Νέα

Τι μάρκα σώβρακο φοράμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DickWinters
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι μάρκες βρακιών προτιμάτε;

  • Brands μεγάλων αλυσίδων (H&M, Zara, Mango κλπ)

    Ψήφοι: 13 13,4%
  • Designer brands (Calvin Klein, Hugo Boss, Armani κλπ)

    Ψήφοι: 23 23,7%
  • Casual brands (Diesel, Levis κλπ)

    Ψήφοι: 5 5,2%
  • Φτηνότερα casual brands (Jack & Jones, Funky Buddha κλπ)

    Ψήφοι: 3 3,1%
  • Αθλητικά brands (Adidas, Nike, Puma κλπ)

    Ψήφοι: 6 6,2%
  • Εξειδικευμένα ξένα brands εσωρούχων (Björn Borg, Sloggi κλπ)

    Ψήφοι: 13 13,4%
  • Εξειδικευμένα ελληνικά brands εσωρούχων (MED, Apple, Minerva, Walk κλπ)

    Ψήφοι: 22 22,7%
  • Brands της πλάκας (Fruit of the loom κλπ)

    Ψήφοι: 3 3,1%
  • Από λαϊκή, παζάρι, σούπερ μάρκετ

    Ψήφοι: 32 33,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    97

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
943
Πόντοι
81
Τύποι καλησπέρα και καλή Ανάσταση να έχουμε.

Θα μπορούσα να περιμένω ως τη Δευτέρα-Τρίτη, αλλά έτσι τα φερε η ζωή, και επείγει η αντικατάσταση του σωβρακοστόλου μου το συντομότερον.

Γενικά είμαι ψιλοαπογοητευμένος με ο,τιδήποτε έχω αγοράσει, οπότε δεν έχω κάτι της προκοπής να προτείνω. Για τα καθημερινά έχω κάτι μποξεράκια (boxer briefs) από τα River Island εδώ και πάνω 6 χρόνια, αληθινά σκυλιά, 100% βαμβάκι, και μπορεί να αντέξουν άλλα τόσα. Δεν γνωρίζω τη σημερινή τους ποιότητα, οπότε δε μπορώ να τα προτείνω.

Με τα “βραδινά” :fuck2:είναι που έχω θέμα να βρω κάτι ποιοτικό… Βέβαια δεν έχω βάλει και ποτέ βαθιά το χέρι. Στο εύρος 8-12ε/τεμάχιο όμως, δεν έχει τύχει να βρω ποτέ κάτι τίμιο. Και είναι ακριβώς το εύρος τιμών που οι επιλογές μάρκας είναι 100+, οπότε δεν ξέρεις τι να πρωτοδοκιμάσεις.

Ζητώ τη βοήθεια του κοινού λοιπόν. Έχετε να προτείνετε κάτι τίμιο σε αυτά τα χρήματα; Να μη θαμπώνει/κομπιάζει με τα πλυσίματα, να βαστάνε οι ραφές το ζυγό μια μέσης πούτσας μέλους του μπου, να μη σφίγγουν στα στριφώματα (μπούτια) κτλπ κτλπ. Άντε μην πάρω δεκα αρμάνι να ξεγνοιάσω.

Κι αν δεν έχετε κάτι να προτείνετε, εε δε γαμιέται, πείτε απλά τι σώβρακα έχετε για πρόχειρα, και τι για όταν βαζετε την επίσημη στολή εξόδου :walkingpenis:
 
Τελευταία τροποποίηση:

zxcv99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
75
Κριτικές
5
Like
302
Πόντοι
280
Πράγματικα τι θέμα είναι αυτο για Μεγάλο Σάββατο;
:2funny:
 

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
48
Like
127
Πόντοι
0
Τρομερό θέμα συζήτησης για βράδυ Ανάστασης....
Τεσπα, παρε med η apple
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.885
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Τύποι καλησπέρα και καλή Ανάσταση να έχουμε.

Θα μπορούσα να περιμένω ως τη Δευτέρα-Τρίτη, αλλά έτσι τα φερε η ζωή, και επείγει η αντικατάσταση του σωβρακοστόλου μου το συντομότερον.

Γενικά είμαι ψιλοαπογοητευμένος με ο,τιδήποτε έχω αγοράσει, οπότε δεν έχω κάτι της προκοπής να προτείνω. Για τα καθημερινά έχω κάτι μποξεράκια (boxer briefs) από τα River Island εδώ και πάνω 6 χρόνια, αληθινά σκυλιά 100% βαμβάκι με εξαίρεση το λάστιχο, και μπορεί να αντέξουν άλλα τόσα. Δεν γνωρίζω τη σημερινή τους ποιότητα, οπότε δε μπορώ να τα προτείνω.

Με τα “βραδινά” :fuck2:είναι που έχω θέμα να βρω κάτι ποιοτικό… Βέβαια δεν έχω βάλει και ποτέ βαθιά το χέρι. Στο εύρος 8-12ε/τεμάχιο όμως, δεν έχει τύχει να βρω ποτέ κάτι τίμιο. Και είναι ακριβώς το εύρος τιμών που οι επιλογές μάρκας είναι 100+, οπότε δεν ξέρεις τι να πρωτοδοκιμάσεις.

Ζητώ τη βοήθεια του κοινού λοιπόν. Έχετε να προτείνετε κάτι τίμιο σε αυτά τα χρήματα; Να μη θαμπώνει/κομπιάζει με τα πλυσίματα, να βαστάνε οι ραφές το ζυγό μια μέσης πούτσας μέλους του μπου, να μη σφίγγουν στα στριφώματα (μπούτια) κτλπ κτλπ. Άντε μην πάρω δεκα αρμάνι να ξεγνοιάσω.

Κι αν δεν έχετε κάτι να προτείνετε, εε δε γαμιέται, πείτε απλά τι σώβρακα έχετε για πρόχειρα, και τι για όταν βαζετε την επίσημη στολή εξόδου :walkingpenis:
Τύπε το μέσο μέλος του bou ψωνίζει σωβρακα πεντάδες από πανηγύρια και λαϊκές
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.431
Πόντοι
3.656
το μέσο σόβρακο του σάιτ και του Έλληνα γενικότερα

είναι (ήταν) άσπρο ξεχειλωμένο με καφετιά στάμπα πίσω από τα κλανίδια και κίτρινη στάμπα μπροστά από την οικονομία στο κωλόχαρτο μετά το κατούρημα

επίσης πλένεται μια φορά την εβδομάδα

:coffee::coffee::coffee:
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
939
Like
2.988
Πόντοι
446
το μέσο σόβρακο του σάιτ και του Έλληνα γενικότερα

είναι (ήταν) άσπρο ξεχειλωμένο με καφετιά στάμπα πίσω από τα κλανίδια και κίτρινη στάμπα μπροστά από την οικονομία στο κωλόχαρτο μετά το κατούρημα

επίσης πλένεται μια φορά την εβδομάδα

:coffee::coffee::coffee:

Όπως λέει και το άσμα του Βρωμυλου (γνωστού κατά κόσμον και ως μετζελος) “το σοβρακο μου βρωμικο και πίσω και μπροστά κίτρινο από τα κατούρα καφέ απτά σκατα"

 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
558
Like
1.593
Πόντοι
206
Τύποι καλησπέρα και καλή Ανάσταση να έχουμε.

Θα μπορούσα να περιμένω ως τη Δευτέρα-Τρίτη, αλλά έτσι τα φερε η ζωή, και επείγει η αντικατάσταση του σωβρακοστόλου μου το συντομότερον.

Γενικά είμαι ψιλοαπογοητευμένος με ο,τιδήποτε έχω αγοράσει, οπότε δεν έχω κάτι της προκοπής να προτείνω. Για τα καθημερινά έχω κάτι μποξεράκια (boxer briefs) από τα River Island εδώ και πάνω 6 χρόνια, αληθινά σκυλιά 100% βαμβάκι με εξαίρεση το λάστιχο, και μπορεί να αντέξουν άλλα τόσα. Δεν γνωρίζω τη σημερινή τους ποιότητα, οπότε δε μπορώ να τα προτείνω.

Με τα “βραδινά” :fuck2:είναι που έχω θέμα να βρω κάτι ποιοτικό… Βέβαια δεν έχω βάλει και ποτέ βαθιά το χέρι. Στο εύρος 8-12ε/τεμάχιο όμως, δεν έχει τύχει να βρω ποτέ κάτι τίμιο. Και είναι ακριβώς το εύρος τιμών που οι επιλογές μάρκας είναι 100+, οπότε δεν ξέρεις τι να πρωτοδοκιμάσεις.

Ζητώ τη βοήθεια του κοινού λοιπόν. Έχετε να προτείνετε κάτι τίμιο σε αυτά τα χρήματα; Να μη θαμπώνει/κομπιάζει με τα πλυσίματα, να βαστάνε οι ραφές το ζυγό μια μέσης πούτσας μέλους του μπου, να μη σφίγγουν στα στριφώματα (μπούτια) κτλπ κτλπ. Άντε μην πάρω δεκα αρμάνι να ξεγνοιάσω.

Κι αν δεν έχετε κάτι να προτείνετε, εε δε γαμιέται, πείτε απλά τι σώβρακα έχετε για πρόχειρα, και τι για όταν βαζετε την επίσημη στολή εξόδου :walkingpenis:
Sloggy είναι καλής ποιότητας προιόντα και οικονομικα σε σύγκριση με τα med που έχουν 20 ευρώ το ένα..
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.217
Κριτικές
8
Like
25.133
Πόντοι
6.336
Κύριοι τα 2&6 είναι οι μοναδικές επιλογές του μέλους που σέβεται τον εαυτό του.

:hi:
 
OP
OP
D

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
943
Πόντοι
81
Τύπε το μέσο μέλος του bou ψωνίζει σωβρακα πεντάδες από πανηγύρια και λαϊκές
Το μεσο μελος του bou μπορει να δηλωσει πλεον την προτιμηση του. Μπηκε ψηφοφορια.

Sloggy είναι καλής ποιότητας προιόντα και οικονομικα σε σύγκριση με τα med που έχουν 20 ευρώ το ένα..
Sloggi εχω κι εγω για καλα. Δεν ειμαι ακριβως ενθουσιασμένος. Χαμηλωνουν πολύ απο μπροστά, σχεδόν φαίνονται οι πουτσοτριχες. Εχουν ψιλοθαμπωσει κιολας. Αλλα εχουν πολυ καλη αισθηση και δεν πιεζουν καθολου στα στριφωματα

Τον τελευταιο μηνα ειχα μεινει με 2 καλα βρακια, σημερα πατησα καταλαθος με το σιδερο ενα sloggi στο λαστιχο και πλεον ειμαι με ενα. :rolleyes:
 
Τελευταία τροποποίηση:

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.250
Like
1.703
Πόντοι
216
Αρχοντόπουλα,καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα!
Αυτά (ή παρόμοια) φοράω εγώ εδώ και δεκαετίες...
(Τα αγοράζω από τον Αδαμόπουλο-Καρατζά,στην οδό Αιόλου)
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
106
Like
66
Πόντοι
1
Diesel μάγκες και μετά το χάος...hugo boss τίμια αλλά ούτε χρόνο δεν βγάζουν...calvin klein τα χειρότερα όλων μόνο όνομα έχουν...tommy hilfiger αξίζουν.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
558
Like
1.593
Πόντοι
206
Sloggi εχω κι εγω για καλα. Δεν ειμαι ακριβως ενθουσιασμένος. Χαμηλωνουν πολύ απο μπροστά, σχεδόν φαίνονται οι πουτσοτριχες. Εχουν ψιλοθαμπωσει κιολας. Αλλα εχουν πολυ καλη αισθηση και δεν πιεζουν καθολου στα μπουτια

Τον τελευταιο μηνα ειχα μεινει με 2 καλα βρακια, σημερα πατησα καταλαθος με το σιδερο ενα sloggi στο λαστιχο και πλεον εμεινα με ενα. :rolleyes:
Το πιο σημαντικό είναι να μην τσιτα τα εσώρουχα και προκαλούν ερεθισμούς η πόνους στις γύρω περιοχή του σώματος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom