγινεδεν δουλευει? η ανοιγουν επιλεκτικα
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Μάλλον θα χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού...υποτίθεται ότι δουλεύουν σαν να είναι club,μέσω fb κλπ.
 

agvasilhs

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιγουν κανονικα και το κουδουνι ειναι Γ21. Γιατι την πατηασα και χτυπαγα αλλα.
Επισης ειδα εκει την Νανσυ ηταν σεριφισα στο συγγρου29.Τωρα περναει κανονικα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ανοιγουν κανονικα και το κουδουνι ειναι Γ21. Γιατι την πατηασα και χτυπαγα αλλα.
Επισης ειδα εκει την Νανσυ ηταν σεριφισα στο συγγρου29.Τωρα περναει κανονικα.
βρε την νανσουλα.....καινουργια μεταγραφη....
 

agvasilhs

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε spunky αυτη πρεπει να ηταν.Ειχε λιγες φακιδες ετσι δεν ειναι;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom