Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.370
Πόντοι
216
Αυτό που εσύ και ο Λακοζελικοφυλοβιοτελοσταλονε λαμβάνετε συνεχώς υποστηρικτικά π. μ. από μέλη φιλικά προσκείμενα σε εσάς, που όμως δεν επιθυμούν να σας υποστηρίξουν ανοιχτά, φέρνει σε νήματα που ανοίγουν μερικοί κρυφοφανερόπουστες τύπου:
Ψάχνω ενεργητικό τράβελο με εικοσάποντη ψωλη, όχι για μένα, αλλά για έναν φίλο μου. :coffee:
Δεν θελουν να ερθουν σε ρηξη μαζι σας ρε μουλαρι,ειχαν έρθει παλιοτερα καποιοι αλλα δεν καθονται να ασχοληθουν με σουργελα και καλα κανουν.
Μη κοιτας εμενα και τον Ακροατή και τον τελλυ καποιες φορες που απο το γαμήσι σουρνεστε.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.370
Πόντοι
216
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.370
Πόντοι
216
Κοινωνικά γνωριζουμε οτι δεν βαδίζουμε καλα ....καθημερινά ακουμε την ψυχασθένεια που κυκλοφορεί..οποτε αυτο και μονο κοβει τον αυθορμητισμο σε ολους και ποιο πολυ στις γυναίκες μιας και ο αντρας ειναι ποιο δυνατος ...Αυτο σημαίνει οτι σε μια στραβη η γυναίκα θα αναγκαστει αν προλάβει να δωσει χτύπημα μη αναστρέψιμο ...Καποτε τα πραγματα ηταν ποιο χαλαρα πλεον οχι...
Και καπως ετσι ο κοσμος μοιάζει με αγέλες και κάπως ετσι το φλερτ μένει στο κοπαδι...
Μη παίρνεις παράδειγμα απο τον εαυτο σου...
Χαχαχαχαχαχ
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.370
Πόντοι
216
Οχι Sex καλέ!! Γιά καφέ...καί νά τά πούμε...
Αν καί γουστάρει από ότι τήν έχω κόψει μέ τά 1000...αλλά κάπου δέν ξέρω...μήν γίνει καί καμία μαλακία καί τρέχω...
Κόρη Δικαστών...καταλαβαίνεις...

:heavymetalbig:
Μη κολωνεις προχωρα και τι εγινε που ειναι κορη δικαστων,θα κανεις καμια παρανομια?οχι,αρα δεν εχεις κατι να φοβασαι..
Ισα ισα που οι δικηγορισσες ειναι πιο ευκολες,τις εχω κοψει ως επάγγελμα,δεν ξερω γιατι αλλα με νομικές ειχα καλα στατιστικά
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.370
Πόντοι
216
Καί μετά σού λένε γυναίκες...ακόμα καί σέ αυτό άχρηστες είναι...όχι όλες...
Ούτε από μαγειρική δέν ξέρουν...καί αρκετές ούτε από τσιμπούκια...
Αχρηστες...
:heavymetalbig:
Με το κυαλι θα βρεις γυναικα να μαγειρευει φιλε,σχεδον το 90% δεν ξερουν σήμερα..Φταινε οι παλιες μαμαδες που τις εμαθαν πλακωσαν και τα φαστ φουντ να παραγγέλνουν ονλαιν και εδεσε το γλυκο.
Αν ρωτησεις τη μαγκι πως βραζουν το αυγο ξερει,για να το βαζει κατω απο τη μασχάλη κανενος παπαφιλιπς η σαιντ για ολα τα αλλα πληρη μεσανυχτα η Μάγκι
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.370
Πόντοι
216
Με το φαγητό δεν θελω περάματα οταν βρω μια συνταγη που την δέχεται και το στομάχι μου δυσκολα θα αλλάξω...Και εδω σε καμια περιπτωση δεν θα εβαζα κορν....κατι αλλο σε ξενέρωτο εχουμε για σημερα?
Μωρη σαβουρα αν σου πουμε να φτιαξεις ενα τοστ δεν θα ξερεις.
Αντε κανε παραπερα μη σε πατησω και σε χασουμε απο ειδος
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.370
Πόντοι
216
Συμφωνώ απόλυτα ότι έχουν αμυντική στάση...διότι από τούς άνδρες έχουν κουραστεί νά ακούνε ανοησίες!!
Οι άνδρες στήν πλειοψηφία τους...από τήν αγαμία πού έχουν...δέν είναι ικανοί νά έχουν μία ευχάριστη συνομιλία!!
Μάχονται μεταξύ τους γιά τά πάντα...καί άν υπάρχει καί γκόμενα τσακώνονται!!
Δέν ξέρουν ούτε τά βασικά...είναι άσχετοι!!
Φυσικά γιά τίς γκόμενες ούτε κουβέντα...αυτές είναι σέ άλλο πλανήτη...
:heavymetalbig:
Κοιτα σε συνεντευξεις με καποιους που εχω κανει τους εχω δει οτι οντως δεν ξερουν να μιλησουν ολο κατι βλακειες θα πουν και άσχετα.
Το επικοινωνιακο κομμάτι ειναι μαστ στη μεθοδο της αυτοβελτίωσης,σαν πρωτο βημα τους λεω να εχουν δουλειά η να βελτιωθούν και αλλο οικονομικα παιζει πρωταρχικο ρολο για τις γκόμενες δευτερο μερος ειναι το επικοινωνιακό,εκει θελει πολυ δουλειά και χτίσιμο,αν δεν το εχει ο αλλος καθολου επικοινωνιακα εκει υπάρχει θεμα στο ντειτινγκ
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.370
Πόντοι
216
Τά σόσιαλ είναι ο προπομπός τής αποτυχίας...γιά αυτούς πού τά πιστεύουν!!
Ξέρεις πόσες γκόμενες μού έχουν πεί...ότι απλά τά έχουν γιά νά σπάνε πλάκα ?
Καί είναι μόνες τους δέν έχουν γκόμενο...αλλά από σόσιαλ δέν βγαίνουν!!
Από σόσιαλ μόνο όσες έχουν κουσούρια...μεγάλες...ψυχοπαθείς κτλ πάνε σέ Date!!
Γκόμενα πού μετράει...ούτε μέ ενέσεις δέν πάει...
Καί οι άνδρες μέ τά σόσιαλ προβληματικά άτομα είναι...ο σοβαρός άνδρας δέν ασχολείτε...μέ αηδίες!!

:heavymetalbig:
Σωστο εν μερη αλλα εχω καταφερει και το εχω χακαρει αυτο με τα σοσιαλ,εχω βρει αλλο τροπο προσέγγισης
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.749
Like
2.803
Πόντοι
456
Κοιτα σε συνεντευξεις με καποιους που εχω κανει τους εχω δει οτι οντως δεν ξερουν να μιλησουν ολο κατι βλακειες θα πουν και άσχετα.
Το επικοινωνιακο κομμάτι ειναι μαστ στη μεθοδο της αυτοβελτίωσης,σαν πρωτο βημα τους λεω να εχουν δουλειά η να βελτιωθούν και αλλο οικονομικα παιζει πρωταρχικο ρολο για τις γκόμενες δευτερο μερος ειναι το επικοινωνιακό,εκει θελει πολυ δουλειά και χτίσιμο,αν δεν το εχει ο αλλος καθολου επικοινωνιακα εκει υπάρχει θεμα στο ντειτινγκ
Ναι ρε φίλε δε λεω..αλλά βλέπεις κάτι μαλακές ντουβαρια που δε ξέρουν να μιλήσουν.και εχουνε γκομενάκι..αυτό πως αυτό πως το εξηγείς?εγώ νομίζω ότι κάτι τετοιοι έχουνε λεφτά..η βρήκαν γκόμενα επειδή ήτανε την ίδια παρέα με αυτή και τους κάνανε το κονέ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γενικά παρατηρώ ότι παίζει φλερτ μόνο μέσω κοινών γνωστών. Φλερτ έξω σε μαγαζί δεν θα πετύχεις τόσο , εκτός αν είναι κάνα event που γίνονται πιτα οι μισές και δεν ξέρουν τι τους γίνεται.
Ναι μόνο μέσω γνωστών γινοντε σχεσεεις.οι ελλεινιδες δεν ερωτεβοντε.απλα παίρνουν κάποιον γιατί ήτανε στην ίδια παρέα..τρελές..επίσης άλλο ένα πρόβλημα είναι ότι..ακόμα και αν βρεις γκόμενα..η τυπισα θα θέλει να γνωρίσει τους κολλητούς σου..θα φαντάζετε ότι θα έχεις και συ καμία δεκαριά φίλους σαν και αυτή..αν δει ότι δεν έχεις μεγαλο κυκλο θα σε χωρίσει σαν προβληματικό..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.591
Κριτικές
90
Like
32.975
Πόντοι
24.700

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Μωρη γαμιολα κανε μωκο μη στειλω τον παπαφιλιπς και σου στησει παλι κωλο.

Εγω μπορω να σε ευθυγραμμισω εσενα αν θες,χιλιοστο της μοιρας δεν θα αποκληνεις μετα
Μη παίρνεις παράδειγμα απο τον εαυτο σου...
Χαχαχαχαχαχ
Μωρη σαβουρα αν σου πουμε να φτιαξεις ενα τοστ δεν θα ξερεις.
Αντε κανε παραπερα μη σε πατησω και σε χασουμε απο ειδος
Παλι με πρησμένα αρχιδια στον καφενε...:coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.591
Κριτικές
90
Like
32.975
Πόντοι
24.700
Δεν θελουν να ερθουν σε ρηξη μαζι σας ρε μουλαρι,ειχαν έρθει παλιοτερα καποιοι αλλα δεν καθονται να ασχοληθουν με σουργελα και καλα κανουν.
Μη κοιτας εμενα και τον Ακροατή και τον τελλυ καποιες φορες που απο το γαμήσι σουρνεστε.

Έλα ρε Ανεστάκο και ανησυχούσα... :coffee:

Τώρα εξηγούνται όλα.

Χορτάσανε από τα απανωτά πουτσοσκάμπιλα και επειδή πονάνε ακόμα τα μάγουλα τους, σε βρήκαν κορόιδο και σε βάζουν μπροστάρη για να φας εσύ τις ψωλιές. :coffee:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.708
Πόντοι
17.311
Δεν νομιζω..αντε τσαο και καληνυχτα....ακου εκει παστιτσιο και κορν και πουτσες μπλε:tired:
μπηκε ινκογκνιτο, απαντησε και πηγε να ποτισει τα προβατα και τις γιδες, για να τα καλοπιασει για το βραδυ παλι :zfuck:
#187,957 - Today at 7:10 AM

Zapata method of male self - improvement and evolution
:2funny::2funny::2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.708
Πόντοι
17.311
ναι και το πρωι θελει και αυγο απο μασχάλη ..ειπε ο ντελαλ ανεστ
σου ειπα, πιο χαζος και απο στραγαλι κωλομπαρου :boff:
Κοιτα σε συνεντευξεις με καποιους που εχω κανει τους εχω δει οτι οντως δεν ξερουν να μιλησουν ολο κατι βλακειες θα πουν και άσχετα.
Ναι ρε φίλε δε λεω..αλλά βλέπεις κάτι μαλακές ντουβαρια που δε ξέρουν να μιλήσουν.και εχουνε γκομενάκι..αυτό πως αυτό πως το εξηγείς?
Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.832
Κριτικές
56
Like
18.505
Πόντοι
13.636
τι ειναι το Ιτζιδιν
Το φρούριο Ιτζεδίν είναι πρώην οχύρωση στην είσοδο του κόλπου της Σούδας, Κρήτη. Κτίστηκε το 1872 από τον Ρεούφ Πασά και πήρε το όνομά του από τον Ιτζεδίν, γιό του Σουλτάνου Αμπντούλ Αζίζ. Στη συνέχεια χρησιμοποιήθηκε ως χώρος φυλάκισης μέχρι το 1974.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom