Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 255 άτομα (24 μέλη και 231 επισκέπτες)

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
227
Like
1.052
Πόντοι
201
Συναγωνιστές: Μακρυά από Τροφωνιου 11 Στέλλα ισόγειο με πρόγραμμα φουλ έξτρα και κωλαρακι. Η κοπέλα δεν το έχει ,πιο πολύ βάση δίνει να σου πιέζει τ'@ρχιδι@ αν δώσεις παραπάνω Ρυθμό παρά να κάνει την δουλειά της.σηκωθηκα και έφυγα χωρίς κατάθεση .έκλαψα το 20αρι αλλά δεν ξανά πατάω,ούτε απ' έξω περνάω .
Όσες κάνουν φουλ δηλαδή και κωλο συνήθως βρωμάει η δουλειά, πέρα από το οφθαλμοφανες ότι θα είναι η άσχημες η χοντρές ή μεγάλες ηλικιακά και σαν υπηρεσίες κλέβουν συνήθως θα γκρινιάζουν στο κωλογαμησι δηλαδή θα υελουν ωά ρο αποφύγουν ,δεν θα στήνονται σωστά και θα σου πουν στο 2λεπτο το πολύ να τελειώνεις από κωλο....γενικώς συνήθως στραβώσουν εύκολα ειδικά οι μιλφ αν τις πας λίγο κόντρα....μακριά από μιλφ ειδικά που έχουν φουλ πρόγραμμα πλιν εξαιρέσεων....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.882
Πόντοι
19.505
Πριν κανα 2ωρο .....Φυλής 69β η Έμμιλυ όπου πιτσιρικάς συναγωνιστής μπροστά στα μάτια μου δίνει τριπλό μπλέ παράβολο = 60 ευρώ για μισή ώρα! Ή ερωτευμένος είναι ο μικρός ή αστέρι η Έμμιλυ. Εν το μεταξύ όσο περιμέναμε στο σαλόνι η τσατσα 3 φορές την φώναξε να βγει και η Έμμιλυ την έγραφε στα "αρχίδια" της λέγοντας έρχομαι και δεν ερχόταν......καθόταν στο δωμάτιο ......ΜΠΡΑΒΟ στην Έμιλλυ που δεν ξεπέταξε τον συναγωνιστή στο δωμάτιο ...
Με τους πιτσιρικάδες δεν ξέρω τι κάνει, με εμάς που έχουμε πατήσει τα ήντα ήτο απολύτως διεκπεραιωτική.
Στο σαλόνι φουλ τραπ πιτσιρικαρία, καυλάντιζε ασύστολα η μικρά. Όταν ήρθε στο δωμάτιο και με είδε μου είπε "τι κάνετε;" Καλά της λέω. Ξεκίνησε κατευθείαν πίπα, είχε τουρλώσει τον απίστευτο κώλο της με το στρινγκ στον καθρέφτη κι έτσι κατάφερα να τελειώσω. Για μένα άοσμη και τυπική. Ίσως στους πιτσιρικάδες να αποδίδει αλλιώς.
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
184
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81
Διεκπεραιωτικη. Πολύ καλή εμφάνιση και για αυτό την έχω τιμήσει πολλές φορές
την ειδα για πρωτη φορα πριν μερικες ημερες,αλλα λιγο πολυ το στυλακι της ηταν παραγοντας να μην μπω,παντως σε εμφανιση ειναι καλη,θα ρισκαρω και βλεπω μεσα τι και πως...
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
227
Like
1.052
Πόντοι
201
Με τους πιτσιρικάδες δεν ξέρω τι κάνει, με εμάς που έχουμε πατήσει τα ήντα ήτο απολύτως διεκπεραιωτική.
Στο σαλόνι φουλ τραπ πιτσιρικαρία, καυλάντιζε ασύστολα η μικρά. Όταν ήρθε στο δωμάτιο και με είδε μου είπε "τι κάνετε;" Καλά της λέω. Ξεκίνησε κατευθείαν πίπα, είχε τουρλώσει τον απίστευτο κώλο της με το στρινγκ στον καθρέφτη κι έτσι κατάφερα να τελειώσω. Για μένα άοσμη και τυπική. Ίσως στους πιτσιρικάδες να αποδίδει αλλιώς.
Δεν την έχω δοκιμάσει και από απορία θα πάω να δω τι παίζει με το πουτανακι αυτό, φαίνεται τσαχπινα στο σαλόνι......δεν είμαι πιτσιρικάς οπότε πιθανόν να με φολιασει...αλλά το να δίνεις τριπλό παράβολο σίγουρα χαλάς και την πιατσα διότι κακομαθσινει το πορνιδιο κ δεν εκτιμά το μόνο παράβολο όσο θα έπρεπε.
 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
115
Like
32
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές ψάχνω για milf pse πρωινή η απογευματινή βάρδια, τπτ καλό στα υπόψιν σας;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.882
Πόντοι
19.505
Αυτή η Ελένη London από Φωκαίας 25 πού χάθηκε; Ψηνόμουνα να της ρίξω άλλο ένα μανίκι...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
837
Κριτικές
23
Like
7.922
Πόντοι
2.036
Τον τελευταίο καιρό δεν βλέπω την Βίκυ στο Φυλής 69 ισόγειο. Σταμάτησε οριστικά και αυτή από τα μπουρδέλα της Αθήνας;
Κανε μια βολτα στο Φυλης 109β ισογειο βραδυ...χθες που πηγα κατα τις 23:30 - 23:45 ειδα μια Βικη με σχετικα νορμαλ σωμα (λιγα ψωμακια εξτρα στην περιφερεια), εμοιαζε λιγο με Αλβανιδα, μελαχρινο ισιο μαλλι πιασμενο κοτσο, υψος καπου 1,65....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.616
Πόντοι
45.465
Κανε μια βολτα στο Φυλης 109β ισογειο βραδυ...χθες που πηγα κατα τις 23:30 - 23:45 ειδα μια Βικη με σχετικα νορμαλ σωμα (λιγα ψωμακια εξτρα στην περιφερεια), εμοιαζε λιγο με Αλβανιδα, μελαχρινο ισιο μαλλι πιασμενο κοτσο, υψος καπου 1,65....
Δεν είναι αυτή που ψάχνει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom