Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (4 μέλη και 46 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.596
Κριτικές
90
Like
33.009
Πόντοι
24.700
καταρχάς δε μπορώ να καταλάβω από που πηγάζει αυτό με τον φοροφυγά...

Από εκεί που πηγάζει ότι εγω είμαι κουζινομάχος.

Το είχε αναφέρει κάποια στιγμή ο μεθύστακας βοηθός οδοντοτεχνίτη, και έμεινε. :coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.431
Πόντοι
3.656
Από εκεί που πηγάζει ότι εγω είμαι κουζινομάχος.

Το είχε αναφέρει κάποια στιγμή ο μεθύστακας βοηθός οδοντοτεχνίτη, και έμεινε. :coffee:
ποιος...αυτός που έχει μετρήσει και το τελευταίο ευρώ που θα πληρώσει με το νέο φορολογικό νομοσχέδιο επειδή δεν καλύπτει το τεκμήριο

και που ο λογιστής του τον έχει βάλει σε ignore list για να μην τον ρωτάει συνέχεια πόσο θα βγει η λυπητερή? :coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.596
Κριτικές
90
Like
33.009
Πόντοι
24.700
ποιος...αυτός που έχει μετρήσει και το τελευταίο ευρώ που θα πληρώσει με το νέο φορολογικό νομοσχέδιο επειδή δεν καλύπτει το τεκμήριο

και που ο λογιστής του τον έχει βάλει σε ignore list για να μην τον ρωτάει συνέχεια πόσο θα βγει η λυπητερή? :coffee:

Αυτός ακριβώς! :coffee:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.237
Κριτικές
7
Like
2.962
Πόντοι
786
για λύπηση είναι ο λάκης
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.596
Κριτικές
90
Like
33.009
Πόντοι
24.700
δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει τότε τίποτα αφού δεν διαβάζει τα γραφόμενα αφού είμαστε όλοι ignore :undecided:
Έτσι όπως το πάει στο τέλος θα βάλει τους πάντες ignore και αφού δεν θα μπορεί να διαβάζει κανένα και συνεπώς δεν θα βρίσκει αφορμή να λογομαχήσει, θα μπαίνει ντιρλα τα βράδια και θα τσακώνεται με τον εαυτό του. :coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.596
Κριτικές
90
Like
33.009
Πόντοι
24.700
Παίζει βέβαια σε αυτή τη φάση να μπερδευτεί από το πιοτί και να βάλει ignore τον εαυτό του. :coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.431
Πόντοι
3.656
Έτσι όπως το πάει στο τέλος θα βάλει τους πάντες ignore και αφού δεν θα μπορεί να διαβάζει κανένα, θα μπαίνει ντιρλα τα βράδια και θα τσακώνεται με τον εαυτό του. :coffee:
Δεν υπάρχει πραγματική λίστα...διαβάζει με προσήλωση τα πάντα

μέσα από τις παραθέσεις των άλλων φυσικά :coffee:

δηλαδή για τα σεντόνια με τις κατάρες και τους ψόφους ευθύνεται ένα φθηνό ουίσκι????
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.164
Like
45.432
Πόντοι
6.256
εγω ρε μουνια δεν ειμαι στην λιστα του
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.096
Κριτικές
178
Like
39.735
Πόντοι
21.896
Ουδεν σχολιον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τυπε αν αφησω την κυρα να παει, ο λογαριασμος θα ειναι τριπλασιος
Γιατί ουδέν σχόλια ;;..στα γκομενικα ταιριάζουμε :smitten::smitten:..απλώς εσένα σου έχει βγει το όνομα .......... μάς αρέσουν οι μπαμπατσικες κ είμαστε large τυποι προς αυτές όπως πρέπει να είναι ο άνδρας ..
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.164
Like
45.432
Πόντοι
6.256
Γιατί ουδέν σχόλια ;;..στα γκομενικα ταιριάζουμε :smitten::smitten:..απλώς εσένα σου έχει βγει το όνομα .......... μάς αρέσουν οι μπαμπατσικες κ είμαστε large τυποι προς αυτές όπως πρέπει να είναι ο άνδρας ..
οταν σε παραθετω θα απαντας κομμουνιστη
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.596
Κριτικές
90
Like
33.009
Πόντοι
24.700
Δεν υπάρχει πραγματική λίστα...διαβάζει με προσήλωση τα πάντα

μέσα από τις παραθέσεις των άλλων φυσικά :coffee:

δηλαδή για τα σεντόνια με τις κατάρες και τους ψόφους ευθύνεται ένα φθηνό ουίσκι????

Όχι. Απλώς λειτουργεί ως καταλύτης που φέρνει ατην επιφάνεια την απόρριψη που έχει υποστεί. :coffee:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.164
Like
45.432
Πόντοι
6.256

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.096
Κριτικές
178
Like
39.735
Πόντοι
21.896
ενταξει τα πραγματα;ποτε ερχονται;:coffee:
Σόρρυ τώρα το είδα ......από Τουρκία δύσκολα μπαζεις σκυλιά κ εμπορεύματα ...με τρέχαμε κ σε δεξιώσεις στο ελληνικό προξενείο κ στο πατριαρχείο κ έγινα σκουπίδι
Ίσα που πρόλαβα να φάω εδω:confused:στο abdi ipekci caddesi..
IMG_20240506_195036.jpg

Άλλο μήνα έρχεται στην Πόλη κολομπιανα

Υγ όσο κ να τον κράζουν το Τούρκο έχει φοβερό φαγητό
Υγ μόνο Βάρκιζα κ nisantasi και όχι Γλυφάδα
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.164
Like
45.432
Πόντοι
6.256
Σόρρυ τώρα το είδα ......από Τουρκία δύσκολα μπαζεις σκυλιά κ εμπορεύματα ...με τρέχαμε κ σε δεξιώσεις στο ελληνικό προξενείο κ στο πατριαρχείο κ έγινα σκουπίδι
Ίσα που πρόλαβα να φάω εδω:confused:στο abdi ipekci caddesi..
IMG_20240506_195036.jpg

Άλλο μήνα έρχεται στην Πόλη κολομπιανα

Υγ όσο κ να τον κράζουν το Τούρκο έχει φοβερό φαγητό
Υγ μόνο Βάρκιζα κ nisantasi και όχι Γλυφάδα
θα ερθω επισκεψη με κυρα καμμια δεκαρια μερες να με ξεναγησεις στα μερη σου...
ετοιμασε υποδοχη,ΜΠΛΕ χαλι,μεζεδικλικια.σαξο στην πενακλπ:coffee:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.897
Like
3.684
Πόντοι
1.706
Μη κολωνεις προχωρα και τι εγινε που ειναι κορη δικαστων,θα κανεις καμια παρανομια?οχι,αρα δεν εχεις κατι να φοβασαι..
Ισα ισα που οι δικηγορισσες ειναι πιο ευκολες,τις εχω κοψει ως επάγγελμα,δεν ξερω γιατι αλλα με νομικές ειχα καλα στατιστικά
Οχι ρέ τί νά κολλήσω...άνετα τήν παίζω άν θέλω...αλλά αυτή δέν είναι καί καμία όμορφη...
Αυτή έχει βγάλει Νομική...καί δέν έχει εργαστεί ποτέ...όταν πέθανε ο γέρος της...άφησε πολύ χαρτί...
Τήν είχε βάλει καί σέ ένα πολιτικό κόμμα παλαιά...αλλά δέν γούσταρε καί έφυγε από ότι μού έχει πεί...βασικά κωλοβαράει!!

Ηρθε η μεγαλοκοπέλα αράξαμε τά είπαμε...αλλά πολύ βαρετή...τά ίδια καί τά ίδια μού έλεγε...
Αυτή από ότι έχω καταλάβει...όλο χαμόγελα είναι καί γλύκες...αλλά δέν...

Ασε γιατί έχω πεί στήν μπαρόβια τήν Κυριακή...νά πάμε στό εξοχικό τού φίλου μου στό Λουτράκι!!
Εκεί μάλιστα...μουράτη η γκόμενα όχι μαλακίες...νά δώ τί θά παίξει...άν καί είμαι σίγουρος 100% ότι θά παιχτεί Sex!!
Δεν θέλω νά πιστεύω μέ τίποτα... τό αντίθετο!! :sunglasses:
Με το κυαλι θα βρεις γυναικα να μαγειρευει φιλε,σχεδον το 90% δεν ξερουν σήμερα..Φταινε οι παλιες μαμαδες που τις εμαθαν πλακωσαν και τα φαστ φουντ να παραγγέλνουν ονλαιν και εδεσε το γλυκο.
Αν ρωτησεις τη μαγκι πως βραζουν το αυγο ξερει,για να το βαζει κατω απο τη μασχάλη

Καλά αυτή είναι παντελώς άσχετη από μαγειρική τό κατάλαβα...στά Everest θά τρώει... :sunglasses:
Συμφωνώ μαζί σου άσχημος χωρίς χρήμα να πάει να πνίγει να γαμαει σε πουτανες σε όλη του τη ζωή και πολύ του είναι ή να ρίξει στα στάνταρ του και να θέλει τις ομοιες του.
Νά παρακαλάνε κάποιοι πού υπάρχουν καί οι πουτάνες...διαφορετικά θά ήταν παρθένοι!!
Δέν φτάνει πού είναι χάλια εμφανισιακά...έχουν καί μία ψεύτικη μαγκιά...καί όλα τά ξέρουν...
Ολο μούρη πουλάνε οι χαμούρες...καί από free γκόμενα τίποτα...καί ποτέ!! :sunglasses:

:heavymetalbig:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.431
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom