Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (6 μέλη και 91 επισκέπτες)

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
1.220
Πόντοι
201
Συναγωνιστές: Μακρυά από Τροφωνιου 11 Στέλλα ισόγειο με πρόγραμμα φουλ έξτρα και κωλαρακι. Η κοπέλα δεν το έχει ,πιο πολύ βάση δίνει να σου πιέζει τ'@ρχιδι@ αν δώσεις παραπάνω Ρυθμό παρά να κάνει την δουλειά της.σηκωθηκα και έφυγα χωρίς κατάθεση .έκλαψα το 20αρι αλλά δεν ξανά πατάω,ούτε απ' έξω περνάω .
Όσες κάνουν φουλ δηλαδή και κωλο συνήθως βρωμάει η δουλειά, πέρα από το οφθαλμοφανες ότι θα είναι η άσχημες η χοντρές ή μεγάλες ηλικιακά και σαν υπηρεσίες κλέβουν συνήθως θα γκρινιάζουν στο κωλογαμησι δηλαδή θα υελουν ωά ρο αποφύγουν ,δεν θα στήνονται σωστά και θα σου πουν στο 2λεπτο το πολύ να τελειώνεις από κωλο....γενικώς συνήθως στραβώσουν εύκολα ειδικά οι μιλφ αν τις πας λίγο κόντρα....μακριά από μιλφ ειδικά που έχουν φουλ πρόγραμμα πλιν εξαιρέσεων....
 
  • Like
Αντιδράσεις: tip28

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πριν κανα 2ωρο .....Φυλής 69β η Έμμιλυ όπου πιτσιρικάς συναγωνιστής μπροστά στα μάτια μου δίνει τριπλό μπλέ παράβολο = 60 ευρώ για μισή ώρα! Ή ερωτευμένος είναι ο μικρός ή αστέρι η Έμμιλυ. Εν το μεταξύ όσο περιμέναμε στο σαλόνι η τσατσα 3 φορές την φώναξε να βγει και η Έμμιλυ την έγραφε στα "αρχίδια" της λέγοντας έρχομαι και δεν ερχόταν......καθόταν στο δωμάτιο ......ΜΠΡΑΒΟ στην Έμιλλυ που δεν ξεπέταξε τον συναγωνιστή στο δωμάτιο ...
Με τους πιτσιρικάδες δεν ξέρω τι κάνει, με εμάς που έχουμε πατήσει τα ήντα ήτο απολύτως διεκπεραιωτική.
Στο σαλόνι φουλ τραπ πιτσιρικαρία, καυλάντιζε ασύστολα η μικρά. Όταν ήρθε στο δωμάτιο και με είδε μου είπε "τι κάνετε;" Καλά της λέω. Ξεκίνησε κατευθείαν πίπα, είχε τουρλώσει τον απίστευτο κώλο της με το στρινγκ στον καθρέφτη κι έτσι κατάφερα να τελειώσω. Για μένα άοσμη και τυπική. Ίσως στους πιτσιρικάδες να αποδίδει αλλιώς.
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
1.000
Πόντοι
201
Διεκπεραιωτικη. Πολύ καλή εμφάνιση και για αυτό την έχω τιμήσει πολλές φορές
την ειδα για πρωτη φορα πριν μερικες ημερες,αλλα λιγο πολυ το στυλακι της ηταν παραγοντας να μην μπω,παντως σε εμφανιση ειναι καλη,θα ρισκαρω και βλεπω μεσα τι και πως...
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
1.220
Πόντοι
201
Με τους πιτσιρικάδες δεν ξέρω τι κάνει, με εμάς που έχουμε πατήσει τα ήντα ήτο απολύτως διεκπεραιωτική.
Στο σαλόνι φουλ τραπ πιτσιρικαρία, καυλάντιζε ασύστολα η μικρά. Όταν ήρθε στο δωμάτιο και με είδε μου είπε "τι κάνετε;" Καλά της λέω. Ξεκίνησε κατευθείαν πίπα, είχε τουρλώσει τον απίστευτο κώλο της με το στρινγκ στον καθρέφτη κι έτσι κατάφερα να τελειώσω. Για μένα άοσμη και τυπική. Ίσως στους πιτσιρικάδες να αποδίδει αλλιώς.
Δεν την έχω δοκιμάσει και από απορία θα πάω να δω τι παίζει με το πουτανακι αυτό, φαίνεται τσαχπινα στο σαλόνι......δεν είμαι πιτσιρικάς οπότε πιθανόν να με φολιασει...αλλά το να δίνεις τριπλό παράβολο σίγουρα χαλάς και την πιατσα διότι κακομαθσινει το πορνιδιο κ δεν εκτιμά το μόνο παράβολο όσο θα έπρεπε.
 

loudeast1

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
Ξερει κανενας αν ανοιξε το παρασιου 36 2ος οροφος?
Ευχαριστώ
 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
115
Like
32
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές ψάχνω για milf pse πρωινή η απογευματινή βάρδια, τπτ καλό στα υπόψιν σας;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Αυτή η Ελένη London από Φωκαίας 25 πού χάθηκε; Ψηνόμουνα να της ρίξω άλλο ένα μανίκι...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.289
Πόντοι
2.036
Τον τελευταίο καιρό δεν βλέπω την Βίκυ στο Φυλής 69 ισόγειο. Σταμάτησε οριστικά και αυτή από τα μπουρδέλα της Αθήνας;
Κανε μια βολτα στο Φυλης 109β ισογειο βραδυ...χθες που πηγα κατα τις 23:30 - 23:45 ειδα μια Βικη με σχετικα νορμαλ σωμα (λιγα ψωμακια εξτρα στην περιφερεια), εμοιαζε λιγο με Αλβανιδα, μελαχρινο ισιο μαλλι πιασμενο κοτσο, υψος καπου 1,65....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
Κανε μια βολτα στο Φυλης 109β ισογειο βραδυ...χθες που πηγα κατα τις 23:30 - 23:45 ειδα μια Βικη με σχετικα νορμαλ σωμα (λιγα ψωμακια εξτρα στην περιφερεια), εμοιαζε λιγο με Αλβανιδα, μελαχρινο ισιο μαλλι πιασμενο κοτσο, υψος καπου 1,65....
Δεν είναι αυτή που ψάχνει
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
Η συνέχεια με έβγαλε μεταξ. Μαραθώνος 59 μεσαίο,όροφο , Ναταλί. Μικρό κοριτσάκι γύρο 24-26 ,αρκετά όμορφη στο πρόσωπο, Κοντούλα με τατού στο αριστερό μπούτι,τιμάει το 20αρι σε απλό πρόγραμμα.
Βάρδια; από σώμα μεσαία ή παχουλή;
 
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
0
Κατάθεση Διδύμου 20 σήμερα στην Ντιανα την τσιγγανοβουλγαρα . Μιλάμε για τραγελαφικα πράγματα . Μπαίνω και μου λέει ο τσατσος με την παντοφλα πάκι περίμενε το κορίτσι γτ είναι με άλλον. Αφού περίμενα 2 λεπτά βγαίνει από το δωμάτιο με μια φίλη της ; και πήγαν στο απέναντι κουζινακι . Ο Τσάτσος κοιταγε σαν χάνος . Του λέω τι να κάνω και μου κάνει περίμενε πήγαν στον Φρίξο την Λουζια δεν καταλαβαινα τι έλεγε . Επειδή βιαζομουν του λέω έχει άλλον πριν από εμένα ; και μου κάνει όχι όχι ένα σκυλακι έχει η φίλη της που ήταν μέσα . Ένα σκαρμοτσιουαουα ήταν τελικά που το είχα στο κουζινακι . Με τα πολλά πολλά την είδα και επειδή είχε κωλαρα είπα να μπω . Στο δωμάτιο ήταν καλή έκανε καλό τσιμπο με σκουφο και μετά από λίγο ιεραποστολικο την γύρισα στα τέσσερα. Λίγο νιμου στην αρχή και μετά μπήκα στην κωλοτρυπα της έδινα πόνο με αυτήν να φωνάζει και τον τσατσο κάθε τρεις και λίγο να ρωτάει αν είναι καλά . Για να τελειώσω την έστησα στον τοίχο και ανέβασα ρυθμούς μέχρι που όταν ένιωσα να τελειώνω την έβαλα στο κρεβάτι και της έχυσα τον κωλο . Βγήκε έξω με τα φλοκια στον κωλο και χωρευε στον τσατσο αφήνοντας την πόρτα του δωματίου ανοικτή μπας και πάρει κανενα ματι η πουσταρα που ήταν για υπηρεσία . Ευτυχώς βέβαια κρυφτηκα και δεν με είδε . Από ότι κατάλαβα κάνει διπλή βάρδια οπότε μάγκες αυστηρά και μόνο για κωλο πάτε εκεί
 

VladimirPutin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
9
Πόντοι
0
Μια λιντα που εβγαινε στο Φυλης 86α εχει σταματησει πλεον ή πήγε αλλού?
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
871
Κριτικές
11
Like
2.054
Πόντοι
496
Μήπως έτυχε να περασει κανεις απτό άγκυρας 12/9 που παίζει μια Ροσα σήμερα να μας πει;
 

Xrhstoskal69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ποια η γνώμη σας για Αντριάννα από χωματιανου11 β ; Έχει πάει κανείς;
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Κατάθεση Διδύμου 20 σήμερα στην Ντιανα την τσιγγανοβουλγαρα . Μιλάμε για τραγελαφικα πράγματα . Μπαίνω και μου λέει ο τσατσος με την παντοφλα πάκι περίμενε το κορίτσι γτ είναι με άλλον. Αφού περίμενα 2 λεπτά βγαίνει από το δωμάτιο με μια φίλη της ; και πήγαν στο απέναντι κουζινακι . Ο Τσάτσος κοιταγε σαν χάνος . Του λέω τι να κάνω και μου κάνει περίμενε πήγαν στον Φρίξο την Λουζια δεν καταλαβαινα τι έλεγε . Επειδή βιαζομουν του λέω έχει άλλον πριν από εμένα ; και μου κάνει όχι όχι ένα σκυλακι έχει η φίλη της που ήταν μέσα . Ένα σκαρμοτσιουαουα ήταν τελικά που το είχα στο κουζινακι . Με τα πολλά πολλά την είδα και επειδή είχε κωλαρα είπα να μπω . Στο δωμάτιο ήταν καλή έκανε καλό τσιμπο με σκουφο και μετά από λίγο ιεραποστολικο την γύρισα στα τέσσερα. Λίγο νιμου στην αρχή και μετά μπήκα στην κωλοτρυπα της έδινα πόνο με αυτήν να φωνάζει και τον τσατσο κάθε τρεις και λίγο να ρωτάει αν είναι καλά . Για να τελειώσω την έστησα στον τοίχο και ανέβασα ρυθμούς μέχρι που όταν ένιωσα να τελειώνω την έβαλα στο κρεβάτι και της έχυσα τον κωλο . Βγήκε έξω με τα φλοκια στον κωλο και χωρευε στον τσατσο αφήνοντας την πόρτα του δωματίου ανοικτή μπας και πάρει κανενα ματι η πουσταρα που ήταν για υπηρεσία . Ευτυχώς βέβαια κρυφτηκα και δεν με είδε . Από ότι κατάλαβα κάνει διπλή βάρδια οπότε μάγκες αυστηρά και μόνο για κωλο πάτε εκεί

Εννοείς ότι είδες να βγαίνει από το δωμάτιο της ''εργασίας'' η Ντιάνα μαζί με μια ''φίλη'' της που είχε βάλει και τον σκύλο της στο δωμάτιο;
 

george_tzi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
110
Κριτικές
5
Like
375
Πόντοι
301
Παιδιά ποια η γνώμη σας για Αντριάννα από χωματιανου11 β ; Έχει πάει κανείς;
Η Αντριάννα κάποτε είχε το καλύτερο κωλαράκι, τον τελευταίο καιρό έχει κάνει λίγο κυτταρίτιδα αλλά παραμένει μια καλή επιλογή. Γενικώς αν σε ενδιαφέρει αφήνει να την γλείψεις ( προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ σε μπουρδέλο ) και δίνει γλωσσόφιλα . Καμιά φορά είναι και λίγο αλλοπρόσαλλη και αντιδρά περίεργα αλλά γενικώς είναι καλή.
Έχουν ακουστεί κατά καιρούς διάφορα από συναδέλφους εδώ στο φόρουμ πχ για έρπη και για το ότι το κατάστημα δέχεται και μελαψούς αλλοδαπούς επενδυτές αλλά προσωπικά δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω
 

Tsigganolagnos hronia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
118
Like
1.101
Πόντοι
201
Οσοι πατε στα μπουρδελα και γαματε μπραβο σας! Με αυτες που μας φερνουν! ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΒΟΥΡΕΣ.... Αλλα οσο γαματε τις σαβουρες αυτες θα εχουμε! Καλη μας τυχη λοιπον!!
Εσένα Ζαφίρι πρέπει να ψαξουνε να σου βρούνε Παριζιάνες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom