Νέα

Τι μάρκα σώβρακο φοράμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DickWinters
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι μάρκες βρακιών προτιμάτε;

  • Brands μεγάλων αλυσίδων (H&M, Zara, Mango κλπ)

    Ψήφοι: 13 13,4%
  • Designer brands (Calvin Klein, Hugo Boss, Armani κλπ)

    Ψήφοι: 23 23,7%
  • Casual brands (Diesel, Levis κλπ)

    Ψήφοι: 5 5,2%
  • Φτηνότερα casual brands (Jack & Jones, Funky Buddha κλπ)

    Ψήφοι: 3 3,1%
  • Αθλητικά brands (Adidas, Nike, Puma κλπ)

    Ψήφοι: 6 6,2%
  • Εξειδικευμένα ξένα brands εσωρούχων (Björn Borg, Sloggi κλπ)

    Ψήφοι: 13 13,4%
  • Εξειδικευμένα ελληνικά brands εσωρούχων (MED, Apple, Minerva, Walk κλπ)

    Ψήφοι: 22 22,7%
  • Brands της πλάκας (Fruit of the loom κλπ)

    Ψήφοι: 3 3,1%
  • Από λαϊκή, παζάρι, σούπερ μάρκετ

    Ψήφοι: 32 33,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    97

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.678
Πόντοι
3.506
Ασχετο αλλα οι ελληνικες ομαδες στο μπασκετ τους πηραν τα σωβρακα!
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
85
Like
143
Πόντοι
0
Στην αρχη κι εγω calvin επαιρνα αλλα στο χρονο σκιζοντουσαν στην ενωση με το λαστιχο.Τωρα παιρνω tommy hilfiger που ναι πιο φθηνα και καπως πιο ανθεκτικα.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.535
Κριτικές
5
Like
5.729
Πόντοι
2.306
Παλαιότερα προτιμούσα λίκρα, τώρα βαμβακερά κυρίως.
Εσείς, τι προτιμάτε;
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
667
Like
1.248
Πόντοι
206
Προς νημματοθετη. Απο που και ως που θεωρεις της πλακας τα fruit of the loom (στην ψηφοφορια); Δεν ξερω αν τωρα τα εχουν ριξει σε ποιοτητα, αλλα θυμαμαι οταν ειχαν βγει (ιδιως τα thsirt) δεκαετια 90 ηταν εξαιρετικης ποιοτητας, τα επλενες και δεν μαζευανε/ξεβαφανε, ακομα και το σηματακι τους.
 

daddy0h_

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
0
Για εμενα που ειμαι 1,95 με καποια κιλα παραπανω τα πιο βολικα ειναι αυτα εδω. Calvin klein αλλα τα long. Δεν γυριζουν προς τα μεσα για να σου κοβουν τη ροη του αιματος προς τα ποδια. Τωρα απο αποψη αντοχης καποια μου κρατανε πολυ αλλα μου χαλανε σε ενα χρονο....
 

Συνημμένα

  • Screenshot 2024-05-09 at 19-13-28 calvin klein boxers long - Αναζήτηση Google.png
    Screenshot 2024-05-09 at 19-13-28 calvin klein boxers long - Αναζήτηση Google.png
    204,3 KB · Εμφανίσεις: 8

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
9
Like
2.234
Πόντοι
736
Τύπε το μέσο μέλος του bou ψωνίζει σωβρακα πεντάδες από πανηγύρια και λαϊκές
Oι άστεγοι όπως ο @enduro ζουν ξεβράξωτοι όπως οι ιθαγενείς ή κλέβουν κανένα από τα ευαγή ιδρύματα αν το ξεχάσει κανένας απερίσκεπτος μύστης; :confused:

Πάντως ως τοπικιστής πάω στο SM παραδίπλα για σωβρακοκάλτσες ώστε να καμαρώνω σαν γύφτικο Αρφαρών/Άρι/Σπερχογείας σκεπάρνι στις υπαλλήλους, επειδή με αποκαλούν κύριο κιόλας (ειδικά αν κάνω συνολικές αγορές πάνω από 50Ε) :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.749
Like
2.804
Πόντοι
456
Για εμενα που ειμαι 1,95 με καποια κιλα παραπανω τα πιο βολικα ειναι αυτα εδω. Calvin klein αλλα τα long. Δεν γυριζουν προς τα μεσα για να σου κοβουν τη ροη του αιματος προς τα ποδια. Τωρα απο αποψη αντοχης καποια μου κρατανε πολυ αλλα μου χαλανε σε ενα χρονο....
Σοβαρά δίνεις τόσα λεφτά για βρακιά?πόσο κάνει ένα Κάλβιν Κλάιν?αφού τα βρακιά σκιζοντε στο πλύσιμο..εγώ κάθε χρόνο βρακιά θελω
 

daddy0h_

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
0
Σοβαρά δίνεις τόσα λεφτά για βρακιά?πόσο κάνει ένα Κάλβιν Κλάιν?αφού τα βρακιά σκιζοντε στο πλύσιμο..εγώ κάθε χρόνο βρακιά θελω
εχει 35-40 ευρω η 3αδα και οπως ειπα καποια κρατανε πανω απο 1-1,5 χρονο. Επισης θα προτεινα να γινεται η αγορα απο τα καταστηματα της CK και οχι απο σκρουτζομαγαζα. Και σε περιοδους εκπτωσεων τα βρισκεις και 28 ευρω. 55 ευρω δε νομιζω να ειναι πολλα για 6 boxer μετριας προς καλης ποιοτητας.
 

Malafekasw

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
2
Like
3
Πόντοι
0
Νομίζω ότι πιο ουσιαστικό από την μάρκα είναι ο τυπος σωβρακου που φοράμε δηλ.σλιπ, μίνι σλιπ, μπόξερ στενό,μπόξερ φαρδυ, σκελεα. Με άνοιγμα, με κουμπιά. Για το υλικό δεν το συζητώ βαμβάκι, πότε συνθετικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom