Νέα

Τι μάρκα σώβρακο φοράμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DickWinters
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι μάρκες βρακιών προτιμάτε;

  • Brands μεγάλων αλυσίδων (H&M, Zara, Mango κλπ)

    Ψήφοι: 13 13,4%
  • Designer brands (Calvin Klein, Hugo Boss, Armani κλπ)

    Ψήφοι: 23 23,7%
  • Casual brands (Diesel, Levis κλπ)

    Ψήφοι: 5 5,2%
  • Φτηνότερα casual brands (Jack & Jones, Funky Buddha κλπ)

    Ψήφοι: 3 3,1%
  • Αθλητικά brands (Adidas, Nike, Puma κλπ)

    Ψήφοι: 6 6,2%
  • Εξειδικευμένα ξένα brands εσωρούχων (Björn Borg, Sloggi κλπ)

    Ψήφοι: 13 13,4%
  • Εξειδικευμένα ελληνικά brands εσωρούχων (MED, Apple, Minerva, Walk κλπ)

    Ψήφοι: 22 22,7%
  • Brands της πλάκας (Fruit of the loom κλπ)

    Ψήφοι: 3 3,1%
  • Από λαϊκή, παζάρι, σούπερ μάρκετ

    Ψήφοι: 32 33,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    97

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.889
Like
8.570
Πόντοι
2.306
Μέσο μέλος του bou καλοκαίρι 2024
 

Συνημμένα

  • images.jpeg
    images.jpeg
    11,6 KB · Εμφανίσεις: 13

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.159
Κριτικές
2
Like
1.748
Πόντοι
216
Ρε ρεμάλια! Τι πράματα είναι τούτα χρονιάρες μέρες; Μας βλέπει και ο Θεός ρε ρεμπεσκέδες! Δε ντρεπόσαστε να λέτε τόσα αισχρά ψέματα; Αφού όλοι το ξέρουν, το γράφει και η wikipedia, οτι το μέσο μέλος του bou, απλά δε καταδέχεται να φορά σώβρακο. Δεν είμαστε τίποτε αργόσχολοι, να καθόμαστε να χάνουμε χρόνο με το βάλε-βγάλε πολλών ρούχων. Φοράμε το Hugo Boss το κοστούμι, και ΜΟΝΟ αυτό. Όταν πρέπει να βάλουμε μπρός το ανακόντα, απλά κατεβάζουμε το φερμουάρ, και κάνουμε την υπέρτατη τιμή σε όποια έχει γονατίσι μπροστά μας, να δεί το θηρίο να ξεπετάγεται απο το ανοιγμένο φερμουάρ.

Υ.Γ.
Άντε ρε, και καλή Ανάσταση.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.435
Κριτικές
8
Like
11.285
Πόντοι
3.786
έχεις δοκιμάσει να το συζητήσεις με γυναίκα να δεις τι υλικό προτιμάνει ή τι χρώμα; Bjorn Borg έχω πάρει μία φορά, αλλά είχαν μικρή διάρκεια ζωής.
Στα καθημερινά υπάρχουν πολλές επιλογές σε καλές τιμές και στο Σκλαβενίτη ακόμη έχω βρει πολύ ανθεκτικά.

Tezenis τίμιος ,intimissimi επίσης μπορεί να βρεις καλό vfm.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.596
Κριτικές
90
Like
33.011
Πόντοι
24.700
Αυτά είναι νήματα!!!

Όχι σαν τους άλλους που πάνε και ανοίγουν νήμα για το μεσανατολικό, για το ενεργειακό, για την οικονομία και λοιπές μαλακίες.
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.999
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Αυτά είναι νήματα!!!

Όχι σαν τους άλλους που πάνε και ανοίγουν νήμα για το μεσανατολικό, για το ενεργειακό, για την οικονομία και λοιπές μαλακίες.
Nαι,αλλα εκει μας παιρνουν τα σωβρακα:sad2::confused::confused::confused:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.681
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Αυτά είναι νήματα!!!

Όχι σαν τους άλλους που πάνε και ανοίγουν νήμα για το μεσανατολικό, για το ενεργειακό, για την οικονομία και λοιπές μαλακίες.
Ε ναι, είναι μαγεία να ανταλλαζεις απόψεις για το τι σώβρακο φοράς με άλλους αποτυχημένους στο ίντερνετ :confused:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.625
Κριτικές
24
Like
9.798
Πόντοι
4.746
Εδω τα βρηκα οποιος γουσταρει τα φοραει αναποδα χααχαχαχαχχα



c9a00aad-0f8a-47e2-b2b8-adb2a5aee49a.jpg
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.596
Κριτικές
90
Like
33.011
Πόντοι
24.700
Ε ναι, είναι μαγεία να ανταλλαζεις απόψεις για το τι σώβρακο φοράς με άλλους αποτυχημένους στο ίντερνετ :confused:
Ιδίως όταν είναι τρύπια και έχεις δύο εβδομάδες να τα αλλάξεις. :headbang2:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.730
Πόντοι
3.656
Κι αν δεν έχετε κάτι να προτείνετε, εε δε γαμιέται, πείτε απλά τι σώβρακα έχετε για πρόχειρα, και τι για όταν βαζετε την επίσημη στολή εξόδου :walkingpenis:

τυπε παρε λιβερτζι απο τα λιντλ,σωβρακα απο την λαϊκη της φυλης,η τιποτα λαθραια απο τους μαυρους στην ερμου που εχουν μαμουνια ομως σε μεγεθος T-Rex :confused::confused::confused:
μπορεις να παρεις και σωβρακα τριτο χερι με το κιλο,απο εναλλακτικα αριστερα μαγαζια στο μοναστηρακι.θα τα ανακαλυψεις απο το συννεφο μπαφου που θα βγαινει απο μεσα,αλλα τα σωβρακα θα πρεπει να τα πλυνεις στο πλυντηριο στο προγραμμα με ασβεστη για να καθαρισουν τα 5 στρωματα ρομαντικης σκατιλας απο τους προηγουμενους χυστες :confused::confused::confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.730
Πόντοι
3.656
Κύριοι τα 2&6 είναι οι μοναδικές επιλογές του μέλους που σέβεται τον εαυτό του.

:hi:

τυπε ψηφισα απο λαϊκη παζαρι και σουπερ μαρκετ,και αυτο μονο αν βρω τιποτα κερματα χαμω στον δρομο για να εχω λεφτα να αγορασω :confused::confused::confused:
αλλα στο γκαλοπ δεν βλεπω πουθενα τα βυζγια της μπακοδημου :think::confused::confused::confused:
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.441
Like
4.915
Πόντοι
456
Ηξερα εναν τύπο που αγόραζε απο τους κινεζους χονδρική 50 λεπτα το ενα. Έπαιρνε 100 κομμάτια τα φορούσε μια φορά, μετα πέταμα και έβαζε καινούργιο! Ούτε πλύσιμο, ούτε τπτ! :cheesy:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
995
Κριτικές
13
Like
1.539
Πόντοι
496
Τύποι καλησπέρα και καλή Ανάσταση να έχουμε.

Θα μπορούσα να περιμένω ως τη Δευτέρα-Τρίτη, αλλά έτσι τα φερε η ζωή, και επείγει η αντικατάσταση του σωβρακοστόλου μου το συντομότερον.

Γενικά είμαι ψιλοαπογοητευμένος με ο,τιδήποτε έχω αγοράσει, οπότε δεν έχω κάτι της προκοπής να προτείνω. Για τα καθημερινά έχω κάτι μποξεράκια (boxer briefs) από τα River Island εδώ και πάνω 6 χρόνια, αληθινά σκυλιά 100% βαμβάκι με εξαίρεση το λάστιχο, και μπορεί να αντέξουν άλλα τόσα. Δεν γνωρίζω τη σημερινή τους ποιότητα, οπότε δε μπορώ να τα προτείνω.

Με τα “βραδινά” :fuck2:είναι που έχω θέμα να βρω κάτι ποιοτικό… Βέβαια δεν έχω βάλει και ποτέ βαθιά το χέρι. Στο εύρος 8-12ε/τεμάχιο όμως, δεν έχει τύχει να βρω ποτέ κάτι τίμιο. Και είναι ακριβώς το εύρος τιμών που οι επιλογές μάρκας είναι 100+, οπότε δεν ξέρεις τι να πρωτοδοκιμάσεις.

Ζητώ τη βοήθεια του κοινού λοιπόν. Έχετε να προτείνετε κάτι τίμιο σε αυτά τα χρήματα; Να μη θαμπώνει/κομπιάζει με τα πλυσίματα, να βαστάνε οι ραφές το ζυγό μια μέσης πούτσας μέλους του μπου, να μη σφίγγουν στα στριφώματα (μπούτια) κτλπ κτλπ. Άντε μην πάρω δεκα αρμάνι να ξεγνοιάσω.

Κι αν δεν έχετε κάτι να προτείνετε, εε δε γαμιέται, πείτε απλά τι σώβρακα έχετε για πρόχειρα, και τι για όταν βαζετε την επίσημη στολή εξόδου :walkingpenis:
UOMO αυστηρα!!
 

fou-zaman

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2023
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
108
Πόντοι
0
Τα Bic ήταν τα πιο γερά σώβρακα που είχα ποτέ.
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
95
Like
12.557
Πόντοι
18.036
Ζητώ τη βοήθεια του κοινού λοιπόν. Έχετε να προτείνετε κάτι τίμιο σε αυτά τα χρήματα; Να μη θαμπώνει/κομπιάζει με τα πλυσίματα, να βαστάνε οι ραφές το ζυγό μια μέσης πούτσας μέλους του μπου, να μη σφίγγουν στα στριφώματα (μπούτια) κτλπ κτλπ. Άντε μην πάρω δεκα αρμάνι να ξεγνοιάσω.
Αυτα τα εχω βρει ολα στα Calvin Klein.Βεβαια κανουν 20-25 το ενα,αλλα ειναι καλα. Μια 3ετία τη βγαζουν ανετα.Και λαστιχο και χρωμα και ανεση.Για σλιπ μιλαω, τα μποξερακια τα εχω κοψει για να μην μου βγαινει εξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom