Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.264
Like
3.833
Πόντοι
1.706
Ναι αλλά αυτές όμως τι κάνουν γι'αυτό ; Στο τέλος συμβιβάζονται με γνωριμίες από κοινούς γνωστούς. Ναι γενικά από dating apps δεν έχω γνωρίσει κάνα σοβαρό άτομο. Επίσης από χώρο εργασίας νομίζω ότι είναι απαγορευτικό γιατί μετά μπορεί να δημιουργηθουν παρεξηγήσεις η να σε κουτσομπολεουν. Εγώ προσωπικά έκανα ένα λάθος να προσπαθήσω να γνωρίσω ένα άτομο από το χώρο εργασίας μου (όχι από το τμήμα που δουλεύω) αλλά κατάλαβα ότι δεν έχει νόημα ( άσχετα με το αν έφαγα έμμεσο άκυρο μέσω τρίτου ατομου )
Αυτές πού συμβιβάζονται από κοινούς γνωστούς είναι αρκετές μέν...αλλά αρκετά μετριοάσχημες θά έλεγα!!
Μήν ακούς τά γκρέμλινς καί τούς άσχετους από γκόμενες...πού πούλανε μουφιές!!
Οι κοπέλες πού είναι μουράτες...θά βρούν τόν δρόμο τους διαφορετικά!!
Π.χ. σέ συναυλιακούς χώρους...σέ εκθέσεις...ακόμα καί σέ κάποια ποιοτικά νυχτερινά μαγαζιά!!
Αλλά θέλουν καί ποιοτικούς...καί μετράτους άνδρες καί όχι κάφρους!!
Εδώ ρωτάς τήν άλλη γιά μία συνταγή καί σού βγάζει γλώσσα καί μάλιστα πουλώντας καί πνεύμα... φαντάσου ποιότητα!!
Καί είναι καί άσχετη...σέ όλα...καί οι χειροκροτητές νά γελάνε...τί νά λέμε τώρα...κατάντια!!
Αυτός είναι ο λόγος πού δέν γαμούν καί ούτε πρόκειται νά γαμήσουν...η αντίστοιχα νά γαμηθούν!!
Θά είναι γιά πάντα μόνοι...καί μόνες...

:heavymetalbig:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.849
Like
2.901
Πόντοι
456
Κοιτα σε συνεντευξεις με καποιους που εχω κανει τους εχω δει οτι οντως δεν ξερουν να μιλησουν ολο κατι βλακειες θα πουν και άσχετα.
Το επικοινωνιακο κομμάτι ειναι μαστ στη μεθοδο της αυτοβελτίωσης,σαν πρωτο βημα τους λεω να εχουν δουλειά η να βελτιωθούν και αλλο οικονομικα παιζει πρωταρχικο ρολο για τις γκόμενες δευτερο μερος ειναι το επικοινωνιακό,εκει θελει πολυ δουλειά και χτίσιμο,αν δεν το εχει ο αλλος καθολου επικοινωνιακα εκει υπάρχει θεμα στο ντειτινγκ
Ναι ρε φίλε δε λεω..αλλά βλέπεις κάτι μαλακές ντουβαρια που δε ξέρουν να μιλήσουν.και εχουνε γκομενάκι..αυτό πως αυτό πως το εξηγείς?εγώ νομίζω ότι κάτι τετοιοι έχουνε λεφτά..η βρήκαν γκόμενα επειδή ήτανε την ίδια παρέα με αυτή και τους κάνανε το κονέ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γενικά παρατηρώ ότι παίζει φλερτ μόνο μέσω κοινών γνωστών. Φλερτ έξω σε μαγαζί δεν θα πετύχεις τόσο , εκτός αν είναι κάνα event που γίνονται πιτα οι μισές και δεν ξέρουν τι τους γίνεται.
Ναι μόνο μέσω γνωστών γινοντε σχεσεεις.οι ελλεινιδες δεν ερωτεβοντε.απλα παίρνουν κάποιον γιατί ήτανε στην ίδια παρέα..τρελές..επίσης άλλο ένα πρόβλημα είναι ότι..ακόμα και αν βρεις γκόμενα..η τυπισα θα θέλει να γνωρίσει τους κολλητούς σου..θα φαντάζετε ότι θα έχεις και συ καμία δεκαριά φίλους σαν και αυτή..αν δει ότι δεν έχεις μεγαλο κυκλο θα σε χωρίσει σαν προβληματικό..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.611
Πόντοι
24.700

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
1
Like
970
Πόντοι
96
Μωρη γαμιολα κανε μωκο μη στειλω τον παπαφιλιπς και σου στησει παλι κωλο.

Εγω μπορω να σε ευθυγραμμισω εσενα αν θες,χιλιοστο της μοιρας δεν θα αποκληνεις μετα
Μη παίρνεις παράδειγμα απο τον εαυτο σου...
Χαχαχαχαχαχ
Μωρη σαβουρα αν σου πουμε να φτιαξεις ενα τοστ δεν θα ξερεις.
Αντε κανε παραπερα μη σε πατησω και σε χασουμε απο ειδος
Παλι με πρησμένα αρχιδια στον καφενε...:coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.611
Πόντοι
24.700
Δεν θελουν να ερθουν σε ρηξη μαζι σας ρε μουλαρι,ειχαν έρθει παλιοτερα καποιοι αλλα δεν καθονται να ασχοληθουν με σουργελα και καλα κανουν.
Μη κοιτας εμενα και τον Ακροατή και τον τελλυ καποιες φορες που απο το γαμήσι σουρνεστε.

Έλα ρε Ανεστάκο και ανησυχούσα... :coffee:

Τώρα εξηγούνται όλα.

Χορτάσανε από τα απανωτά πουτσοσκάμπιλα και επειδή πονάνε ακόμα τα μάγουλα τους, σε βρήκαν κορόιδο και σε βάζουν μπροστάρη για να φας εσύ τις ψωλιές. :coffee:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.789
Κριτικές
98
Like
47.187
Πόντοι
21.511
Δεν νομιζω..αντε τσαο και καληνυχτα....ακου εκει παστιτσιο και κορν και πουτσες μπλε:tired:
μπηκε ινκογκνιτο, απαντησε και πηγε να ποτισει τα προβατα και τις γιδες, για να τα καλοπιασει για το βραδυ παλι :zfuck:
#187,957 - Today at 7:10 AM

Zapata method of male self - improvement and evolution
:2funny::2funny::2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
1
Like
970
Πόντοι
96

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.789
Κριτικές
98
Like
47.187
Πόντοι
21.511
ναι και το πρωι θελει και αυγο απο μασχάλη ..ειπε ο ντελαλ ανεστ
σου ειπα, πιο χαζος και απο στραγαλι κωλομπαρου :boff:
Κοιτα σε συνεντευξεις με καποιους που εχω κανει τους εχω δει οτι οντως δεν ξερουν να μιλησουν ολο κατι βλακειες θα πουν και άσχετα.
Ναι ρε φίλε δε λεω..αλλά βλέπεις κάτι μαλακές ντουβαρια που δε ξέρουν να μιλήσουν.και εχουνε γκομενάκι..αυτό πως αυτό πως το εξηγείς?
Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.967
Κριτικές
56
Like
19.131
Πόντοι
13.636
τι ειναι το Ιτζιδιν
Το φρούριο Ιτζεδίν είναι πρώην οχύρωση στην είσοδο του κόλπου της Σούδας, Κρήτη. Κτίστηκε το 1872 από τον Ρεούφ Πασά και πήρε το όνομά του από τον Ιτζεδίν, γιό του Σουλτάνου Αμπντούλ Αζίζ. Στη συνέχεια χρησιμοποιήθηκε ως χώρος φυλάκισης μέχρι το 1974.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.581
Like
46.409
Πόντοι
6.256
Το φρούριο Ιτζεδίν είναι πρώην οχύρωση στην είσοδο του κόλπου της Σούδας, Κρήτη. Κτίστηκε το 1872 από τον Ρεούφ Πασά και πήρε το όνομά του από τον Ιτζεδίν, γιό του Σουλτάνου Αμπντούλ Αζίζ. Στη συνέχεια χρησιμοποιήθηκε ως χώρος φυλάκισης μέχρι το 1974.
:hi:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.078
Κριτικές
13
Like
1.634
Πόντοι
506
καλημερα λουκουμακια
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.789
Κριτικές
98
Like
47.187
Πόντοι
21.511
ανεστακος Ζαν μοιραζε γνωση απο πριν, ηταν πολυ μπροστα, αλλα δεν το ξεραμε.
Βρειτε ενα ανεργο 30αρη που μένει με τους γονείς του να εχει γκομενα?
Αν δεν εχεις δουλεια και λεφτα οσο και να σε θελει η γκομενα δεν θα κατσει,οι γυναικες κοιτανε επενδυτικα..θα πουν αυτος δεν εχει δουλεια και λεφτα αρα δεν θα μπορεσει να κρατησει οικογενεια αρα δεν κανει για συζηγος αρα δεν κανω κατι μαζι του γιατι δεν υπαρχει μελλον μαζι του.
Οχι γιατι να φυγω?
Στο πατρικο θα εμενα
Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Τό σημαντικότερο πρόβλημα πού υπάρχει στά κονέ στήν Ελλάδα...είναι ότι θέλουν γνωριμία οι άνδρες χωρίς νά κάνουν τίποτα!!
Ενω εμφανισιακά δέν είναι ούτε 4άρια μού θέλουν γκόμενες min 7άρια...τό έχω ξαναπεί χωρίς χρήμα γιά νά βρείς 7άρι πρέπει νά είσαι min 8.5άρι!!
Αυτοί οι άνδρες πού έχουν χρήμα είναι ευκολότερο φυσικά νά κάνουν κονέ μέ γκόμενα...αλλά σέ σχέση σπονσορική κατά κάποιο τρόπο!!
Αυτό δέν αξίζει γιά εμένα...άν δέν έχεις τά προσόντα γιά ωραία-μουράτη γκόμενα...μόνο μέ χρήμα...
Μάλιστα αρκετές φορές άνδρες μέ προσόντα...καί παίζουν μέ γκόμενες χάλια...τελειωμένες...σιχάματα...
Πόσο μάλλον ο άσχημος χωρίς χρήμα...τίποτα καί ποτέ!!

:heavymetalbig:
Συμφωνώ μαζί σου άσχημος χωρίς χρήμα να πάει να πνίγει να γαμαει σε πουτανες σε όλη του τη ζωή και πολύ του είναι ή να ρίξει στα στάνταρ του και να θέλει τις ομοιες του.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.581
Like
46.409
Πόντοι
6.256
Βρηκαν γκόμενα επειδη ηταν στη παρέα.
Αυτοί ειναι οι λεγομενοι τυχεροι αλλα να σου πω μη τους ζηλεύεις.
Τέτοια τυπακια δεν εχουν κανει ποτε στη ζωη τους ροστερ,μια γκομενα να εχουν ολη και ολη και στο τελος τη παντρεύονται και για τη κοινωνια ειναι κομπλέ.
Αρκούνται στο ενα και μοναδικό και σου κουνιουνται μετα οτι παντρεύτηκαν και παπαρια μεντολες.
Αν ο αντρας στο βιογραφικο του δεν εχει μινιμουμ 5 γκόμενες ειναι λουζερ.
Πρέπει στο ενεργητικο σου να εχεις μινιμουμ 5 γκόμενες για να θεωρεισαι μπαλαδορος.
Τωρα κατι τυπακια σαν το παπατετοιο με 94 κριτικές ειναι μπουρδελιαριδες με τη βουλα,να ερθει ο παπατετοιος να πει για γκόμενες ειναι για γελια και για κλάματα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η μαγκι ρε τυπε,εσυ εισαι λουκουμακι συριανό
εχεις δικιο...για αυτο και εγω για να ανδρωθω θα ακολουθησω την βανταμεια μεθοδο σου πουτανοποιησης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom