Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.432
Πόντοι
3.656
Έχει γράψει τέτοια μαλακία και μου έχει διαφύγει;;;; :embarrased:
γιατί μαλακία....επειδή πλήρωσε 5Κ για να μοιάζει με πράκτορα της kgb ή με τον blade που θα τραβήξει σπαθί μέσα από την καμπαρτίνα? :coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.597
Κριτικές
90
Like
33.013
Πόντοι
24.700
Βεβαιως
Και φαλτσετα για ξυρισμα 1.300 ευρω επισης

Σε αυτό ήμουν παρών.

Μάλιστα αμφισβητούσε ότι έχω στην κατοχή μου 7 ξυράφια, ώσπου του τα παρέθεσα σε φωτογραφία (με ιδιόχειρη αφιέρωση κατόπιν απαίτησης του) και μετά άρχισε τα τσάμικα. Ότι τα πήρα με το κιλό από το Μοναστηράκι και λοιπές ανοησίες. :coffee:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
445
Like
840
Πόντοι
81

για παραδειγμα αυτη εδω ειναι 20 χρονων και μοιαζει για κοντα στα 30 στο προσωπο, κατι τετοιες βλεπουν καποιοι και λενε τι φοβερα σωματα εχουν οι ελληνιδες και τι ωραιες ειναι και ποσο καλα διατηρουνται και στα 30 , οκ αυτη που ειναι 20 και ας μεγαλοδειχνει παλι ωραια ειναι,
το θεμα ειναι οτι αυτες σε λιγα χρονια απο τις πολλες καταχρησεις και απο τον στρατο των λιγουρων που τις προσκυνανε, δεν εχουν επιγνωση οτι σαβουριαζονται με γοργους ρυθμους και οταν πατησουν τα 30, θα εχουν γινει ναυαγια εμφανισιακα πολυ πριν την ωρα τους
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.597
Κριτικές
90
Like
33.013
Πόντοι
24.700
γιατί μαλακία....επειδή πλήρωσε 5Κ για να μοιάζει με πράκτορα της kgb ή με τον blade που θα τραβήξει σπαθί μέσα από την καμπαρτίνα? :coffee:
Το θέμα είναι ότι όταν αγοράζει κανείς τόσο ακριβή καμπαρντίνα, προφανώς το πράττει για να μην μοιάζει με αυτούς που αναφέρατε.

Αν ήθελε να μοιάζει με πράκτορα της Κα Γκε Μπε, η με τον Μπλέιντ, ας πήγαινε το καρναβάλι στα τζάμπο να πάρει μια στολή με 10 ευρώ. :coffee:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.898
Like
3.684
Πόντοι
1.706

για παραδειγμα αυτη εδω ειναι 20 χρονων και μοιαζει για κοντα στα 30 στο προσωπο, κατι τετοιες βλεπουν καποιοι και λενε τι φοβερα σωματα εχουν οι ελληνιδες και τι ωραιες ειναι και ποσο καλα διατηρουνται και στα 30 , οκ αυτη που ειναι 20 και ας μεγαλοδειχνει παλι ωραια ειναι,
το θεμα ειναι οτι αυτες σε λιγα χρονια απο τις πολλες καταχρησεις και απο τον στρατο των λιγουρων που τις προσκυνανε, δεν εχουν επιγνωση οτι σαβουριαζονται με γοργους ρυθμους και οταν πατησουν τα 30, θα εχουν γινει ναυαγια εμφανισιακα πολυ πριν την ωρα τους
Αφού ρέ σύ...οι περισσότεροι άνδρες δέν μπορούν νά αναγνωρίσουν ούτε τήν ηλικία από τίς γκόμενες...
Πάνε κάτι γεροντομπαρμπάδια άθλια...νά τήν πέσουν σέ 20χρονες...νομίζοντας ότι είναι 35άρες...
Βλάκες μέ υπογραφή...αγάμητοι μέ τήν βούλα!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.432
Πόντοι
3.656
Το θέμα είναι ότι όταν αγοράζει κανείς τόσο ακριβή καμπαρντίνα, προφανώς το πράττει για να μην μοιάζει με αυτούς που αναφέρατε.

Αν ήθελε να μοιάζει με πράκτορα της Κα Γκε Μπε, η με τον Μπλέιντ, ας πήγαινε το καρναβάλι στα τζάμπο να πάρει μια στολή με 10 ευρώ. :coffee:
μπορεί κανείς να μην μοιάζει με πράκτορα της kgb και δωρεάν...χωρίς καμπαρντίνα :confused:


έχω την εντύπωση ότι αν πάει να μιλήσει σε γκόμενα φορώντας καμπαρντίνα μέσα στο μαγαζί θα του ρίξει peper spray γιατί θα τον περάσει για σεξ οφέντερ :tooth:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
445
Like
840
Πόντοι
81
Αφού ρέ σύ...οι περισσότεροι άνδρες δέν μπορούν νά αναγνωρίσουν ούτε τήν ηλικία από τίς γκόμενες...
Πάνε κάτι γεροντομπαρμπάδια άθλια...νά τήν πέσουν σέ 20χρονες...νομίζοντας ότι είναι 35άρες...
Βλάκες μέ υπογραφή...αγάμητοι μέ τήν βούλα!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
εδω εγραφε ενας οτι κατεβηκε στην πολη και τρελαθηκε με τα γκομενακια και τα ξεκωλακια που εβλεπε στον δρομο, αυτος εβλεπε τις πιτσιρικες του λυκειου και τις φοιτητριες που μεγαλοδειχνουν ολες και τις περναγε για 25-30 χρονων και νομιζε οτι οι ελληνιδες ειναι τοπ σε εμφανιση και διατηρουνται φρεσκαδουρα και σε μεγαλυτερες ηλικιες
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.597
Κριτικές
90
Like
33.013
Πόντοι
24.700
μπορεί κανείς να μην μοιάζει με πράκτορα της kgb και δωρεάν...χωρίς καμπαρντίνα :confused:


έχω την εντύπωση ότι αν πάει να μιλήσει σε γκόμενα φορώντας καμπαρντίνα μέσα στο μαγαζί θα του ρίξει peper spray γιατί θα τον περάσει για σεξ οφέντερ :tooth:

Λέτε τελικά να την πήρε γιατί είναι επιδειξίας; :confused:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
Ετσι είναι οι παρθένοι...καί οι ψιλοαγάμητοι...κάνουν ότι τά ξέρουν όλα!!
Πάντως οι πουτάνες...δέν πρέπει νά είναι μονόδρομος στίς σεξουαλικές σχέσεις τού άνδρα...
Πρέπει οπωσδήποτε ο άνδρας νά φλερτάρει καί νά παίζει μέ free γκόμενες...διαφορετικά είναι μισός άνδρας...κάτι τού λείπει!!
Οι επαγγελματίες γκόμενες τού Sex είναι γιά Extra...καί όχι γιά μονιμότητα...:sunglasses:
:heavymetalbig:
Το ξέρω αλλά ρε μπορούν να βρουν πολλοί άντρες ειδικά τη σημερινή εποχή.Τωρα χάλασαν πολύ οι Ελληνίδες.Θελω και εγώ να βρω γκόμενα και να μη είμαι από τους άντρες που έχουν γαμησει μόνο πουτανα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.432
Πόντοι
3.656
Λέτε τελικά να την πήρε γιατί είναι επιδειξίας; :confused:
δε ξέρω αλλά αν ακούσει καμιά γκόμενα για φαλτσέτες 1300 ευρώ από έναν τύπο με καμπαρντίνα που πίνει φτηνό τζόνι και καταριέται για το φορολογικό νομοσχέδιο


δεν δίνω πολλές πιθανότητες επιτυχίας :coffee:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.898
Like
3.684
Πόντοι
1.706
εδω εγραφε ενας οτι κατεβηκε στην πολη και τρελαθηκε με τα γκομενακια και τα ξεκωλακια που εβλεπε στον δρομο, αυτος εβλεπε τις πιτσιρικες του λυκειου και τις φοιτητριες που μεγαλοδειχνουν ολες και τις περναγε για 25-30 χρονων και νομιζε οτι οι ελληνιδες ειναι τοπ σε εμφανιση και διατηρουνται φρεσκαδουρα και σε μεγαλυτερες ηλικιες
Νά φανταστείς...ότι μίλαγα τήν άλλη φορά μέ έναν συνθέτη μουσικής μεγάλης ηλικίας...καί μού είπε κατά λέξη...
Ρέ μαλάκα έχω πάθει πλάκα μέ τίς 30χρονες πολύ μουράτες...γαμούν καί δέρνουν από look...
Καί μετά από λίγο...μπαίνει μία γκόμενα στό Studio ηχογράφησης ήταν δέν ήταν 20 χρονών...House look...
Καί τόν ρωτάω σάν αυτή λές ?
Καί μού κάνει όχι ρέ μαλάκα...είπαμε...αυτή είναι πολύ μεγάλη...
Μιλάμε γιά βλαμμένους... :sunglasses:

Το ξέρω αλλά ρε μπορούν να βρουν πολλοί άντρες ειδικά τη σημερινή εποχή.Τωρα χάλασαν πολύ οι Ελληνίδες.Θελω και εγώ να βρω γκόμενα και να μη είμαι από τους άντρες που έχουν γαμησει μόνο πουτανα.
Είναι σχετικά δύσκολα τά πράγματα η αλήθεια είναι...αλλά θέλει τρόπο...καί χρόνο!!
Νά είσαι άνετος...καί όχι νά τό παίζεις κάτι...
Βασικά θέλει έναν αέρα αυτοπεποίθησης...καί τίποτα άλλο!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
Νά φανταστείς...ότι μίλαγα τήν άλλη φορά μέ έναν συνθέτη μουσικής μεγάλης ηλικίας...καί μού είπε κατά λέξη...
Ρέ μαλάκα έχω πάθει πλάκα μέ τίς 30χρονες πολύ μουράτες...γαμούν καί δέρνουν από look...
Καί μετά από λίγο...μπαίνει μία γκόμενα στό Studio ηχογράφησης ήταν δέν ήταν 20 χρονών...House look...
Καί τόν ρωτάω σάν αυτή λές ?
Καί μού κάνει όχι ρέ μαλάκα...είπαμε...αυτή είναι πολύ μεγάλη...
Μιλάμε γιά βλαμμένους... :sunglasses:


Είναι σχετικά δύσκολα τά πράγματα η αλήθεια είναι...αλλά θέλει τρόπο...καί χρόνο!!
Νά είσαι άνετος...καί όχι νά τό παίζεις κάτι...
Βασικά θέλει έναν αέρα αυτοπεποίθησης...καί τίποτα άλλο!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
Τον οποίο δε τον εχω γιατί όταν είμαι με μια κοπέλα δίπλα νοιωθω άβολα επίσης δε μαρεσει να βγαίνουμε έξω και να μας κοιτάνε αλλα αγόρια και άλλα κορίτσια εγώ γι'αυτό δε μπορώ να βρω δε είμαι άσχημος σα τον φίλο μου.Εγω είμαι 6 άρι αυτός είναι 4 Άρι.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.898
Like
3.684
Πόντοι
1.706
Τον οποίο δε τον εχω γιατί όταν είμαι με μια κοπέλα δίπλα νοιωθω άβολα επίσης δε μαρεσει να βγαίνουμε έξω και να μας κοιτάνε αλλα αγόρια και άλλα κορίτσια εγώ γι'αυτό δε μπορώ να βρω δε είμαι άσχημος σα τον φίλο μου.Εγω είμαι 6 άρι αυτός είναι 4 Άρι.
Μά τό νά σέ κοιτούν οι άλλοι...καί νά κομπλάρεις...έχει αξία μόνο όταν ξέρεις γιά ποιόν λόγο σέ κοιτούν!!
Μπορεί νά ζηλεύουν...αλλά μπορεί...σπάνια...καί νά θαυμάζουν...
Παίζει λοιπόν ρόλο...ο τρόπος πού κοιτάει κάποιος...
Πάντως τίς περισσότερες φορές...δέν κοιτάνε γιά καλό...είναι μουνόπανα...:sunglasses:
:heavymetalbig:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
Μά τό νά σέ κοιτούν οι άλλοι...καί νά κομπλάρεις...έχει αξία μόνο όταν ξέρεις γιά ποιόν λόγο σέ κοιτούν!!
Μπορεί νά ζηλεύουν...αλλά μπορεί...σπάνια...καί νά θαυμάζουν...
Παίζει λοιπόν ρόλο...ο τρόπος πού κοιτάει κάποιος...
Πάντως τίς περισσότερες φορές...δέν κοιτάνε γιά καλό...είναι μουνόπανα...:sunglasses:
:heavymetalbig:
Ακριβώς το λες και μόνος σου δε κοιτάνε για καλό και ο τρόπος που κοιτάνε εμένα με ενοχλεί φουλ.
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
εδω εγραφε ενας οτι κατεβηκε στην πολη και τρελαθηκε με τα γκομενακια και τα ξεκωλακια που εβλεπε στον δρομο, αυτος εβλεπε τις πιτσιρικες του λυκειου και τις φοιτητριες που μεγαλοδειχνουν ολες και τις περναγε για 25-30 χρονων και νομιζε οτι οι ελληνιδες ειναι τοπ σε εμφανιση και διατηρουνται φρεσκαδουρα και σε μεγαλυτερες ηλικιες
Αμα είχαν βάλει κιόλας μπετό στη μούρη για μεικ απ θα φαινόντουσαν όλες μουναρες
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.898
Like
3.684
Πόντοι
1.706
Ακριβώς το λες και μόνος σου δε κοιτάνε για καλό και ο τρόπος που κοιτάνε εμένα με ενοχλεί φουλ.
Ολους μάς ενοχλεί αυτό...μήν νομίζεις!!
Καί εμένα μού συμβαίνει συχνά...πάς νά αράξεις κάπου μέ μία γκόμενα...καί είναι τά βλέμματα από πάνω σου...
Σάν τίς οχιές κοιτάνε...μεγάλα αρχίδια...
Αλλά δέν δίνω σημασία...διότι άν έδινα...τότε θά έπρεπε νά έπαιζα φάπες συνέχεια μέ αυτούς...καί δέν λέει...
Βασικά γιά νά έχω τήν ησυχία μου δέν τούς κοιτάω ποτέ...μόνο καμία ωραία μούνα κοιτάω...:sunglasses:
:heavymetalbig:
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.197
Like
1.084
Πόντοι
216

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.432
Πόντοι
3.656
Θα νιώσεις την οργή του....
l_120611_03b0fc6a-2088739419.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom